Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Szukam pluginu mieszającego graczy co rundęPotrzebny plugin mieszający graczy co rundę na modzie hns chowanie w obiektach

chowany hns mieszanie graczy team balancer

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Michciuu94

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:12
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Pruszków
Offline

Napisano 28.11.2016 13:11

Witam :)

Bardzo zależy mi na:

1.Odnalezieniu pluginu który co rundę przenosiłby graczy z drużyny tt(w której są max 2-3 osoby) do drużyny ct a na ich miejsce dobierałby losowych graczy z drużyny ct.

2.Aby w drużynie szukającej (tt) było maksymalnie 2-3 graczy.

Punkt 1 i 2 to taka podstawa podstaw wymagana na ten konkretny mod "Hide aNd Seek (chowanie w teksturach)" która na pewno będzie dla wielu tutaj znana aby doradzić natomiast..

3.najlepszym rozwiązaniem byłoby dla mnie znalezienie tego konkretnego pluginu dla tego modu bo może już jest tylko się go najzwyczajniej w świecie nie doszukałem chodź bardzo się starałem.. 

Od razu mówię że modów HNS jest kilka i nie chodzi tu o "PropHunt" (zamiana w losowe obiekty i wtapianie się w otoczenie) czy też "Ganiany" lub ten z latarkami.. Chodzi o ten konkretny gdzie drużyna Ct ma minute na znalezienie kryjówki w jakiejś teksturze a po tym czasie terroryści ich szukają.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc czy wskazówkę! :)


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chowany, hns, mieszanie, graczy, team, balancer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych