Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

widoczny serwer cs 1.6


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 19.05.2016 18:37

Wie ktoś jak stworzyć serwer cs 1.6 tak, żeby był widoczny dla innych graczy? bo po zrobieniu serwera w hlds nie ma go na liście serwerów


  • +
  • -
  • 0

#2 Zymlok

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:55
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:Daaleko
Offline

Napisano 22.05.2016 12:06

Musiał byś postawić na VPS :/ ! Ogólnie z komputera nie postawisz, no chyba że na LAN (tylko komputery podpięte do twojego komputera) Polecam Ci kupić serwer na Pukawce albo na 1shot1kill itp. 


  • +
  • -
  • 0

Pomogłem? Daj + ;)

Zapraszam na serwer Only AWP

Ip: 193.33.177.130:27350

 


#3 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 22.05.2016 14:10

Musiał byś postawić na VPS :/ ! Ogólnie z komputera nie postawisz, no chyba że na LAN (tylko komputery podpięte do twojego komputera) Polecam Ci kupić serwer na Pukawce albo na 1shot1kill itp. 

 

Nie mieszaj chlopakowi w glowie, jesli twoja wiedza na ten temat nie jest wystarczajaca. Wystarczy odblokowac porty w routerze/modemie + odpowiednia przepustowosc lacza.


  • +
  • -
  • 1

b35020692_qesnxqa.png


#4 plx211

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 231
Wszechwidzący

  • Postów:397
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 22.05.2016 14:57

jesli chcesz pograc z znajomymi to uzyj jakiejs sieci vpn jak np. hamachi.
jak napisal wyzej linux mozna tez odblokowac porty w routerze, alr nie zawsze jet to mozliwe (zalezy od uslugodawcy)
jesli chcesz postawic server aby byl dostepny 24/7/365 polecam wykupic na jakims hostingu
  • +
  • -
  • 0

#5 Zymlok

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:55
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:Daaleko
Offline

Napisano 23.05.2016 19:22

 

Musiał byś postawić na VPS :/ ! Ogólnie z komputera nie postawisz, no chyba że na LAN (tylko komputery podpięte do twojego komputera) Polecam Ci kupić serwer na Pukawce albo na 1shot1kill itp. 

 

Nie mieszaj chlopakowi w glowie, jesli twoja wiedza na ten temat nie jest wystarczajaca. Wystarczy odblokowac porty w routerze/modemie + odpowiednia przepustowosc lacza.

 

 

Oczywiście, każdy może wypowiedzieć się w swój sposób. Ja dałem mu porady... Idealnie z komputera nic nie zrobisz... zawsze potrzebujesz jakiegoś zewnętrznego programu typu hamachi... ! Zawsze musisz odblokować porty ... To mimo wszystko nie jest takie hop siup...


  • +
  • -
  • 0

Pomogłem? Daj + ;)

Zapraszam na serwer Only AWP

Ip: 193.33.177.130:27350

 


#6 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 23.05.2016 20:23

hamashi mam, ale chciałbym wiedzieć co zrobić, żeby serwer był widoczny na liście " Internet ", nie chce kupować hostingu bo nie chciałbym płacić za serwer, jak już to za wykupienie go.

Chce mieć darmowy serwer albo chociaż taki za który zapłacę trochę ale nie chce płacić za serwer wiecznie, jak już to za uaktywnienie/stworzenie go, a jak kupie hosting to raczej będę musiał płacić za serwer co jakiś czas, jest jakiś sposób?


  • +
  • -
  • 0

#7 l3szcz

    Just Leszcz :>

  • Użytkownik

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:374
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Pomorze
Offline

Napisano 23.05.2016 20:27

A jaki masz net?


  • +
  • -
  • 0

@DarkGL - daj mi ciacho!  :crazy:


#8 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 24.05.2016 08:56

Postawienie 24/7 serwera, u siebie w domu wbrew pozorom nie jest jakims wielkim problemem. Potrzebna jest tylko jakas wolna maszyna, najlepiej z dystrybucja linuxa ktora bedzie podlaczona do sieci 24/7. Co do internetu, najlepszy oczywiscie bylby symetryczny jednak ich cena jest zdecydowanie zbyt duza jak dla zwyklego usera. Poza tym dla jednego/kilku serwerow wystarczy zwykly domowy z up wiekszym niz 1mb/s. Po ustawieniu takiej maszyny i ew odblokowaniu portow, tak by osoby z zewnatrz mialy dostep do tejze maszyny. Serwer bedzie widoczny na liscie internet.

 

Powyzszy sposob jest dobry, jednak tylko gdy posiadamy w miare dobry internet i mozliwosci. Poza tym musimy chciec postawic odpowiednio duzo serwerow, tak by bylo to po prostu oplacalne. Ceny vpsow na hostingu, sa porownywalne do dodatkowych oplat za prad czy internet jakie nam przyjdzie zaplacic po postawieniu wlasnego dedyka. Roznica bedzie tylko taka, ze nie musimy zasmiecac sobie mieszkania stawianiem dodatkowej maszyny, poza tym mamy ja podlaczona do bardzo szybkiego internetu i maszyna znajduje sie w lepszej lokalizacji niz nasza.


  • +
  • -
  • 0

b35020692_qesnxqa.png


#9 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 24.05.2016 15:48

nie za bardzo znam na rodzajach internetów ale wiem że mój ma tak średnio z 1.09 mb/s, ale czasem to potrafi spaść do 0.79, a czasem wzrosnąć do 2.30 xD

i jakbym się tak na tym znał to bym nie prosił nikogo o pomoc.

Możecie powiedzieć krok po kroku co mam zrobić, żebym postawić serwer na liście " Internet "?       >jakby się dało postawić serwer za darmo byłbym wdzięczny ^^


  • +
  • -
  • 0

#10 Master Yoga

    Support Team | Mocarz

  • Support Team

Reputacja: 136
Zaawansowany

  • Postów:275
  • Lokalizacja:Magistrala Adresowa
Offline

Napisano 24.05.2016 16:02

A myślałeś nad darmowymi hostingami typu multigamers.pl ?
Oczywiście wydajność będzie pewnie porównywalna, a może nawet lepsza niż wydajność "serwera" postawionego na kompie ( nie wiem nie miałem przyjemności korzystać z usług w/w ).
  • +
  • -
  • 0

HTML ★ CSS ★ JAVASCRIPT ★ AJAX ★ JQUERY ★ PHP ★ C++ ★ PAWN ★ SQL ★ Objective-C++


MKW0tb8.pngMKW0tb8.pngMKW0tb8.png


#11 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 24.05.2016 16:22

nie znam się na tej stronie, ale powiedz jak mam stworzyć serwer używając multigamers.pl?


  • +
  • -
  • 0

#12 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 07.06.2016 19:46

Musisz posiadac kod rabatowy na przypisanie darmowego serwera. Co jakis czas, na roznych forach multigamers oglasza sie dodajac nowe kody rabatowe.


  • +
  • -
  • 0

b35020692_qesnxqa.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych