Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Najlepsza Paczka CS 1.6

inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stara-GwaediaPatryk

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 04.04.2018 20:19

Witam chciał bym się dowiedzieć jaka paczka jest najlepsza żeby serwer rozwinąć mam na serwer około 150 i na reklamę 200 i co tydzień chyba 100 będę przelewał .


  • +
  • -
  • 0

#2 Fabian=

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 22
Życzliwy

  • Postów:55
  • Imię:Fabian
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 04.04.2018 20:39

Daj steama, jakoś się dogadamy ;-)

lub po prostu zaproś: http://steamcommunity.com/id/fabianoo/


  • +
  • -
  • 0

Sprzedam różnorodne paczki CS:GO - http://fabko.ovh/- opis paczek, prezentacja w postaci filmu oraz kontakt.


#3 FireMachine

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 25
Życzliwy

  • Postów:48
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 05.04.2018 08:54

Zależy pod kogo chcesz rozwinąć serwer. Z takim budżetem rozwiniesz dosłownie każdy MOD.

Jeszcze pytanie czy ma się zwracać i jak tak to w jakim wymiarze. 

 

 

Młodzi gracze/Dzieci - płacą za usługi na serwerze więcej niż starsi

 

AWP/DD2/TP/DM - Jak i inne Classic'i przyciągają starszych ludzi którzy mało płacą na serwer ale bardzo dobrze rozwijają całą sieć

 

DD2/FFA/4Maps/CS:GO/COD - Mieszanka ludzi przez to starsze osoby mogę wychodzić a dzieci często przegrywają w starciach co ich także odrzuca. Głównie tylko najlepsi płacą za usługę co powiększa różnicę w poziomie 

 

COD/JB/ZM - Głównie dzieci duży zarobek ale bez admina jeden wielki rozpierdziel. Serwer fullujący ale dla sieci aż takiej korzyści nie ma

 

Tak wiem że parę rzeczy na siebie nachodzi ale to zależy od dokładnego typu modu

 

 

 

Względem zarobków

 

JB>ZM>COD>CS:GO>DD2>FFA=4Maps

 

 

Tyle jest z moich doświadczeń ale wszystko też zależy od ludzi jakich się znajdzie i co ma sam w sobie serwer


  • +
  • -
  • 0

Pomogłem?

Zostaw plusa zanim ja postawie plusa nad tobą  :D 


#4 Robiin

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 103
Super Hero

  • Postów:2 043
  • Imię:Robert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 05.04.2018 16:28

Zależy pod kogo chcesz rozwinąć serwer. Z takim budżetem rozwiniesz dosłownie każdy MOD.

Jeszcze pytanie czy ma się zwracać i jak tak to w jakim wymiarze. 

 

 

Młodzi gracze/Dzieci - płacą za usługi na serwerze więcej niż starsi

 

AWP/DD2/TP/DM - Jak i inne Classic'i przyciągają starszych ludzi którzy mało płacą na serwer ale bardzo dobrze rozwijają całą sieć

 

DD2/FFA/4Maps/CS:GO/COD - Mieszanka ludzi przez to starsze osoby mogę wychodzić a dzieci często przegrywają w starciach co ich także odrzuca. Głównie tylko najlepsi płacą za usługę co powiększa różnicę w poziomie 

 

COD/JB/ZM - Głównie dzieci duży zarobek ale bez admina jeden wielki rozpierdziel. Serwer fullujący ale dla sieci aż takiej korzyści nie ma

 

Tak wiem że parę rzeczy na siebie nachodzi ale to zależy od dokładnego typu modu

 

 

 

Względem zarobków

 

JB>ZM>COD>CS:GO>DD2>FFA=4Maps

 

 

Tyle jest z moich doświadczeń ale wszystko też zależy od ludzi jakich się znajdzie i co ma sam w sobie serwer

 

Jb nie daje aż takiej korzyści? Od kiedy? Jail = podania na strażnika/opiekuna, rzeczywiste czytanie regulaminu serwera, zasad, kupowanie VIP/Svip/Innych dodatków, składki. Jak to może nie rozwijać serwera? Jeśli chcesz uniknąć młodszych graczy, no to powodzenia z serwerami, chętnie bym na takie wszedł, ale nie takie są realia. Jail przyciągnie ludzi na forum i jesli jest dobrze (wystarczająco) wykonany to i wrócą na sam serwer. Ważny jest rozruch takiego serwera, żeby gracze wiedzieli do czego wracają.

 

Cod zwraca z kolei część/większość kasy za vipy,premki itd. ale nie przyciągnie ludzi na forum.

 

Zm to dla mnie mod do którego mam sentyment, więc tutaj bym się pokusił o stwierdzenie, że jeśli serwer jest dobrze wykonany i samym sobą zachęca do grania, to nawet przebije niejedno jb. Niestety takich w Polsce nie widzę już od dłuższego czasu.

 

Autorowi osobiście polecam DR'a, jeśli wie na czym stoi. Ludzie często kupują vipy, klasy premium itp. Taki mod nie przyciągnie AŻ TAK dużo ludzi na forum, ale zawsze coś od siebie daje, natomiast jeśli nie jest problemem budżet na reklamę, a chciałbyś mieć serwer, który przyciągnie na forum i zachęci do powrotu, to stare dobre dd2 (nie najlepiej, ale jednak) potrafi się odwdzięczyć.


  • +
  • -
  • 0

Nie dołączam do żadnej sieci, nie pomagam z tworzeniem paczek, nie napisze pluginów za zero.


#5 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 05.04.2018 16:35

A mi właśnie brakuje dobrych serwerów AIM/awp only hs

Jest parę ale są tak źle zrobione. Tysiące wiadomości na czacie, w hud. Zalew po prostu statystyk itp. napisy na środku ekranu - no cholera jasna. Brak antyrushera, brak dobrze zrobionej ochrony po respie.

Ale jedno jest pewne, tego typu serwer nie zarobi nic :/
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych