Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z pingami


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Spo^iler

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:65
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 21.10.2009 15:42

Witam mam problem z pingami :/ Rano kiedy gram tak do godziny 12 mam pingi 10-50 max! a od 12 do 21 mam pingi od 100-2000! :/ Co moge zrobic zeby to pomniejszysz? Neta mam : Download jakies 800 a upload 50... poradzicie?
  • +
  • -
  • 0

#2 Grycuk

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:113
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Minsk Mazowiecki
Offline

Napisano 21.10.2009 15:56

nie masz czasem internetu z kimś lub z sieci osiedlowej?Bo jeśli to twoje łącze własne to takie pingi są nie możliwe....
  • +
  • -
  • 0

#3 wizu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 224
Profesjonalista

  • Postów:1 217
  • GG:
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 21.10.2009 15:59

Co możesz zrobić? Zmień dostarczyciela internetu. Nic innego tutaj nie wymyślisz.
  • +
  • -
  • 0

#4 riX

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:12
  • Lokalizacja:Bystrzyca
Offline

Napisano 21.10.2009 17:40

dokladnie.

najlepiej nie zakladac spolek jezeli chcesz na gry.
  • +
  • -
  • 0

#5 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 21.10.2009 18:03

Witam mam problem z pingami :/ Rano kiedy gram tak do godziny 12 mam pingi 10-50 max! a od 12 do 21 mam pingi od 100-2000! :/ Co moge zrobic zeby to pomniejszysz? Neta mam : Download jakies 800 a upload 50... poradzicie?

Jeśli net przez kabelek to można powiedzieć o przeciążonej centralce, zadzwoń do dostawcy i poproś ładnie żeby przepieli Cię na inną linie bo z tą są takie problemy. O ile ktoś po drugiej stronie będzie na tyle łaskaw to może spełnią Twoją prośbę.

Jeśli to radiówka to tutaj można mówić o zakłóceniach, różnego rodzaju duperela począwszy od głupiej mikrofalówki po nadajnik innego dostawcy. Dam sobie rękę uciąć że jeśli masz radiówke to i antenke 2.4GHz która z owymi zakłóceniami sobie nie radzi, tudzież po prostu sieć jest tak zbudowana że sobie nie radzi pod względem przepustowości.

Innymi słowem mówiąc i w wielkim skrócie: im więcej ludzi w domach/przy kompach tym Twój ping rośnie ;)

okladnie.

najlepiej nie zakladac spolek jezeli chcesz na gry.

wróżbita? Nigdzie nie widzę jakoby net był dzielony ;>
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#6 choyrack

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:369
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 21.10.2009 21:32

eśli masz radiówke to i antenke 2.4GHz

To są jeszcze jakieś WiFi, które działają na innym paśmie niż 2,4GHz :?: Kiedyś było 802.11a, które działało na 5GHz ale już się go nie używa.
Tak więc przy WiFi antena nic nie zmieni :-)
  • +
  • -
  • 0

#7 -PainKiller-

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 66
Pomocny

  • Postów:498
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 21.10.2009 21:45

mniemać można wiele możliwości a najlepiej będzie jak podasz dostawce internetu a nie jakie parametry oferuje w umowie bo nie rzadko się zdarza że są to dwa bieguny :)

#8 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 22.10.2009 14:46

To są jeszcze jakieś WiFi, które działają na innym paśmie niż 2,4GHz :?: Kiedyś było 802.11a, które działało na 5GHz ale już się go nie używa.

Nadal stosuje się tzw. "piątki" gdy np. klient jest daleko od nadajnika lub na trasie są drzewa, domy etc. czyli w momencie kiedy 2,4 i czasza nie wystarcza.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#9 Spo^iler

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:65
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 22.10.2009 17:15

ja mam radiówke ale mam niby jakas dobra bo mam czasze wlasnie i niby ma smigac super swietnie a tak nie jest a jak dzwonie do goscia od neta i mowie mu o problemie to mowi ze to niemozliwe bo u niego na jakis wykresach wszystko jest ok, a ja mam masakryczny problem bo nawet pograc nie idzie :/ co moglbym zrobic?
moze jakis program lub cos? mam viste, czy xP by pomogl? dajcie jakies madre wskazowki a nie typu zmien dostawce bo nie mam takiej mozliwosci w tym rzecz :( mam
Karte sieciowa: Realtek RTL8168/8111 Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.0), moze tu jest problem? hm? nie wiem pomozcie :(
  • +
  • -
  • 0

#10 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 22.10.2009 17:50

ja mam radiówke ale mam niby jakas dobra bo mam czasze wlasnie i niby ma smigac super swietnie a tak nie jest a jak dzwonie do goscia od neta i mowie mu o problemie to mowi ze to niemozliwe bo u niego na jakis wykresach wszystko jest ok, a ja mam masakryczny problem bo nawet pograc nie idzie :/ co moglbym zrobic?

Poproś dostawcę o screen tego "wykresu" xD Swoją drogą od kiedy można sprawdzić rzeczywisty czas dostępu do nadajnika/strony www bez dostępu do komputera?

Jak będziesz miał problem z netem naciśnij jednocześnie WIN ("flaga" na klawiaturze) + R, wpisz w okienku cmd a następnie ping -n 20 o2.pl. Potem zrób screen i podeślij dostawcy.

Swoją drogą mnie to wygląda na zwykłe przeciążenie nadajnika, godzina 12 ludzie się schodzą do kompów i net może zaczynać mulić.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#11 Spo^iler

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:65
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 22.10.2009 18:03

to ss tego wykresu:
http://img28.imagesh.../2091/pingi.jpg
zobaczcie jak skacze :/
raz mniej raz wiecej jakby to byla wina zlego polaczenie to mi sie wydaje ze caly czas by byl wysoki ping a tu caly czas skacze :/ nie czaje tego
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych