Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CS:GO

Trzy problemy z CS:GO

cs:go

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 AydeeN

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Mateusz
Offline

Napisano 03.06.2016 05:50

Witam.

Borykam się generalnie z trzema problemami w CS:GO. 

 

Pierwszym z nich jest rozłączanie się z serwerem. Gdy odpalam świeżo CS'a (tzn. gdy np. pierwszy raz go włączam, bądź grałem przed chwilą, wyłączyłem go i ponownie odpalam), wchodzę na jakiś serwer, to po około 15 sekundach (zmienny jest ten czas) mnie z niego wywala, tzn. pokazuje mi się ta czerwona informacja w prawym górnym rogu o połączeniu z serwerem. Wchodzę na serwer ponownie i sytuacja się powtarza, znów muszę wejść ponownie i dopiero za trzecim razem mogę już grać spokojnie, do momentu, w którym znów nie wyłączę cs'a i nie wejdę ponownie. Na niektórych serwerach zdarza mi się, że więcej razy mnie wyrzuca. Spójność plików nie pomogła. W GRACH RANKINGOWYCH NIE MA TEGO PROBLEMU

 

 

Drugim problemem jest rozdzielczość. Mam monitor lg 25um65, ultra panoramiczny 25'. W grze mam rozdzielczość 2560 x 1080, panoramiczny 16:9. Jest taka dziwna sytuacja, gdyż mi "ucina" trochę gry. Niby radar, informacje o broni, hp wszystko widzę normalnie, to tabela wyników nie pokazuje mi się cała, przez co nie widzę wszystkich graczy, gdy jest ich na serwerze 30, a głównym problemem jest to, że w panelu wyboru teamu nie widzę opcji dla obserwujących, przez co nie mogę do obserwatora dołączyć.

 

 

Ostatni problem nawiązuje do powyższego, aczkolwiek to nie jest problem, tylko pytanie. Czy jest jakaś komenda/bind bym mógł za pomocą tego dołączyć od razu do obserwatorów ?


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cs:go

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych