Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Zabezpieczenie przed reconnectem


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anonymuss

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 55
Pomocny

  • Postów:194
  • Imię:Anonimowy
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 12.05.2019 12:54

Witam. Szukam pluginu, który będzie kickował osoby używające reconnecta i będzie trzeba odczekać np. 30 sekund aby połączyć się z serwerem po reconnect'cie. Wiem, że są takie pluginy i google wystarczy ale żaden z tych (alliedmodders, darkgl) nie działa prawidłowo u mnie na serwerze. Nie chodzi mi również o zablokowanie komendy retry czy reconnect bo przecież można użyć samego connect a tego raczej nie wypada blokować bo kto by wtedy grał :P


  • +
  • -
  • 0

#2 faken

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 35
Życzliwy

  • Postów:192
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 12.05.2019 13:50

https://amxx.pl/topi...-116-reconnect/ proszę :)


  • +
  • -
  • 0

#3 Anonymuss

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 55
Pomocny

  • Postów:194
  • Imię:Anonimowy
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 12.05.2019 14:14

Właśnie pisałem o tym w pierwszym poście. Plugin nie działa u mnie na serwerze. Z changelogu tego tematu można wyczytać, że ostatnie poprawki były w 2005 roku więc pewnie na wersję amxx 1.8.1 / ew. 1.8.2 bo założony został już w 2011. Używam wersji 1.9.0

 

@Edit

Kompiluje plugin dokumentacją z 1.8.2 także przy kompilacji błędów nie ma. Na serwerze nie występują też żadne błędy z logach z nim związane, plugin jest włączony lecz po prostu jakby nie działały żadne jego funkcje. Nie wiem czym jest to spowodowane


Użytkownik Anonymuss edytował ten post 12.05.2019 14:27

  • +
  • -
  • 0

#4 faken

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 35
Życzliwy

  • Postów:192
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 12.05.2019 15:09

Nietestowane jak to nie pomoże to nie mam pojęcia :)


Użytkownik ksaju edytował ten post 12.05.2019 15:09

  • +
  • -
  • 0

#5 MaxioR

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:352
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 14.05.2019 14:02

Po co wyrzucać gracza za reconnect? Tak ciężko teraz o graczy a myślenie wielu ludzi nadal mnie zadziwia.

Polecam zainteresować się tematem rehlds, a głownie dodatkiem regame, w tym dodatku masz wbudowana blokadę odrodzenia w tej samej rundzie przez gracza w przypadku reconnectu.

 

// Player cannot respawn until next round
// if more than N seconds has elapsed since the beginning round
//
// Default value: "20"
mp_roundrespawn_time 20

 


  • +
  • -
  • 0

#6 Anonymuss

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 55
Pomocny

  • Postów:194
  • Imię:Anonimowy
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 17.05.2019 18:25

 

Po co wyrzucać gracza za reconnect? Tak ciężko teraz o graczy a myślenie wielu ludzi nadal mnie zadziwia.

Polecam zainteresować się tematem rehlds, a głownie dodatkiem regame, w tym dodatku masz wbudowana blokadę odrodzenia w tej samej rundzie przez gracza w przypadku reconnectu.

 

// Player cannot respawn until next round
// if more than N seconds has elapsed since the beginning round
//
// Default value: "20"
mp_roundrespawn_time 20

 

Mod JailBreak. Jest blokada dołączania do drużyn po 60 sekundach lub gdy ct włączy zabawę. Nie potrzeba mi tego cvar'a bo nie współgrałoby to z modem. A co do tych graczy i reconnectu to właśnie troszcze się o graczy i muszę to zablokować, ponieważ pewna osoba robi bardzo szybki reconnect 3/4 razy pod rząd na początku rundy i omija tym limit 1 ct / x tt po czym sobie freekilluje (zabija bez powodu więźniów). Uprzedzam zbędne pytania tj. "Czemu nie dasz mu bana na serwer/ct?" (oba na sid). Jest rechecker ale Jego steam changera nie wykrywa (pewnie omija AC prostym sposobem, który większość zna). Bany na ip również nie pomagają bo vpn albo zmienne ip. Tyle w temacie, chce coś co blokuje reconnect na rehlds, amxx 1.9  :)


Użytkownik Anonymuss edytował ten post 17.05.2019 18:27

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych