Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Voice Manager


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 O'Zone

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 02.05.2019 13:10

*
Popularny

opis

Plugin typu all-in-one do zarządzania głosem graczy.

 

Posiada zunifikowane funkcjonalności:

  1. Voices Management.
  2. Mute Menu.
  3. Admin gag.
  4. Info po śmierci.

cvary

// Baza danych
vm_sql_host "127.0.0.1" // Host bazy danych
vm_sql_user "user" // Uzytkownik bazy danych
vm_sql_pass "password" // Haslo uzytkownika bazy danych
vm_sql_db "database" // Nazwa bazy danych

// Ustawienia
vm_alive "0" // 0: Żywi członkowie drużyny j 1: Żywi gracze j 2: Wszyscy członkowie drużyny j 3: Wszyscy gracze (Domyślnie: 0)
vm_dead "1" // 0: Martwi członkowie drużyny j 1: Martwi gracze j 2: Wszyscy członkowie drużyny j 3: Wszyscy gracze (Domyślnie: 1)
vm_info_time "5" // Czas w sekundach na przekazanie informacji do swojej drużyny - 0 aby wyłączyć (Domyślnie: 5)
vm_admin_mute_menu "1" // Menu admina dla blokowania głosu/czatu globalnie dla graczy - 0 aby wyłączyć (Domyślnie: 1)
vm_player_mute_menu "1" // Menu gracza do samodzielnego blokowania głosu innych graczy - 0 aby wyłączyć (Domyślnie: 1)
vm_admin_voice "1" // Komenda admina do mówienia do wszystkich graczy pomimo ustawień dead / alive - 0 aby wyłączyć (Domyślnie: 1)
vm_admin_voice_override "1" // Nadpisz ustawienia graczy tak, aby nawet gracze z nieaktywnym dźwiękiem słyszeli admina - 0 aby wyłączyć (Domyślnie: 1)
vm_admin_intervoice "1" // Prywatny czat adminów - 0 aby wyłączyć (Domyślnie: 1)
vm_admin_listen "1" // Komenda admina do podsłuchiwania wszystkich graczy pomimo ustawień dead / alive - 0 aby wyłączyć (Domyślnie: 1)

komendy

/mute, /mutuj, /ucisz, /unmute, /odmutuj - menu gracza do mutowania / odmutowania innych graczy

amx_mute, amx_unmute, amx_mute_menu, amx_unmute_menu, amx_gag, amx_ungag - menu admina do mutowania / odmutowania graczy

/vm, /voice, /glos - wyświetla aktualne ustawienia głosu

+adminvoice - komenda głosu admina

+adminintervoice - komenda czatu adminów

+adminlisten - komenda admina do podsłuchiwania graczy

 

download

Mirror dostępny w AMXXLegacy.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 13
Pomogłem? Daj Dołączona grafika

#2 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 12.05.2019 10:25

A jest ktoś w stanie zrobić to tak aby naprawdę gagowało wszystkich graczy ? 

 

Bo ta wersja to chyba gorzej działa od mojej. 



#3 O'Zone

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 14.05.2019 18:49

A jest ktoś w stanie zrobić to tak aby naprawdę gagowało wszystkich graczy ? 

 

Bo ta wersja to chyba gorzej działa od mojej. 

 

W przypadku permanentnego gag'a gracz jest mutowany po IP, SteamID i nicku.

Po takich informacjach jest wyszukiwany w bazie przy wejściu na serwer - wystarczy, żeby pokrywała się jedna z nich.

Natomiast gag na mapę jest nakładany tylko i wyłącznie na nick.

 


Jeśli masz bardziej niezawodny mechanizm oznaczania graczy jako zmutowanych, możesz się pochwalić.

 


  • +
  • -
  • 2
Pomogłem? Daj Dołączona grafika

#4 Robiin

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 106
Super Hero

  • Postów:2 048
  • Imię:Robert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 14.05.2019 19:49


Jeśli masz bardziej niezawodny mechanizm oznaczania graczy jako zmutowanych, możesz się pochwalić.

 

Wszyscy skrypterzy amxxa chętnie zobaczą sposób na indentyfikowanie gracza bez ryzyka nakładania się danych lub ich zmiany. Ci od revemu też, Ci z setti też  :lol:


  • +
  • -
  • 2

Nie dołączam do żadnej sieci, nie pomagam z tworzeniem paczek, nie napisze pluginów za zero.


#5 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 16.05.2019 06:05

Ale ten gag nei działa na niektórych graczy , ten twój gag to już w ogóle gorzej działa niż taki co mi ziomek zrobił . Ale tam też niektórych się nie da zgagować. najczęściej jak jest reklama group boost.

 

 

Dodam tylko że jak gaguje kogoś i go słychać dalej , to na niego działa /mute :o , nicku przecież gracz nie może zmienić raczej na serwerach bo jest blokada. 

 

 

Tylko też na nick ... , ja nie wiem jak te bany w końcu działają bo nick możesz zmienic ip też , i cfg też . :D

 

 

Więc gag perm nie ma sensu w niektórych sytuacjach , chyba że banuje na ip i nick .

 

Ale rozwiązaniem na zmianę nicku i ip też może być pamięć admina głosu gościa którego gagował  a to jest ciężkie także do zrealizowania . 

 

 

Gag Najlepsza opcja !! Ona musi działać poprawnie.  


Użytkownik wariat aka pro edytował ten post 16.05.2019 06:11


#6 O'Zone

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 16.05.2019 11:43

Ale ten gag nei działa na niektórych graczy , ten twój gag to już w ogóle gorzej działa niż taki co mi ziomek zrobił . Ale tam też niektórych się nie da zgagować. najczęściej jak jest reklama group boost.

 

W takim razie jak już powiedziałem, pochwal się kodem i będzie można porównać oba pluginy.

 

Tutaj nie ma nic nadzwyczajnego, jak każdy inny plugin zarządzający głosem graczy wykorzystywany jest forward FM_Voice_SetClientListening

i w metodzie set_client_listening długa seria warunków określa, czy głos gracza jest słyszalny dla innego, bo to oczywiście serwer zarządza rozmowami graczy.

 

 

Tylko też na nick ... , ja nie wiem jak te bany w końcu działają bo nick możesz zmienic ip też , i cfg też . :D

 

Oczywiście, że można. Każdą z tych metod da się obejść i to tym właściwie są wyżej posty: mój i aSiorra.

Nie istnieje na ten moment żadna metoda, która pozwala w 100% pewne identyfikowanie (i zbanowanie) gracza

i jako właściciel serwerów powinieneś bardzo dobrze zdawać sobie z tego sprawę.


  • +
  • -
  • 2
Pomogłem? Daj Dołączona grafika

#7 Szet

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:Vitt
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 29.07.2019 13:33

Witam. Dodałem plugin na serwer i działają tylko komendy (/vm, /voice, /glos - wyświetla aktualne ustawienia głosu), natomiast komendy (/mute, /mutuj, /ucisz, /unmute, /odmutuj - menu gracza do mutowania / odmutowania innych graczy) po wpisaniu na say nie dają żadnej reakcji. Bardzo bym prosił o pomoc w nakierowaniu mnie na naprawę tego :) Dziękuje i pozdrawiam! :) 


  • +
  • -
  • 0

#8 Makss

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:81
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Mszana Dolna
Offline

Napisano 29.07.2019 21:43

[INIT] SQL Query Error: Access denied for user 'xxxxxx'@'xxxxxx' (using password: YES)

 

Plugin wgrany. Zresetuje mape, nic nie wyskakuje w konsoli. Zmieni się mapa, plugin nie działa i wyskakuje  to co powyżej

 

Poprzedzając pytania, plik zapisał kolumne w bazie danych


Użytkownik Mr.Max edytował ten post 29.07.2019 21:44

  • +
  • -
  • 0

#9 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 29.07.2019 22:57

Czy baza pozwala na połączenie z adresu ip serwera ?
  • +
  • -
  • 0

#10 Makss

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:81
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Mszana Dolna
Offline

Napisano 30.07.2019 10:16

Tak


  • +
  • -
  • 0

#11 O'Zone

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 594
Wszechwiedzący

  • Postów:409
  • Steam:steam
Offline

Napisano 22.08.2020 19:28

Drobna aktualizacja, flaga dostępu dla adminów została zmieniona z ADMIN_CHAT na ADMIN_BAN.

 

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 3
Pomogłem? Daj Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych