Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Szukam rechecker, resources.ini


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lizka

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:209
  • Imię:Lukas
Offline

Napisano 12.09.2017 10:10

Witam poszukuje rechecker do reHLDS mianowicie dobrze skonfigurowanego i spolszczonego resources.ini bez niepotrzebnych banów.

 

Dam repke.


  • +
  • -
  • 0

#2 vanillah

    nie wiem

  • Użytkownik

Reputacja: 125
Zaawansowany

  • Postów:324
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 12.09.2017 11:42

dlaczego kazdy na tym forum liczy na gotowe rozwiazania?


  • +
  • -
  • 0

Wykonam pluginy, paczki (amxx) kontakt GG: 32263742, Steam: https://steamcommuni...om/id/vankillah

Multi-Head.pl


#3 Lizka

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:209
  • Imię:Lukas
Offline

Napisano 12.09.2017 18:23

Gdybyś parę lat wstecz się rejestrował na tym forum to byś wiedział dlaczego. To jest forum a zarazem Polski support Amx Mod X, więc dlaczego mam nie pisać o pomoc jak pierwszy raz reHLDS wygrywałem?

 

 

To teraz ja zadam pytanie dlaczego na tym forum, każdy liczy na zarobek a za freeko nie może pomóc? Dlatego bo forum straciło wielu ludzi którzy pomagali z czystej przyjemności to już nie to samo co w 2009r. Tylko pozostali lub doszli ludzie którzy coś Sprzedają albo wypowiadają się jak ty. Nie liczyłbym na gotowe rozwiązanie gdybym wiedział jak skonfigurować rechecker już nic nie mówiąc o spolszczeniu. To raz a dwa nie jestem sam który ma z tym problem i mało osób już się wypowiada bo jak ktoś nie napisze takiej głupoty jak ty to szuka kasy lub hejtowania nabijając bezsensowny post.

 

 

Rozumiem że 1.6 schodzi na psy ale czy to warto olewać ludzi którzy proszą o pomoc i poprzez odpowiedzi innych chcą rozwijać forum amxx.pl bo szukają rozwiązań co wielu osobą by sie przydało? Czy też zlewać co ludzie piszą i robić syf na forum.

 

 

Co widać tu ostatnio zlewanie ludzi jest czesterze więc po co forum istnieje skoro na pomoc nie można liczyć? Parę lat wstecz nie było mowy o tym by ktoś napisał "dlaczego kazdy na tym forum liczy na gotowe rozwiazania?" każdy był życzliwszy, uczciwy i pomocny a teraz bez komentarza...


  • +
  • -
  • 0

#4 _McHappy

    Wszechwiedzący

  • Support Team

Reputacja: 243
Wszechwidzący

  • Postów:501
  • GG:
  • Imię:Radek
  • Lokalizacja:Tak
Offline

Napisano 12.09.2017 20:02

Gdybyś parę lat wstecz się rejestrował na tym forum to byś wiedział dlaczego. To jest forum a zarazem Polski support Amx Mod X, więc dlaczego mam nie pisać o pomoc jak pierwszy raz reHLDS wygrywałem?

 

 

To teraz ja zadam pytanie dlaczego na tym forum, każdy liczy na zarobek a za freeko nie może pomóc? Dlatego bo forum straciło wielu ludzi którzy pomagali z czystej przyjemności to już nie to samo co w 2009r. Tylko pozostali lub doszli ludzie którzy coś Sprzedają albo wypowiadają się jak ty. Nie liczyłbym na gotowe rozwiązanie gdybym wiedział jak skonfigurować rechecker już nic nie mówiąc o spolszczeniu. To raz a dwa nie jestem sam który ma z tym problem i mało osób już się wypowiada bo jak ktoś nie napisze takiej głupoty jak ty to szuka kasy lub hejtowania nabijając bezsensowny post.

 

 

Rozumiem że 1.6 schodzi na psy ale czy to warto olewać ludzi którzy proszą o pomoc i poprzez odpowiedzi innych chcą rozwijać forum amxx.pl bo szukają rozwiązań co wielu osobą by sie przydało? Czy też zlewać co ludzie piszą i robić syf na forum.

 

 

Co widać tu ostatnio zlewanie ludzi jest czesterze więc po co forum istnieje skoro na pomoc nie można liczyć? Parę lat wstecz nie było mowy o tym by ktoś napisał "dlaczego kazdy na tym forum liczy na gotowe rozwiazania?" każdy był życzliwszy, uczciwy i pomocny a teraz bez komentarza...

 

Myślę, że koledze nie chodziło o chęć zysku.

Pamiętajmy, że z zasobów AMXX.pl może korzystać każdy, nawet niezalogowany petent. Tak więc, czy udostępnienie podobnej, 'wypucowanej' listy szkodliwych plików nie byłoby ryzykowne? Wystarczy pomyśleć: któryś technik wrzuca opracowaną przez swoją sieć / przez siebie listę niedozwolonych plików wraz z opisami itp - i już furtka dla Januszy czitowania zostaje częściowo uchylona.

 

Wspomnianego modułu nie trzeba jakoś wyjątkowo konfigurować. Bardziej chodzi tu o utworzenie bazy cheat'ów. Owa baza nie powinna być rzecz jasna jawna (choć autorzy stworzyli 'fabryczną' podstawę zawierającą najpopularniejsze skrypty). Wg mnie, to samo powinno się tyczyć podawania w powodzie bana za co gracz jest karany. Im mniej cheat'er wie, tym lepiej. Czysty gracz nie pakuje do klienta CS jakichś śmieci.

 

Co do kwestii upadku forum. Problem nie leży w 'mniej uczynnych' użytkownikach, lecz w osobach, które na siłę chcą uzyskać pomoc - często w najbardziej błahych problemach. Ręce opadają, gdy jakiś X pyta o ten sam błąd w pluginie, o który pytał jakiś inny Y jakiś czas wcześniej. Patrząc na to forum dziś i porównując do tego, które widziałem (no, jako gość :/) kiedyś, widać, że ludzie wciąż nie radzą sobie z pierdółkami typu menu vip'a od 2. rundy. Po to ktoś (podziękowania dla: Michał "speedkill" Mulik) stworzył generator, aby w przyszłości nikt nie spamował tematami na forum.

Zamiast korzystania z wyszukiwarki (nawet Google, dzięki wzorowemu wypozycjonowaniu), wciąż gwałcony jest przycisk dodawania wątków.


Użytkownik _McHappy edytował ten post 12.09.2017 20:03

  • +
  • -
  • 2

#5 Lizka

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:209
  • Imię:Lukas
Offline

Napisano 12.09.2017 20:33

Ok masz racje tylko denerwuje mnie to ze muszę po ruskich forach rozwiązania szukać gdzie tu jest Polski support a jak coś napisze to ktoś odpisze tak by tylko post nabić albo by hejtować. Może to być błahostką ale nie wiem o co chodzi z tą bazą, mam bazę składającą się z 7 plików od resources1.ini do resources7.ini i nie wiem czy mam z nich kopiować wszystko i wklejać w resources.ini czy to już z tej bazy samoczynnie pobiera z baz resources1.ini aż do resources7.ini. Chodzi też mi o to co jest niepotrzebne w resources.ini bo spotkałem się z problemem że czysty typek na steamie dostał bana za particleman.dll gdzie nigdy nic nie kombinował, oprócz tego mam problem z reaimdetector, mianowicie mam najnowszy v0.1.7 sypie ostrzeżeniami w sayu do admina jak ktoś ma Aima ale nie banuje go.

 

PS: Dzięki za zainteresowanie się tematem.


Użytkownik Lizka edytował ten post 12.09.2017 20:35

  • +
  • -
  • 0

#6 vanillah

    nie wiem

  • Użytkownik

Reputacja: 125
Zaawansowany

  • Postów:324
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 12.09.2017 20:50

^jesli chodzi o reaimdetector to zaktualizuj regamedll do najnowszej wersji


  • +
  • -
  • 0

Wykonam pluginy, paczki (amxx) kontakt GG: 32263742, Steam: https://steamcommuni...om/id/vankillah

Multi-Head.pl


#7 Lizka

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:209
  • Imię:Lukas
Offline

Napisano 12.09.2017 21:24

Mam wszystko najnowsze z tym ze ten reaimdetector pobierałem nie z amxx.pl a Bułgarskiego forum

 

 [ 1] SafeNameAndChat  RUN   -    SafeNameAndChat.  v1.1      ini   ANY   ANY  
 [ 2] AMX Mod X        RUN   -    amxmodx_mm_i386.  v1.8.2    ini   Start ANY  
 [ 3] Reunion          RUN   -    reunion_mm_i386.  v0.1.75   ini   Start Never
 [ 4] ReAuthCheck      RUN   -    reauthcheck_mm_i  v0.1.6    ini   Start Never
 [ 5] VoiceTranscoder  RUN   -    VoiceTranscoder.  v2017RC3  ini   ANY   ANY  
 [ 6] Rechecker        RUN   -    rechecker_mm_i38  v2.3      ini   Chlvl ANY  
 [ 7] WHBlocker        RUN   -    whblocker_mm_i38  v1.5.692  ini   Chlvl ANY  
 [ 8] MySQL            RUN   -    mysql_amxx_i386.  v1.8.2    pl2   ANY   ANY  
 [ 9] SQLite           RUN   -    sqlite_amxx_i386  v1.8.2    pl2   ANY   ANY  
 [10] Fun              RUN   -    fun_amxx_i386.so  v1.8.2    pl2   ANY   ANY  
 [11] Engine           RUN   -    engine_amxx_i386  v1.8.2    pl2   ANY   ANY  
 [12] FakeMeta         RUN   -    fakemeta_amxx_i3  v1.8.2    pl2   ANY   ANY  
 [13] CStrike          RUN   -    cstrike_amxx_i38  v1.8.2-d  pl2   ANY   ANY  
 [14] CSX              RUN   -    csx_amxx_i386.so  v1.8.2    pl2   ANY   ANY  
 [15] Ham Sandwich     RUN   -    hamsandwich_amxx  v1.8.2    pl2   ANY   ANY  
 [16] ReAimDetector    RUN   -    reaimdetector_am  v0.1.7    pl2   ANY   Never
 [17] ReAPI            RUN   -    reapi_amxx_i386.  v5.1.0.1  pl2   ANY   Never
17 plugins, 17 running

 

 

Dorzucę ini

 

 

Załączone pliki


Użytkownik Lizka edytował ten post 12.09.2017 21:25

  • +
  • -
  • 0

#8 _McHappy

    Wszechwiedzący

  • Support Team

Reputacja: 243
Wszechwidzący

  • Postów:501
  • GG:
  • Imię:Radek
  • Lokalizacja:Tak
Offline

Napisano 12.09.2017 21:53

A więc tak: obsługa wielu plików baz z cheatami (pliki 'resourcesX.ini') jest możliwa dopiero po zainstalowaniu płatnego dodatku do rechecker'a (500 rubli), no chyba, że s1lent dodał to w nowszej wersji modułu, o czym mi nic nie wiadomo.

Przypadek particleman.dll:
Moduł banuje za brak tego pliku. Particleman.dll jest to biblioteka prawdopodobnie napisana specjalnie pod silnik cs'a. Odpowiada m.in. za efekty granatu dymnego. Ludzie mieli/mają z nią problemy (darmowe bany), ponieważ antywirus na ich komputerach usuwał ją z folderu valve/cl_dlls/ wskutek detekcji złośliwego kodu (fałszywe alarmy). Reinstalacja klienta nic nie dawała - antywirus natychmiastowo likwidował plik, a rechecker na serwerze to wygrywał i banował gracza za brak tej biblioteki. Pomagało dodanie do listy wyjątków antywirusa.

Użytkownik _McHappy edytował ten post 12.09.2017 21:56

  • +
  • -
  • 1

#9 Lizka

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:209
  • Imię:Lukas
Offline

Napisano 12.09.2017 22:13

To najlepiej chyba by było wył to Particleman.dll jak i się wył OpenGL zarzucę swój resources.ini oraz reauthcheck.cfg może coś gdzieś mam nie tak, strasznie spadła mi grywalność jakby coś blokowało mi graczy a banów kupę w amxbans typu chead dll

 

Zaczyna już z lekka mnie te całe reHLDS irytować gdyż nie chce by niewinnych banowało.

 

Trochę jestem ciekaw tego jak to jest że większość for z csem ma mniej banów ode mnie a bany to zazwyczaj za aima, wh i no spread mają gdzie u mnie banuje prawie za wszystko i jak zauważyłem maja często bany za no spread jak i walckhack13 nie wiem czy ta 13 sobie dopisują czy to też jest jakaś baza inna. Choć jak pisałem wszystko związane z reHLDS pobierałem z Bułgarskiego forum gdzie niestety na amxx.pl temat o reHLDS nie jest aktualizowany.

Załączone pliki


Użytkownik Lizka edytował ten post 12.09.2017 22:20

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych