Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Zasponsoruje Sieć Serwerów.

sieć serwerów cs sponsoring vps dedyki

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adriank3350

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 31.01.2018 22:29

Dzień Dobry wszystkim.

Tak jak w temacie, jestem w stanie zasponsorować sieć serwerów - w serwer dedykowany.

Ze swojej strony oferuję całą obsługę serwera dedykowanego 24/7 tak aby serwery działały sprawnie oraz ze strony technicznej IT. Czyli postawienie serwerów do CS'a, serwery głosowe itp itd, oraz ich obsługę ze strony technicznej.

Czego oczekuję? Przede wszystkim, dobrze rozkręconą sieć serwerów, wielu graczy oraz użytkowników na forum.

Jestem w stanie postawić bardzo dobry serwer dedykowany.

Propozycję proszę pisać na PW lub na skype: adrianoo3350


  • +
  • -
  • 0

#2 devil11

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 22
Życzliwy

  • Postów:284
  • Imię:nie ma
  • Lokalizacja:ziemia
Offline

Napisano 01.02.2018 17:42

Zapomniałeś dopisać że na sam koniec z randomowych przyczyn można stracić dostęp do wszystkiego. Chcesz mieć sieć rozkręć ją sam a nie szukasz ludzi naiwnych


  • +
  • -
  • 0

#3 adriank3350

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 01.02.2018 17:47

Ohh, proszę mi tu bez napinania. Czytasz ze zrozumieniem? Chce wspomóc sieć serwerów, a nie otwierać sieć serwerów. Bez spiny proszę mi tu. Chyba ja sam taki idiota nie jestem, żebym komuś dawał coś, tylko po uzgodnieniu warunków z czyjeś strony oraz mojej strony. Raczej nie będę wydawał specjalnie miliony hajsu, żeby kogoś zrobić w bambuko, a jak bym chciał to bym stworzył sieć serwerów, lecz nie mam czasu na bawienie się w fora itp itd. Dlatego oferuję Serwer Dedykowany.


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sieć serwerów, cs, sponsoring, vps, dedyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych