Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Polecany Antywirus?

antywirus chrona komputera oprogramowanie antywirusowe

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasztanek

    Początkujący

  • Girl

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Monika
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 13.09.2017 08:35

Co teraz jest polecane jeśli chodzi o ochronę komputera? Kończy mi się roczna licencja którą dostałam w prezencie przy zakupie komputera i zastanawiam się co w tej chwili jest najbardziej polecane, z czego wy korzystacie?


  • +
  • -
  • 0

Lubię Social Media i robię to co lubię, zobacz : http://www.mmarketin...polecznosciowy/


#2 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 13.09.2017 09:13

Ja korzystam z 360 Total Securite z wersji darmowej. Przy każdym odpaleniu jakiegoś pliku, który będzie coś modyfikował na naszym komputerze wyskakuje okienko z informacją czy ten plik nie jest wirusem i czy na pewno chcesz kontynuować. Dodatkowo masz ochronę w internecie i blokuję "dziwne" strony, które mogą zaszkodzić twojemu komputerowi. Dużo osób go poleca a nawet w szkolę go widziałem więc korzystam z niego już jakiś rok/dwa.


  • +
  • -
  • 0

#3 Kasztanek

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Girl

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Monika
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 13.09.2017 09:21

Ja korzystam z 360 Total Securite z wersji darmowej. Przy każdym odpaleniu jakiegoś pliku, który będzie coś modyfikował na naszym komputerze wyskakuje okienko z informacją czy ten plik nie jest wirusem i czy na pewno chcesz kontynuować. Dodatkowo masz ochronę w internecie i blokuję "dziwne" strony, które mogą zaszkodzić twojemu komputerowi. Dużo osób go poleca a nawet w szkolę go widziałem więc korzystam z niego już jakiś rok/dwa.

 

A jak wygląda sprawa w darmowych wersjach z aktualizacjami, czy są aktualne? No i dodam, że dużo korzystam z bankowości internetowej, czy taka darmowy program zapewni mi bezpieczeństwo?


  • +
  • -
  • 0

Lubię Social Media i robię to co lubię, zobacz : http://www.mmarketin...polecznosciowy/


#4 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 13.09.2017 10:36

 

Ja korzystam z 360 Total Securite z wersji darmowej. Przy każdym odpaleniu jakiegoś pliku, który będzie coś modyfikował na naszym komputerze wyskakuje okienko z informacją czy ten plik nie jest wirusem i czy na pewno chcesz kontynuować. Dodatkowo masz ochronę w internecie i blokuję "dziwne" strony, które mogą zaszkodzić twojemu komputerowi. Dużo osób go poleca a nawet w szkolę go widziałem więc korzystam z niego już jakiś rok/dwa.

 

A jak wygląda sprawa w darmowych wersjach z aktualizacjami, czy są aktualne? No i dodam, że dużo korzystam z bankowości internetowej, czy taka darmowy program zapewni mi bezpieczeństwo?

 

Tak są aktualizację cały czas jest aktualny tylko po prostu ma mniej funkcji. Ten program sprawdza w swojej bazie danych w chmurze czy strona na którą próbujesz się połączyć znajdują się w bazie danych zagrożeń. Oczywiście jeżeli korzystasz z bankowości internetowej to najlepszym sposobem będzie wykupienie licencji na jakiś anty wirus, które oferuję duże bezpieczeństwo w surfowaniu po internecie a już w szczególności dokonywanych opłat przez internet. Jeżeli znajdę więcej czasu przejrzę jeszcze listę anty wirusów i wybiorę ten darmowy jak i płatny za nie duże pieniądze, który oferuję takowe bezpieczeństwo w internecie.


  • +
  • -
  • 0

#5 Kasztanek

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Girl

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Monika
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 13.09.2017 11:18

No właśnie tego się obawiałam, że te darmowe wersje programów nie zawsze mogą się sprawdzić. Tak jak piszesz przy korzystaniu z bankowości internetowej lepiej wykupić program z licencją. Choć na rynku jest wiele programów i tak na prawdę nie do końca wiem czym się sugerować przy wyborze. Będę bardzo wdzięczna gdybyś przygotował taką listę i pomógł mi w wyborze. Dodam, ze jestem trochę laikiem w tych sprawach i nawet do wymiany systemu biegnę do serwisu.


  • +
  • -
  • 0

Lubię Social Media i robię to co lubię, zobacz : http://www.mmarketin...polecznosciowy/


#6 Maciuś20

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:202
  • Steam:steam
  • Imię:Maciek
  • Lokalizacja:Daleko
Offline

Napisano 13.09.2017 15:22

Polecam bitdefender 2018. Możliwości hohoho i jeszcze. Specjalna funkcja gdy płacisz online. Możliwości stworzenia folderu na hasło którego niczym nie da się odszyfrować. Co tygodniowy raport ile zostało przeskanowanych plików. Automatyczna blokada podejrzanych stron.mozliwosci nadawania folderów blokady.
  • +
  • -
  • 0

#7 heniu1111

    Ja zjadłem ciastko ^^

  • Power User

Reputacja: 149
Zaawansowany

  • Postów:568
  • GG:
  • Imię:heniu
  • Lokalizacja:zapomniałem
Offline

Napisano 13.09.2017 15:56

Osobiście polecam  Pandę


  • +
  • -
  • 0

Zawsze służę pomocą, pomogę na tyle ile jestem wstanie  :)

 

Poradnik do instalacji AmxBans: https://www.youtube....h?v=fYq5iKQhVIM

 

Link do lekkiej "modyfikacji" AmxBans: https://amxx.pl/topi...ndpost&p=733955

 


#8 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 13.09.2017 16:10

Lub też najnowszy kasperski, który również chroni podczas zakupów online lecz on 200zł za 1 rok na 2 urządzenia. A z darmowych to miałem do czynienia tylko z avast, panda, mccafe i comodo (nawet dobry) ale nie bardzo przypadały mi do gustu w dodatku mam słabego kompa i odczuwałem lagi dlatego już prawie 2 lata korzystam z 360 Total Securite.

Sprawdziłem teraz Bitdefender Antivirus Plus 2018 i on posiada też ochronę podczas zakupów online i jest sporo tańszy bo 120zl na 1 urządzenie za 1 rok więc chyba warto pójść w tę opcję.


  • +
  • -
  • 0

#9 _McHappy

    Wszechwiedzący

  • Support Team

Reputacja: 243
Wszechwidzący

  • Postów:501
  • GG:
  • Imię:Radek
  • Lokalizacja:Tak
Offline

Napisano 13.09.2017 19:47

Dotychczas Kaspersky przodował we wszelkich testach. Teraz prowadzenie pod wieloma aspektami (szczególnie bankowości online) przejął BitDefender2018. Mankamentem w tym przypadku jest jednak cena. Z darmowych pozycji poleciłbym zainteresownie się produktem Panda SafeWeb (kiedyś SafeBowser), z możliwością uaktualnienia do płatnego pakietu ulepszonej ochrony. Z Comodo lepiej uważać, instaluje on natrętne asystenty, które docelowo mają 'wspierać' użytkownika, a tak naprawdę napastują go nadmiarem informacji i formularzy pomocy.

Użytkownik _McHappy edytował ten post 13.09.2017 19:50

  • +
  • -
  • 0

#10 Kasztanek

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Girl

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Monika
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 14.09.2017 08:22

A jak wygląda sytuacja z "zamulaniem" systemu, bo kiedyś gdzieś czytałam, że programy antywirusowe mają to do siebie, że mogą znacznie spowalniać działanie systemu. Czy nadal tak jest? Czy to ma jakieś kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji o  zabezpieczeniu?


  • +
  • -
  • 0

Lubię Social Media i robię to co lubię, zobacz : http://www.mmarketin...polecznosciowy/


#11 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 14.09.2017 09:45

Wszystko zależy zdecydowanie od twojego sprzętu jeżeli posiadasz dużą ilość RAM i dobry procesor nie powinieneś tego odczuć. Polecam poczytać opinie i opis anti wirusa. W recenzji piszą o takich rzeczach. Wagi mnie anty wirusy, które są na szczycie listy muszą dbać też o posiadaczy słabszych komputerów tak że muszę dbać o optymalizację więc myślę że kaspersky czy też BitDefender2018 nie spowolnią odczuwalnie twojego komputera.


  • +
  • -
  • 0

#12 Kasztanek

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Girl

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Monika
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 14.09.2017 13:07

A czy są jakieś antywirusy typowo polskie? Bo na tych wszystkich rankingach królują tylko te same rodzaje oprogramowania.


  • +
  • -
  • 0

Lubię Social Media i robię to co lubię, zobacz : http://www.mmarketin...polecznosciowy/


#13 antyania

    Nowy

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Ania
Offline

Napisano 15.09.2017 11:15

Ja słyszałam o kilku polskich, ale nie jestem do nich przekonana... :D :D :D 


  • +
  • -
  • 0

#14 Kasztanek

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Girl

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Monika
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 15.09.2017 16:42

A o jakich słyszałaś? Czemu nie jesteś co do nich przekonana? Testowałaś jakiegoś? Mnie osobiście ciekawi Acrabit, to chyba jedyny o którym słyszałam jeśli chodzi o polskie oprogramowanie antywirusowe.


  • +
  • -
  • 0

Lubię Social Media i robię to co lubię, zobacz : http://www.mmarketin...polecznosciowy/


#15 Shrek22

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 16.09.2017 15:19

Ja Ci powiem, ze od zawsze mam AVASTA, nawet wtedy kiedy wydawał z siebie dziwne dźwięki. A wiesz, ze nawet nie wiedziałem, że mamy jakieś polskie antywiry  :facepalm2:  :facepalm2: No proszę, człowiek jednak całe życie się uczy. No i co ten Acrabit ma? Napiszesz coś więcej koleżanko? 


  • +
  • -
  • 0

#16 Kasztanek

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Girl

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Monika
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 18.09.2017 13:58

A no mam, mamy i z tego co można przeczytać na stronie tego programu to wygląda całkiem ciekawie. Mnie powiem ciekawi ochrona rodzicielska i harmonogram dostępu do internetu. Na komputerach domowych korzystają moje dzieci i myślę, że taka ochrona była by odpowiednia i dość zadowalająca jak dla mnie. Cenowo też wygląda dość dobrze, ja osobiście nie jestem bardzo wymagająca systemowo więc dość mocno rozważam jego zakup. A może ktoś wie jak w innych antywirusach ta ochrona rodzicielka wygląda? Czy w darmowych może jest?


  • +
  • -
  • 0

Lubię Social Media i robię to co lubię, zobacz : http://www.mmarketin...polecznosciowy/


#17 antyania

    Nowy

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Ania
Offline

Napisano 18.09.2017 18:19

Harmonogram dostępu? A sprawdza się to w ogóle? 


  • +
  • -
  • 0

#18 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 18.09.2017 19:02

Harmonogram dostępu? A sprawdza się to w ogóle? 

No a jak masz neta z limitem i coś cie dziwi że tak szybko ci się kończy limit chociaż rzadko jesteś na necie to taki harmonogram dostępu pokaże ci że na przykład sąsiad ci od 2 lat neta podkrada xD


  • +
  • -
  • 0

#19 antyania

    Nowy

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Ania
Offline

Napisano 19.09.2017 11:45

 

Harmonogram dostępu? A sprawdza się to w ogóle? 

No a jak masz neta z limitem i coś cie dziwi że tak szybko ci się kończy limit chociaż rzadko jesteś na necie to taki harmonogram dostępu pokaże ci że na przykład sąsiad ci od 2 lat neta podkrada xD

 

 

Lepiej niech nie próbuje bo nie ręczę za siebie... :D :D :D :D 


  • +
  • -
  • 0

#20 Kasztanek

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Girl

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Monika
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 19.09.2017 11:54

Ja ten harmonogram raczej rozumiem tak, ze antywirus zapisuje czas korzystania z internetu i listę odwiedzonych stron. Myślę, że w ten sposób możemy kontrolować co robią nasze dzieci w czasie dostępu do sieci i zapewnić im bezpieczeństwo. Właśnie dlatego rozważam zakup tego antywirusa bo ta opcja wydaje mi się potrzebna. Syn i córka to nastoletnie dzieci i chciałabym chociaż w ten sposób móc mieć nad nimi kontrole. W internecie czai się dużo złego, więc lepiej dmuchać na zimne. Jeszcze dokładnie napiszę do Acrabita żeby mi dokładnie wyjaśnili tę kwestię.


  • +
  • -
  • 0

Lubię Social Media i robię to co lubię, zobacz : http://www.mmarketin...polecznosciowy/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych