Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Zombie Plague 4.3

Modyfikacja modów

zombie plague 4.3

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 12.03.2017 16:15

Chciałbym dodać na serwer Zombie Plague 4.3 + New Modes 1.5 dodatkowe mody:

 

 

- Apocalipse Mode: 1x Nemesis, 1x Survivor, 1x Assassin, 1x Sniper, reszta: 1/2 human, 1/2 zombie

Podczas moda pojawiałaby się informacja "Apocalipse mode !!!"

 

- Bombardier Mode: Losowa osoba jest wybierana jako Bombardier [Zombie], ma nieskończoną ilość bomb infekcyjnych (podczas trwania tego moda one zabijaja) i hp [200 * ilosc ludzi]

Podczas rozpoczęcia moda pojawiałaby się informacja "%s zostal Bombardier !!!" %s oznacza nick gracza

 

- Ninja Mode: Losowa osoba jest wybierana jako Ninja [Human], ma tylko noż i dmg z niego 9999 (LPM i PPM), hp jest [50 * ilosc zombie], jest całkowicie niewidzialny

Podczas rozpoczecia moda pojawialaby sie informacja "%s zostal Ninja !!!"

 

- Dark Day Mode: 1x Sniper, 1x Assassin, reszta: 1/2 zombie, 1/2 human. Podczas rozpoczecia moda pojawiałaby się informacja "Dark Day Mode !!!" oraz cała mapa byłaby ciemna jak na Assassin Mode

 

- Assassin vs Sniper Mode: 1/2 sniper, 1/2 assassin, mapa jest normalnie naświetlona

Podczas rozpoczecia sie moda pojawiałaby się informacja "Assassin vs Sniper !!!"

 

Hard Mode: Wszyscy sa zmieniani w losowe mody (Survivor/Nemesis/Assassin/Sniper/Bombardier/Ninja)

Podczas rozpoczecia sie moda pojawiałaby się informacja "Hard Mode !!!" oraz mapa byłaby całkiem ciemna jak na Assassin Mode.

 

 

Wiem, że to dużo pracy ale ja kompletnie na tym sie nie znam przeciez pierwszy raz mam Zombie Plague 4.3 New Modes 1.5, proszę o dodanie ich, pliki są w załączniku, gdyby jakiś jeszcze był potrzebny proszę pisać. Oczywiście za ciężką prace + :)

 

 

 

ps. Nie mogłem dać tych plików w folderach wiec tak:

zombie_plague.txt i zombie_plague_new.txt są w cstrike/addons/amxmodx/data/lang

zombieplague_new.ini i zombieplaguenew.cfg są w cstrike/addons/amxmodx/configs

Są dwa pliki lang ponieważ na jednym były błędy ML_NOTFOUND a na drugim ML_COUNTDOWN, razem już działały.

Załączone pliki


Użytkownik csMaster edytował ten post 12.03.2017 16:37

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zombie plague 4.3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych