Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Przerwa Technicza #2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2008 01:18

Cześć.

Już na wstępie wyjaśnie czemu forum było wyłączone. Otóż był włam przez błąd/luki w skrypcie i został podmieniony index.php. Treść była następująca
HACKED BY Mlody
www.c*******.** - Najlepsze froum o AMXMODX

Kurek cioto i tak nie dorownasz c*******.**

Zapraszamy na www.c*******.**
Choć admin Młody~ się tego wypiera ( tak więc zostawiam tą sprawę ). Pare dni w tył był też dość znaczący włam, wiem kto to na 100% ;) Nie bedę pisał bo nie warto się zniżać do poziomu takiego człowieka ;) Pewnie zapytacie czemu forum był niedostępne jak wystarczyło podmienić 1 plik? Nie było mnie w domu ;)

Mam nadzieje, że teraz bedzię z górki i nasi "pro" hakerzy zejdą z nas ( bo powodu nikt nie ma, chyba że czegoś nam zazdrości ).


Następną sprawą jaką chciałem poruszyć to skrypt forum. Obecnie forum stoi na phpBB modified by Przemo, ale może warto przejść na phpBB3 czy vB etc. Ja sam wole obecny skrypt, jest on bardzo przejrzysty. I jak każda rzecz ma minusy jak i plusy. A co do dziur na przemo, bedę nad tym pracował powoli.

P.S.

Proszę tu nie obrażać, oskarżać, wyzywać. Takie zachowania bedę karane warmem. Zachowajmy się jak przywoici ludzie ;) Kierowanie się nerwami/emocji jest złe ;) Pamiętajcie to jest tylko nasza POLSKA.

Aha i bym zapomniał, PW naprawie do jutra xP

Pozdrawiam.

#2 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 27.06.2008 02:33

Ahhhh ta konkurencja :]

No ale jest wolny rynek ^^
  • +
  • -
  • 0

#3 mloddyy

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:12
Offline

Napisano 27.06.2008 09:19

Nie mam nic z tym wspólnego ani włamaniem na cs-hacked. Kur3k pewnie myślisz o tej osobie co ja. Napisz do admina hostingu niech da Ci logi wejść na ftp, ja swoje IP mogę podać, nie mam nic do ukrycia. Na razie siedzę na proxy, bo ktoś mnie zbanował...

P.S nie zniżył bym się do takiego poziomu, abym wrzucił taki index :D
  • +
  • -
  • 0

#4 Szajba

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • GG:
  • Lokalizacja:Piekary Śląskie City
Offline

Napisano 27.06.2008 10:20

Też mi się wydaje, że mlody nie ma z tym nic wspólnego. Bo chyba nie byłby tak głupi, żeby zostawić taką wiadomość wskazującą na niego :D . Jakiś haker po prostu chciał specjalnie zrzucić winę na młodego i tyle. Musicie podjąć wspólne kroki, żeby dopaść tego hakera i udu... ukarać :] . Ależ to jest zły człowiek :/ .

I oczywiście, że on zazdrości. Chce zaszkodzić temu forum, ponieważ widzi, że jest ono wypasione, duże i dobrze mu się powodzi. Dlatego chce je zniszczyć bo nie podoba mu się, że ktoś ma się lepiej, niż on sam.

A co do kierowania się emocjami - czy ktoś tutaj widzi coś złego w tym, że mam ochotę spalić go na stosie?...
  • +
  • -
  • 0

#5 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 27.06.2008 10:48

Młody, tak czy siak to ktoś z twojego Forum
  • +
  • -
  • 0

#6 Gość__*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2008 10:55

mloddyy, nie oskrażam Cię, napisz na GG jak coś.

#7 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 27.06.2008 13:47

Przecież juz wiemy kto ;) Mam ochote sie do niego przejechac i "pogadac" :D nie mam tak daleko ^^ szkoda mi dzieciaka. Od razu pomyslalem ze to nie Mlody. Ten kto napisal ten tekst w innym index-ie nie ma mózgu... ;) Żeby jemu też sie coś popsulo ;) albo jakis spam ]:-> Moge cos napisac jeszcze ale nie chce warna xD
  • +
  • -
  • 0

#8 tosiek

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:86
  • GG:
Offline

Napisano 27.06.2008 14:05

cs support tez ktoś nie milo potraktował ..... (też były powiązania z cscenter)
  • +
  • -
  • 0

#9 mloddyy

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:12
Offline

Napisano 27.06.2008 14:35

cs support tez ktoś nie milo potraktował ..... (też były powiązania z cscenter)


Tak Morti dostał po d*pie za wyzywanie mojej matki... i twierdzenie, że kopiujemy od niego ^_^... Wiem, wiem, zaraz powiecie, że kopiujemy, tylko pragnę zakomunikować, żebyście zerkneli kto ma najwięcej pluginów... owszem, kilka pluginów jest z amxx.pl, min
- antyrash Micza
- biohazard (ja tego nie wrzuciłem tylko użytkownik) - kurek napisał źródło dodane

i kilka innych, które także wrzucałem z dysku, prowadząc serwer korzystałem właśnie z alliedmoders / amxx.pl. Po zakończeniu tego postanowiłem otwórzyć forum i kiedyś trafił się plugin, który miał utworzony skrót, w którym była nazwa użytkownika windowsa "Konrad" czyli Kur3k.

Wracając do tematu, nie mam za co hakować amxx.pl, bo nic mi nie zrobiliście, i nie chce żadnej wojny. Powiem tylko tyle, jak dorwę się do amx-board, to już nie będą mieli czego zbierać i g*wno mnie obchodzi, czy zgłoszą to czy nie. Chcę mieć satysfakcje zniszczenia tych debili...
  • +
  • -
  • 0

#10 tosiek

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:86
  • GG:
Offline

Napisano 27.06.2008 14:37

Nawiasem mówiąc macie licencje na VB ?
  • +
  • -
  • 0

#11 mloddyy

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:12
Offline

Napisano 27.06.2008 14:45

http://img507.images...beztytuuvf4.jpg
  • +
  • -
  • 0

#12 Gość__*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2008 15:02

Po zakończeniu tego postanowiłem otwórzyć forum i kiedyś trafił się plugin, który miał utworzony skrót, w którym była nazwa użytkownika windowsa "Konrad" czyli Kur3k.

Tego nie rozumiem.

Co do kopiowanych tematów etc. Młody~ kiedyś mi napisał na PW i reakcja była szybka, my nie kopiujuemy od nikogo i nie będziemy..

Też nie chce wojen bo to jest takie dziecine... Dlatego nie oskarżam nikogo.

#13 mloddyy

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:12
Offline

Napisano 27.06.2008 15:14

Miałem na dysku jakiś plugin stąd, wrzuciłem go i seba zwrócił uwage, ze jest utworzony skrót, a ścieżka była "C:Documents and Settingskonrad jakoś tak :P
  • +
  • -
  • 0

#14 Gość__*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2008 15:21

Miałem na dysku jakiś plugin stąd, wrzuciłem go i seba zwrócił uwage, ze jest utworzony skrót, a ścieżka była "C:Documents and Settingskonrad jakoś tak

A no tak, jak coś zagdaj na GG.

#15 Gość__*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2008 15:40

PW już działa, oraz zostały wprowadzone zabepiecznia z PA admin ( nie da się ich obejść ).

#16 Morti

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:28
Offline

Napisano 27.06.2008 15:47

Mlody - nie moglem pojąć dlaczego sie wlamales do mnie ...
Kiedy ja wyzywalem twoja mame ?? I twierdzilem ze kopiujesz ode mnie ? Pisz na gg lub PW z wyjasnieniem.

Podobno juz wojne a amx-b skonczyliscie a tutaj widze ze nie ..
  • +
  • -
  • 0

#17 Gość__*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2008 15:48

Mlody - nie moglem pojąć dlaczego sie wlamales do mnie ...
Kiedy ja wyzywalem twoja mame ?? I twierdzilem ze kopiujesz ode mnie ? Pisz na gg lub PW z wyjasnieniem.

Podobno juz wojne a amx-b skonczyliscie a tutaj widze ze nie ..

To nie jest temat o cs-support, amx-b czy cscneter więc proszę skończyć.

#18 Morti

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:28
Offline

Napisano 27.06.2008 15:50

kur3k, sorry za offtopa.
Co do tematu -

Ja mam watpliwosci czy to mlody nie zrobil...
Ostatnio mielismy plage wlaman - na nemore.lua.pl , www.cs-hack%@%.pl , amxx.pl , cs-support...
Czy to nie dziwne .. wszystkie fora stoją na przemku .. wystarczy znaleźć jedna lukę i pach... wszystkie fora niekomfortowe mają przekichane ;>
  • +
  • -
  • 0

#19 Gość__*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2008 15:52

Morti, na amxx.pl było aż cztery haki. Za 3 wiem kto odpowiada ale nie bedę pisał. Myślę, że warto się pogodzić ( wszytskie fora ), bo jak dla mnie szkoda czasu na takie bzdury.. Zachowajcie się jak dorośli ludzie, a nie jak dzieci.

#20 Seba

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 198
Profesjonalista

  • Postów:424
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 27.06.2008 15:55

Za 3 wiem kto odpowiada ale nie bedę pisał

Przecież już pisałeś.

wystarczy znaleźć jedna lukę i pach

W 1.12.5 jest tragiczny błąd... na 1.12.6 nic publicznego nie ma. Zobaczymy jak to dalej pójdzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych