Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Mysz do cs 1.6 .


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 RYSIUU

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:19
Offline

Napisano 03.07.2016 22:13

Witam

Mam zamiar kupić nową mysz

Moje obecna mysz to ie 3.0 jestem zadowolony z niej ale ona ma juz swoje lata.

Mam zamiar kupić jeszcze raz ten sam model ale ta mysz jest odrobinę za duza jak dla mnie .

Ja mam małe dłonie więc interesowała by mnie mysz minimalnie mniejsza niż oryginalny Microsoft Intellimouse Explorer 3.0

W internecie znalazlem takie myszki jak Cm Storm Alcor, ss kinzu która z nich byłaby dla mnie lepsza??

Może znacie jakieś inne dobre myszki ?

Dodam też że jestem praworęczny i gram na low sens.


Użytkownik RYSIUU edytował ten post 03.07.2016 22:16

  • +
  • -
  • 0

#2 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 22.08.2016 07:37

Wszystko zależy od Twojego budżetu, podałeś preferencje, ale nie podałeś ani budżetu, ani faktu czy jesteś takim zapaleńcem jak np. ja, że chcesz mieć wszystko ładne, kolorowe, dopasowane itd. 

Przykładowo ja sugerowałem się nawet zakupem oświetlenia do obudowy względem mojej myszki i podkładki (Razer, Razer, Razer...) 

Problem jest taki, jeżeli szukasz zabawki do pogrania sobie za grosze (powiedzmy do 100zł) to tutaj masz bardzo okrojony rynek.
Ale patrząc po Twoich propozycjach bardziej szukamy w segmencie średnim. 

Nie wiem jak dla Ciebie ale ja uważam, że warto przy małej łapie zainteresować się SS Rival 100. 
Malutka myszka, w dobrej cenie, z dobrym sensorem dodatkowo wyglądająca solidnie. 
Pytanie tylko czy miałeś z tym do czynienia?

Powiem tak, mam DeathAddera Chrome. 
Myszka na pewno przepłacona jeśli chodzi o cenę bo LOGO, bo RAZER, BO ŚWIECI WOF. 
Ale nie wiem czy to blokada w umyśle, że droższe jest lepsze, ale gra mi się na tym lepiej niż na tańszych produktach. 

Low Sens nigdy nie przedkładaj pod ustawienia myszy, pamiętaj, że możesz ustawić wysokie DPI a niską akcelerację myszy co da, dość fajny efekt. 
Ustawień jest sporo, 3/4 producentów umożliwia też dynamiczne zmienianie ustawień kosztem np. jednego fizycznego przycisku pod nasze popularne bindy. 

Dlatego ja mając myszkę 10k DPI używam jej na 1600 pod CS, ale już np. do Metina używałem przy 3600.
Pod WOT'a także używałem HI DPI i pod HeartStone'a. 

Wszystko jak mówię, zależy od preferencji i przyzywczajenia. 
Ja jak się przesiadałem z Microsoftowej myszki bezprzewodowej to raz:

ooo, jakie to wielkie...
ooo, jakie to szybkie... 
i na początku było katowanie 800 DPI. 
A teraz w systemie obracam się nawet przy 5000 a dopiero na grach zmieniam profile rozgrywki pod ustawione wcześniej makry, dpi, akceleracje i inne pierdoły.
Zabawy jest masa, ale czasem warto.

Szukaj czegoś "markowego", zawsze to inaczej się patrzy jeśli masz podobne przyzwyczajenia jak ja. 
Sensei Rival 100 jest bardzo małym gryzoniem i wygodnym, ale ja mimo wszystko (a też dużej ręki nie mam) wybrałbym coś pokroju DeathAddera bo to naprawdę mysz zacnie leżąca w łapie. (Dodam już tak całkowicie offtopując, że po pół roku siadł mi sensor od prawego kliczka, po 7 dniach miałem nowego gryzonia od Razera w nowym pudełku nawet i to z nowej serii, bo kupowałem przełom 2015/2016 a teraz dostałem wersję na 2016/2017 :P)

A gdybym ciął koszta to brałbym Bloody, kolega ma drugi rok (małego gryzonia od nich) i zachwala sobie strasznie, dużo ustawień, super software pod to i dużo możliwości jak za cenę. 
Jedyny minus to chyba fakt, że gryzoń do najcięższych nie należy, ale też lekki nie jest :)


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#3 ratatuj

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 18.02.2017 13:21

Ja bym brał myszkę do gier to tylko Razera :-)


  • +
  • -
  • 0

#4 fzic

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Imię:Dawid
Offline

Napisano 18.02.2017 16:58

Ja osobiście polecam Zowie ec2-a, mała, lekka, dobrze wyważona, sensor z najwyższej półki, brak akceleracji negatywnej jak i pozytywnej, jest profilowana. Istny klasyk, jedyne co w niej świeci to scroll :D


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych