Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Zombie Plague 4.3

Problem z kilkoma pluginami

zombie plague 4.3

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ariovsky

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Tomek
Offline

Napisano 19.11.2018 21:06

Witam,

Mam taki problem otóż kupiłem serwer na pukawce i zacząłem go robić jako zombie mod znalazłem jakiś mod 4.3 plague wgrałem niby wszystko ok, a tu zaczęły sie problemy takie, ze wiekszosc pluginów ktorych wgram, po prostu na serwerze ich nie ma.

Np:

https://amxx.pl/topi...oność-amunicji/

Dopisałem tak jak pisało do plugins.ini i do plugins-zplague.ini dla pewności plik amxx do plugins wrzuciłem restart zrobilem a na serwerze nic sie nie zmieniło

 

Chciałem dodać sobie bazooke na serwer zrobiłem wszystko jak w instrukcji, a w sklepie dla ludzi sie nie pojawiła.

 

Wgrałem tego moda:

https://amxx.pl/topic/17097-zombie-plague-mod-43/

  • +
  • -
  • 0

#2 BlanTq

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 18
Początkujący

  • Postów:27
  • GG:
Offline

Napisano 19.11.2018 21:08

wpisz w konsoli amx_plugins i podrzuć tutaj.


Zostanę płatnym technikiem serwerów AMXX.

Posiadam na sprzedaż dużo paczek / pluginów pod AMXX.

2 letnie doświadcznie, niskie ceny, fajna jakość.

 

Zapraszam, GG: 66852090


#3 Ariovsky

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Tomek
Offline

Napisano 19.11.2018 21:14

       name                    version     author            file             status   
 [  1] Admin Base              1.8.1.3746  AMXX Dev Team     admin.amxx       running  
 [  2] Admin Commands          1.8.1.3746  AMXX Dev Team     admincmd.amxx    running  
 [  3] Admin Help              1.8.1.3746  AMXX Dev Team     adminhelp.amxx   running  
 [  4] Slots Reservation       1.8.1.3746  AMXX Dev Team     adminslots.amxx  running  
 [  5] Multi-Lingual System    1.8.1.3746  AMXX Dev Team     multilingual.am  running  
 [  6] Menus Front-End         1.8.1.3746  AMXX Dev Team     menufront.amxx   running  
 [  7] Commands Menu           1.8.1.3746  AMXX Dev Team     cmdmenu.amxx     running  
 [  8] Players Menu            1.8.1.3746  AMXX Dev Team     plmenu.amxx      running  
 [  9] Maps Menu               1.8.1.3746  AMXX Dev Team     mapsmenu.amxx    running  
 [ 10] Plugin Menu             1.8.1.3746  AMXX Dev Team     pluginmenu.amxx  running  
 [ 11] Admin Chat              1.8.1.3746  AMXX Dev Team     adminchat.amxx   running  
 [ 12] Anti Flood              1.8.1.3746  AMXX Dev Team     antiflood.amxx   running  
 [ 13] Scrolling Message       1.8.1.3746  AMXX Dev Team     scrollmsg.amxx   running  
 [ 14] Info. Messages          1.8.1.3746  AMXX Dev Team     imessage.amxx    running  
 [ 15] Admin Votes             1.8.1.3746  AMXX Dev Team     adminvote.amxx   running  
 [ 16] NextMap                 1.8.1.3746  AMXX Dev Team     nextmap.amxx     running  
 [ 17] Nextmap Chooser         1.8.1.3746  AMXX Dev Team     mapchooser.amxx  running  
 [ 18] TimeLeft                1.8.1.3746  AMXX Dev Team     timeleft.amxx    running  
 [ 19] Pause Plugins           1.8.1.3746  AMXX Dev Team     pausecfg.amxx    running  
 [ 20] Stats Configuration     1.8.1.3746  AMXX Dev Team     statscfg.amxx    running  
 [ 21] StatsX                  1.8.1.3746  AMXX Dev Team     statsx.amxx      running  
 [ 22] Show IP                 1.0         $uicid3           amx_ip.amxx      running  
 [ 23] Admin Free Look         2.0         Jim               admin_freelook.  running  
 [ 24] Grenade Trail           1.0         Jim               grenade_trail.a  running  
 [ 25] Zombie Plague           4.3         MeRcyLeZZ         zombie_plague40  running  
 [ 26] [ZP] Default Zombie Cl  4.3         MeRcyLeZZ         zp_zclasses40.a  running  
 [ 27] unknown                 unknown     unknown           ludzie.amxx      bad load 
 [ 28] unknown                 unknown     unknown           zp_informer.amx  bad load 
 [ 29] unknown                 unknown     unknown           ne_unlimitedamm  bad load 
 [ 30] Join/Leave Message      1.2         BigBaller         join_leave.amxx  running  
 [ 31] Descriptive 'Fire in t  0.1         VEN               fireinthehole.a  running  
 [ 32] Admin Check             1.51        OneEyed           admin_check.amx  running  
 [ 33] unknown                 unknown     unknown           zp_extra_bazook  bad load 
 [ 34] [ZP] Addon: Grenade St  1.1         rapara13          zp_addon_grenad  running  
 [ 35] unknown                 unknown     unknown           zp_donate_ap.am  bad load 
( 27) Load fails: Load error 17 (invalid file format or version) (plugin "ludzie.amxx")
( 28) Load fails: Load error 17 (invalid file format or version) (plugin "zp_informer.amxx")
( 29) Load fails: Load error 17 (invalid file format or version) (plugin "ne_unlimitedammo.amxx")
( 33) Load fails: Load error 17 (invalid file format or version) (plugin "zp_extra_bazooka.amxx")
( 35) Load fails: Load error 17 (invalid file format or version) (plugin "zp_donate_ap.amxx")

  • +
  • -
  • 0

#4 BlanTq

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 18
Początkujący

  • Postów:27
  • GG:
Offline

Napisano 19.11.2018 23:20

jaka wersja amxx i hlds? (komenda: "status" + amxmodx_version w konsoli - daj obydwa wycinki ) - przekompiluj te pluginy ktore nie dzialaja lokalnie (u siebie na pulpicie ) -> (https://amxx.pl/topi...ilacja-lokalna/) i wgraj jeszcze raz.


Zostanę płatnym technikiem serwerów AMXX.

Posiadam na sprzedaż dużo paczek / pluginów pod AMXX.

2 letnie doświadcznie, niskie ceny, fajna jakość.

 

Zapraszam, GG: 66852090


#5 Ariovsky

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Tomek
Offline

Napisano 19.11.2018 23:35

status

version :  48/1.1.2.7/Stdio 7882 secure  (10)

to drugie

amxmodx_version" is "1.8.2"

Zacząłem kompilować recznie za pomocą tego co wysłałeś, ale teraz znowu jeden się udało i po wgraniu działa, ale z drugim jest taki problem:

72301503295442112209.png


  • +
  • -
  • 0

#6 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 980
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 19.11.2018 23:38

brakuje Ci include zombieplague

https://amxx.pl/doku...62/zombieplague
  • +
  • -
  • 1

#7 Ariovsky

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Tomek
Offline

Napisano 19.11.2018 23:43

brakuje Ci include zombieplague

https://amxx.pl/doku...62/zombieplague

Tak własnie popatrzyłem po plikach i zauwazyłem, że po wgraniu z moda do tego lokalnego kompilatora jest wszystko ok, takze dziekuje za pomoc ;)


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zombie plague 4.3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych