Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

do kur3k i damints


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 choyrack

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:369
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 14.10.2009 21:16

@kur3k: na charytatywnej pracy innych ludzi zrobił sobie pewnie nie mały hajs. Sprzedał wszystko i tyle. a na forum pracowało kilkanaście osób. bezinteresowne prace dla forum (wizu, pavulon, miczu). a sz. p. kur3k na wszystkich zarobił i jest mu z tym dobrze.

@damiants: bez wiekszych skrupułów zrobi z tego forum sieć serwerów i będzie sobie na marce amxx.pl robił klientów do swoich serwerów, ktorych pewnie nikt nie wykupował. Najlepszym było to jak, po pierwszej uwadze zamkną temat o zmianie właściciela.

Pewnie ten temat też zaraz zostanie skasowany i nikt nie będzie mógł się wypowiedzieć w tej sprawie,.
  • +
  • -
  • 0

#2 Vertricus

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 426
Wszechobecny

  • Postów:1 549
  • Lokalizacja:.
Offline

Napisano 14.10.2009 23:35

Pewnie ten temat też zaraz zostanie skasowany i nikt nie będzie mógł się wypowiedzieć w tej sprawie,


Przynajmniej ktoś już przeczytał ;)


Osobiście uważam, że takie rzeczy odnośnie np. kurka nie powinny być poruszane publicznie, bo to, że ty tu jesteś to twoja wola oraz z tego co wiem nikt nie kazał Pav~, Miczowi czy innym pracować i robić na to forum(jeśli się mylę to mnie poprawcie).
  • +
  • -
  • 0

#3 Sztabson

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:101
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 15.10.2009 00:33

@kur3k: na charytatywnej pracy innych ludzi zrobił sobie pewnie nie mały hajs

Chłopie pomyśl ile Kur3k MUSIAŁ WYDAĆ hajsu na domenę i hosting przez ten czas... więc nie płacz że zarobił...!!

Sprzedał wszystko i tyle

Kur3k pisał już że niema czasu itp aby się dalej tym zajmować.

Ps. Jak zawsze się znajdzie jakiś "przyjaciel" któremu coś nie będzie pasowało...

Pozdrawiam ; )
  • +
  • -
  • 0

#4 bakul. <3

    Wszechmogący

  • Użytkownik

Reputacja: 88
Zaawansowany

  • Postów:612
  • GG:
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 15.10.2009 09:31

Raczej powinniśmy się cieszyć, że forum pozostanie, a nie. Nie będzie sieci serwerów na głównym forum (amxx.pl), o ile taka będzie.

Po drugie, Tserwery.pl jest dobrą firmą i akurat sporo serwerów sprzedają.

Nie wiem w ogóle po co jest ta dyskusja, forum pozostanie, nie będzie jako sieć serwerów.

P.S. Jak GamesNET był sponsorem to nikt nie płakał.
  • +
  • -
  • 0

#5 DamianTS

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:29
  • Lokalizacja:wawa
Offline

Napisano 15.10.2009 09:56

choyrack lepiej żeby przejeła to osoba prywatna i zaczeła robić masowe zbiórki na serwer i domeny. Żadnej sieci serwerów nie było i nie będzie, może jeden oficjalny serwer. Jakbyś zauważył to po to robię ankiety, aby posłuchać głosu publiczności "Demokracja".
Forum nie jest tylko dla mnie ale dla wszystkich którzy tutaj się wypowiadają, ale wiadomo każdemu dogodzić się nie da.
  • +
  • -
  • 0

#6 Mysliwy^^

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 10
Początkujący

  • Postów:264
  • GG:
  • Lokalizacja:Mragowo
Offline

Napisano 15.10.2009 10:42

Bakul ale z tego co wiem to GamesNet tylko udostepnial server w zamian za reklame na forum ale nie sponsorowal ani domeny czy tez servera www
  • +
  • -
  • 0

#7 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.10.2009 14:26

Do Kur3k'a nikt nie powinien mieć pretensji .. To było jego forum jego sprawa i jego pieniądze więc co do tego - to ***** was to ;x

Co do Sieci serwerów to kto wam niby o tym powiedział ? Nic nie wiadomo a w z igły robicie widły ..
  • +
  • -
  • 0

#8 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 15.10.2009 14:34

choyrack, ja tam wcale ci się nie dziwie.
Forum było na hostingu z hekko.pl MediumPack* do maja tego roku. (~120PLN)
Potem przeszło na prohost.pl na pół roku Plan Platinium Biznes** (~200PLN)
Do tego domena + jej odświeżenie. (~100PLN)

Razem powiedzmy ok 420PLN

Od tego można by odjąć "bonus od mod'ów" i może jakieś inne bonusy z np. wynajmowania serwera innym.

I ile wychodzi ? Tak czy inaczej kur3k zarobił sobie trochę za "poświęcony czas" w którym inni pomagali mu tworzyć to forum. Sprzedał, no ok. Nic zrobić się z tym nie da.

Co do kurka najbardziej zawiodłem się z mlecyk'iem który zniknął po niecałym tygodniu. Skoro planował sprzedaż to mógł w ogóle nie zaczynać tego tematu.


A co do nowego właściciela to też nie jestem przekonany. Zacznie się większa reklama i znikam stąd bo nie mam ochoty brać w czymś takim udziału. A comiesięczny mailing już jest zapowiedziany. Tak czy inaczej znalazł sobie dobre miejsce na reklamę, ale jak przesadzi to straci użytkowników.
Nie mogę mieć pozytywnych odczuć jak adminem zostaje osoba która nic się nie wypowiada w temacie amxx. Wszystko to posty związane z tserwery lub ogólnie hostingiem.
Co do ankiet i "demokracji" to różnie może być, ja tam bardziej odczytuje to jako brak zorientowania w temacie.


A co do GamesNet'u... Był banner, link, temat, a za to jest banner zwrotny i był serwer. Reklama za reklamę i wszystko ok. Tserwery nie jest sponsorem tylko właścicielem...


* http://www.hekko.pl/oferta.html
** http://www.prohost.pl/hosting.php
  • +
  • -
  • 0

#9 DamianTS

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:29
  • Lokalizacja:wawa
Offline

Napisano 15.10.2009 14:42

Nowym adminem amxxa jak już zauważyłeś pavulon na mod arenie zostanie portek.
Jakby nie było, byłoby źle. Gdyby przejął dzieciak forum by upadło, przejeła firma są reklamy.
Jakoś cscenter należy do gamepadu i problemów nie ma więc może i Wy ich nie szukajcie ?.
  • +
  • -
  • 0

#10 bakul. <3

    Wszechmogący

  • Użytkownik

Reputacja: 88
Zaawansowany

  • Postów:612
  • GG:
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 15.10.2009 14:45

CSC nie wysyła mailingu do swoich użytkowników - przynajmniej ja nic w skrzynce nie mam.
  • +
  • -
  • 0

#11 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 15.10.2009 14:47

Ja wyrażam tylko swoją opinię, a to chyba tu jeszcze nie jest zabronione ?
  • +
  • -
  • 0

#12 DamianTS

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:29
  • Lokalizacja:wawa
Offline

Napisano 15.10.2009 14:55

Nie jest, ja również to robię. O mailingu była propozycja, bo stwierdziliście że za mało reklam jest. Temat usuwam, dalsze dywagacje na mod arenie.
  • +
  • -
  • 0

#13 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.10.2009 14:56

Dziwne jest to, że nowy admin wam się nie przyjął.
  • +
  • -
  • 0

#14 Miczu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 657
Wszechmogący

  • Postów:2 862
Offline

Napisano 15.10.2009 15:05

Ja sie ciesze wypowiedzia choyrack bo napisal miczu zamiast [.you] :]

Co do kurka to taki bilans:
- udzielal sie na forum
- placil za forum
(2x tracil*)
Uzytkownicy
- udzielaja sie na forum
- kozystaja z czyjegos innego portalu
( jakby tylko kozystali, a nic by od siebienie dawali to zwykle pijawki :F)

Ja Kurkowi nie mam (dodam "absolutnie" jesli niektorzy maja watpliwosci) nic za złe, że sprzedal forum i na tym skoncze ten temat.


DamianTS prowadzi firme, zainwestowal pieniadze i liczy, ze mu sie to predzej czy pozniej zwroci (a jesli nie to jest glupi :F).

Kazdy potrzebuje pewnych warunkow do pracy, korzystania z forum. Jesli ich nie ma to przestanie uzywac forum i odejdzie. Jak mi przestanie odpowiadac to tez odejde.
  • +
  • -
  • 0

#15 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 15.10.2009 16:14

Temat nie potrzebnie znalazł się w koszu, bo skoro jest problem należy go rozwiązać. Forum zostało przejęte przez Damiana i firmę Tserwery.pl tylko dlatego żeby nie zaprzepaścić tego wszystkiego co wypracował kur3k z całą ekipą. Nie wiem czy lepiej było by oddać to forum "użytkownikom" który ni stąd, ni zowąd pojawili się na forum i zaczeli natarczywy spam n/t tego że oni są na forum od dawna i chcą je kupić...

Od początku była taka myśl iż tserwery przejmie forum lecz kto inny będzie nim zarządzał, niejako się to sprawdza, "władza" na forum została przekazana mnie, a Damian wraz ze swoją firmą jest tylko jego właścicielem. Nie można obwiniać kurka o fakt że sprzedał forum, włożył on w nie mnóstwo pieniędzy i czasu. Lepiej w mojej ocenie było przekazać projekt następnym nazwijmy to "pokoleniom" niż zaprzepaścić to co całą ekipa tworzyła. Piszesz że

sprzedał wszystko i tyle. a na forum pracowało kilkanaście osób. bezinteresowne prace dla forum (wizu, pavulon, miczu). a sz. p. kur3k na wszystkich zarobił i jest mu z tym dobrze.

Pracowało i zwróć uwagę że nadal to robią, stała ekipa która jest tutaj od kilku lat nadal się udziela i pomaga użytkownikom. Powiedz mi kiedy kur3k zarobił na ekipie? Reklam na forum brak, nie sprzedajemy pluginów etc. no kiedy? Sam wkładał w nie pieniądze, może nie powinienem tego mówić, ale podczas ostatniego wykupienia konta hostingowego to On z własnej kieszeni dał większość z ponad 230zł potrzebnego na zakup, a potem sam dołożył do powiększenia limitu transferu którego zabrakło. Więc nie pisz że się obłowił po sprzedaży forum bo nikt nie wie tak naprawdę za ile forum zostało sprzedane.

@damiants: bez wiekszych skrupułów zrobi z tego forum sieć serwerów i będzie sobie na marce amxx.pl robił klientów do swoich serwerów, ktorych pewnie nikt nie wykupował. Najlepszym było to jak, po pierwszej uwadze zamkną temat o zmianie właściciela.

Sieci serwerów nie ma, nie było i nie będzie, bo ja osobiście na to nie pozwolę i myślę że reszta ekipy też nie. Co do klientów mam nadzieję że nie dostanę od Damiana po uszach, 4 maszyny, piąta zamówiona + nowa lokalizacja - brak klientów? ;>
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#16 Beeze

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 19
Początkujący

  • Postów:77
  • GG:
  • Lokalizacja:Szczecin
Offline

Napisano 15.10.2009 16:54

Chyba wszystko zostało wyjaśnione ? Proszę o closed ;)
  • +
  • -
  • 0

#17 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 15.10.2009 17:11

@kur3k: na charytatywnej pracy innych ludzi zrobił sobie pewnie nie mały hajs. Sprzedał wszystko i tyle. a na forum pracowało kilkanaście osób. bezinteresowne prace dla forum (wizu, pavulon, miczu). a sz. p. kur3k na wszystkich zarobił i jest mu z tym dobrze.

Nikogo nie zmuszałem do pisania na forum, aktywność pod względem czasu, postów, tematów mam najwięcej ... wizu - napisał skrypt dokumentacji, tak za darmo ... Ale załatwiłem mu zlecenie, na którym zarobił więcej niż ja dostałem za to forum? Reszta? Jestem im wdzięczny i Tobie także? Byłeś moderatorem u nas ... Na wszystko przychodzi czas, nie mam czasu na forum ( tak duże forum ). Co do sprzedaży? Wziąłem duży hajs? 800zł? Może mam te 800zł podzielić na wszystkich user'ów i Wam wysłać? Nie muszę się Ci tłumaczyć w sumie, bynajmniej ja tak pusto nie oceniam ludzi jak Ty ...

Co do kurka najbardziej zawiodłem się z mlecyk'iem który zniknął po niecałym tygodniu. Skoro planował sprzedaż to mógł w ogóle nie zaczynać tego tematu.

Miałem możliwości to chciałem pomóc, a sprzedaż forum nie była pewna ... Ale wiem, że już wszystko jest okej ; ) Jak czujesz urazę, trudno .... Nie będę przepraszał, nie zrobiłem tego celowo ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych