Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Mała prośba..; ]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 28.10.2009 21:18

Witam mam sprawę dotyczącą SB znanego jako ShoutBox'a .. Strasznie denerwuje ten głupi, tępy, niedorozwinięty czas po którym można wysłać wiadomość.

Pytanie "prośbujące"

Czy administracja Nieoficjalnego supportu AMX Mod X może wyłączyć to dzieło ..? SB to jest chat a wątpię, żeby jakieś dzieci spamowały SB w końcu dostają warny, po za tym dlaczego my Ci wyróżnieni i Ci nie wyróżnieni jednak jak ważni dla tego forum muszą cierpieć ;o Muszą czekać kilka sekund na wysłanie głupiej małej a za to jak ważnej i inteligentnej wiadomości ? ;>

Jak zamkniecie temat od razu to jesteście jedwabiści ;]
  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 28.10.2009 21:23

baku nie wiem ocb(ja tam takich bajerów nie mam), ale raczej nie masz na co liczyć bo po moich tematach stwierdzam iż administracja jest zajęta...
  • +
  • -
  • 0

#3 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 28.10.2009 21:27

No, bo Ty jesteś z rangą osób zajmujących się na forum a ja mam po prostu szatę graficzną xP I u Ciebie nie ma tego czegoś :)

No a jeżeli chodzi o administracje to czerwone kolorki teoretycznie są za to praktycznie ich nie ma !!!
  • +
  • -
  • 0

#4 kasza

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 890
Czempion

  • Postów:4 102
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Imię
  • Lokalizacja:Lokalizacja
Offline

Napisano 28.10.2009 21:28

ja bym napisal "administracja". Jesli boja sie spamu, to niech dadza chociaz MU taka mozliwosc. ;P
  • +
  • -
  • 0

Skillownia.com

 

 #3 [UWC3NG] Skillownia.com - 213.189.52.253:27301

 


#5 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 28.10.2009 21:46

No a jeżeli chodzi o administracje to czerwone kolorki teoretycznie są za to praktycznie ich nie ma !!!

Aha i co to ma być za syf !? Co jest z faviconem ? Do tej pory jest nie na prawiony głupi błąd który już był poruszany.
Jak macie się tak dalej zajmować forum to ja wam życzę wielkiego powodzenia. Nie piszcie mi, że nie macie czasu zajmować się takimi błahostkami ... bo Was wyśmieje.
  • +
  • -
  • 0

#6 Pawlak093

    Wygrałeś talon na kurwę i balon

  • Power User

Reputacja: 954
Master

  • Postów:1 672
  • GG:
  • Lokalizacja:Mongolia
Offline

Napisano 28.10.2009 22:43

Strasznie denerwuje ten głupi, tępy, niedorozwinięty czas po którym można wysłać wiadomość.

To tylko 1 minuta :D

Co do tematu, jestem za, żeby skrócić czas tak do 15-20 sekund
  • +
  • -
  • 0

#7 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 29.10.2009 13:06

To tylko 1 minuta :D


Pamiętaj 1 min smutku odbiera 60 s szczęścia :( :D
  • +
  • -
  • 0

#8 emblaze

    Koniec z cs/amxx

  • Użytkownik

Reputacja: 167
Profesjonalista

  • Postów:973
  • Lokalizacja:Mój steam: emblaze_95
Offline

Napisano 29.10.2009 14:01

Ja ostatnio rzadko siedzę na SB, ale pamietam, że jak częsciej pisałem to mnie to bardzo denerwowało... Jestem za ;>
  • +
  • -
  • 0

#9 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 29.10.2009 18:09

Aha i co to ma być za syf !? Co jest z faviconem ? Do tej pory jest nie na prawiony głupi błąd który już był poruszany.

Nie żebym się czepiał, ale http://pl.wikipedia....Prawo_autorskie - ale skoro aż tak Cię to irytuje to proszę, masz swoją Favicone.

Czy administracja Nieoficjalnego supportu AMX Mod X może wyłączyć to dzieło ..? SB to jest chat a wątpię, żeby jakieś dzieci spamowały SB w końcu dostają warny, po za tym dlaczego my Ci wyróżnieni i Ci nie wyróżnieni jednak jak ważni dla tego forum muszą cierpieć ;o Muszą czekać kilka sekund na wysłanie głupiej małej a za to jak ważnej i inteligentnej wiadomości ? ;>

Ta jak to nazwałeś głupia i idiotyczna blokada wprowadzona jest tylko po to ażeby właśnie nie było spamu wiadomościami, oraz żeby odciążyć bazę danych powtarzającymi się zapytaniami.

Kolejny fakt, przemo nie oferuje takiego czegoś jak blokada SB dla określonych grup, to nie phpbb3, IPB czy vB. Zablokować można owszem pojedynczym użytkownikom, ale nie uważasz że blokada blisko 7tys użytkownikom sb nie będzie, jakby to powiedzieć katorgą?

-----------------

No a jeżeli chodzi o administracje to czerwone kolorki teoretycznie są za to praktycznie ich nie ma !!!

Jestem wszędzie, staram się czytać każdy temat ale pamiętaj że jestem praktycznie sam.

Nie piszcie mi, że nie macie czasu zajmować się takimi błahostkami ... bo Was wyśmieje.

Śmiej się śmiej, a ja odpowiem że nie mam czasu.

Jak macie się tak dalej zajmować forum to ja wam życzę wielkiego powodzenia

Dziękujemy.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#10 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 29.10.2009 18:25

Nie żebym się czepiał, ale http://pl.wikipedia....Prawo_autorskie - ale skoro aż tak Cię to irytuje to proszę, masz swoją Favicone.


Nie koniecznie musi być Favicon ten obecny wykażcie się inwencją twórczą stwórzcie swój własny. Dziękuje ogólnie za to w imieniu swoim ale także innych użytkowników.

Kolejny fakt, przemo nie oferuje takiego czegoś jak blokada SB dla określonych grup, to nie phpbb3, IPB czy vB. Zablokować można owszem pojedynczym użytkownikom, ale nie uważasz że blokada blisko 7tys użytkownikom sb nie będzie, jakby to powiedzieć katorgą?


Nie oferuje ale możecie wyłączyć to, rozumiem że się boicie użytkowników którzy będą spamować SB w końcu jesteś sam i nie ma kto pilnować ;> No cóż ale i tak wydaje mi się to zbędne, bo skoro teraz nie pytają 100241303 razy to później raczej też nie będą a baza danych niczym się nie obciąży ;]

Po za tym nie uważam, że zablokowanie tego ok 7tys użytkownikom byłby to katorgą , na pewno nie katorgą znajdź inne słowo ;]

Jestem wszędzie, staram się czytać każdy temat ale pamiętaj że jestem praktycznie sam.


Pamiętam praktycznie nie jesteś sam, bo masz też tzw. Moderatorów i JA , a zrobienie czegoś błahego nie poświęca Ci nawet 5s.

Śmiej się śmiej, a ja odpowiem że nie mam czasu.


To po co zajmujesz się forum ? Masz dwie "posady" swoje forum i drugie nie w pełni forum które liczą łącznie ok 10 000 tys. użytkowników. Pytanie ma to sens ? Nie mam czasu nie podejmuje się tego.

Dziękujemy.


Sarkazm, ale oczywiście nie ma za co ;>
Ja dziękuje, że znalazłeś czas na odpisanie w tym temacie.
  • +
  • -
  • 0

#11 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 29.10.2009 18:55

Favicon dodany, restrykcje do shoutboxa ustawione - widoczny od 100 postów.

A jeśli chodzi o roszczenia co do mojej osoby: najpierw ogromny spam żebym to ja prowadził forum dalej, teraz źle bo "nic nie robię". Jeśli jestem złym administratorem to chyba lepiej będzie usunąć się w cień i przekazać władzę innym osobą. Wielu tu takich którzy mogą zasiąść na tym stołku, ja się nie pchałem nigdzie (i myślę że wiele osób może to potwierdzić, osób które widzą Mod Arena), zostałem wybrany i staram się spełniać swoje obowiązki. Ale skoro robię to źle, to nie widzę sensu żebym robił to dalej...
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#12 Knopers

    Nie patrz tak na mnie !

  • Przyjaciel

Reputacja: 588
Wszechwiedzący

  • Postów:2 013
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Cz-wa
Offline

Napisano 29.10.2009 18:58

Z tego co pamiętam on sam nie prosił o tą posadę , tylko dostał propozycje i nie potrafił odmówić , a miał być jeszcze jeden taki jak on czyli "czerwony" ale jakoś do dziś go nie ma :P
  • +
  • -
  • 0

#13 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 29.10.2009 19:19

A jeśli chodzi o roszczenia co do mojej osoby: najpierw ogromny spam żebym to ja prowadził forum dalej, teraz źle bo "nic nie robię". Jeśli jestem złym administratorem to chyba lepiej będzie usunąć się w cień i przekazać władzę innym osobą. Wielu tu takich którzy mogą zasiąść na tym stołku, ja się nie pchałem nigdzie (i myślę że wiele osób może to potwierdzić, osób które widzą Mod Arena), zostałem wybrany i staram się spełniać swoje obowiązki. Ale skoro robię to źle, to nie widzę sensu żebym robił to dalej...


Tutaj się mylisz to, że napisałem prawdę nie oznacza zaraz, że jesteś złym administratorem. Ja osobiście uważam, że nie jesteś najgorszym a w zasadzie to się jeszcze okaże, bo masz admina jakieś 2 tyg. ? Także nie ma co zaraz się oburzać .

I fajnie by było jakbyś mógł odwiedzić ten temat : http://amxx.pl/topic...ost-vt20014.htm

Temat można już zamknąć.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych