Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

The server operator has added you to banned listgram, gram i taki oto ban -,-


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 13.05.2016 21:33

Grałem sobie dzisiaj na jednym serwerze z aimem i kilkunastoma ab, admin mnie ciągle banował i w końcu pisało: " The server operator has added you to banned list " i od tego czasu nie mogłem już wejść na serwa. Co zrobić żebym znów mógł wejść?


  • +
  • -
  • 0

#2 BociKV11

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:51
Offline

Napisano 13.05.2016 21:41

pewnie stosowałeś program zombi cos tam jakoś tak a teraz dostałeś na ip internetu jak nie masz zmiennego to już nie zagrasz jak to sprawdzić zrestartuj ruter  


  • +
  • -
  • 1

#3 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 13.05.2016 21:47

oj, router już zresetowałem i znam sposób na odbanowanie mnie, czyli reinstall cs i pluginów, ale bym godzine serwer ładował i może by mi się wogóle. nie włączył bo mam słabego kompa i chce jakoś inaczej mieć ub, masz racje mam ten plik i znam komende na wyłączenie go i od razu mówie że mam r-aimbot, bo D3D to u mnie jedyna działająca grafika, raz to działało bo admin wpisał w konsole amx_destroy  odbanowało mi wszystkie serwery... ( admin znowu nie wpisze bo sie wkórzył że mu cs to  zepsuło ... )


  • +
  • -
  • 0

#4 BociKV11

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:51
Offline

Napisano 13.05.2016 21:57

reinstall cs nie pomoże bo dostałeś na ip neta    coby teraz zrobić to już nie wiem chyba że h@ ma wgrany plugin ip.amxx to restart serwera pomoże 


Użytkownik BociKV11 edytował ten post 13.05.2016 22:06

  • +
  • -
  • 1

#5 RomanHardcor

    Jestem Mistrzem :D

  • Użytkownik

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:289
  • GG:
  • Imię:Roman
  • Lokalizacja:Bełchatów
Offline

Napisano 14.05.2016 10:36

"Grałem sobie dzisiaj na jednym serwerze z aimem i kilkunastoma ab, admin mnie ciągle banował "

 

:facepalm:

 

Dziwne, nieprawdaż ? Ja osobiście sądzę, że w takich sprawach nie powinniśmy pomagać.


  • +
  • -
  • 1

Znajomosć -> PAWN | CSS | HTML 

 

 

Blantever.PL

 

Master Yoga to mój autorytet. 


#6 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 14.05.2016 11:33

powiedziałbym, że nie chodzi mi o tylko reinstall cs, na jednym serwerze admin mnie nie znosi i ciągle by pisał na mnie amx_destroy, a ten ban jest na plugin, w plugin o serwerze dodaje litere R przez co blokuje przejscie na serwer, amx_destroy wszystkie pliki cs zmienia na " Bye bye " i cały plugin mógłby usunąć, po reinstall cs lub kopii zapasowej, pluginy by były zresetowane i ban by znikł, ale nie mógł bym wejść na serwer bo mam słabego kompa i może by mi nie załadowało plików serwera.

powiedzcie chociaż czy jeżeli bym zmienił ip kompa to coś by dało? bo raczej jeżeli wejdę w konsole serwera przez konsole hltv i usune siebie z listy banów to admin sie dowie, od razu wejdzie i mnie zbanuje ...


  • +
  • -
  • 0

#7 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 14.05.2016 11:39

bez zmieniania ip użyłem kopii zapasowej pliku, avast mi pokazał deformacje pliku cstrike/hafl-life usunął plik bannplayers.cfg i chciał mi dodać maske hltv żeby mnie juz nie zbanowało i admin teraz mnie próbuje banować a w amx_ban pisze mu DAMIAN [hltv], wybiera i nic xD


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych