Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Pomoc przy forum (pod CS)CS 1.6 forum

inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vissagen

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • GG:
  • Imię:Paweł
Offline

Napisano 26.03.2016 13:37

Witam
Po załatwieniu spraw związanych z samym serwerem czas zmierzyć się z dość przerażającą wizją postawienia dobrego forum (pod serwer CS).
Już wszystko omawiam. Mam parę pytań odnośnie ogólnego stawiania forum. Zainteresował mnie hosting prose*wer.pl. Mam zamiar wykupić tam domenę .pl oraz pakiet hostingBIZ. I teraz pytanie, ponieważ nie znam się kompletnie na tworzeniu czyt. pisaniu stron,forum itd., to czy po zakupie hostingu jak i domeny na tej stronie będę mógł łatwo postawić takie forum? Niby pisze ze są instalatory www itd., lecz chciałbym dowiedzieć się trochę od osób które już coś tam mają. 
Teraz druga kwestia..szukam osoby która umie, zna się na tym dobrze i ROBI to dobrze czyli stawia,pisze,przerabia czy jak to się tam mówi profesjonalnie fora. Chodzi mi o postawienie takiego forum, ładne oprawienie oraz wykonywanie moich zaleceń. Ja ze swojej strony jestem w stanie udostępnić wszystkie potrzebne informacje jak i dać dyspozycyjność. Oczywiście praca będzie odpłatna. Zależy mi na wykonaniu typowego forum pod serwery CS, ale z małymi moimi dopełnieniami. 
Więc to tyle, liczę na odzew, proszę pisać tutaj lub na pw.
Pozdrawiam :)
 

  • +
  • -
  • 0

#2 l3szcz

    Just Leszcz :>

  • Użytkownik

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:374
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Pomorze
Offline

Napisano 26.03.2016 18:38

Aby sieć była unikatowa to najlepiej mieć unikalny styl (zlecić go komuś, polecam napisać w dziale zlecenia), jako skrypt forum polecam darmowe MyBB.

 

W necie znajdziesz dużo darmowych styli do tego skryptu oraz pełno dodatków. Do WWW najlepiej też ogarnąć jakiegoś technika, który Ci wszystko ustawi. Oczywiście - radzę uważać na ludzi bo mogą Ci zrobić bigos niezły i oszukać także.. :) 


Użytkownik l3szcz edytował ten post 26.03.2016 18:39

  • +
  • -
  • 0

@DarkGL - daj mi ciacho!  :crazy:


#3 Kontrahent

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 27.04.2016 22:47

Postawienie forum na dobrym hostingu to kwestia kilku minut.

 

Jeśli serwer udostępnia autoinstalator skryptów - np. Insallatron - to wystarczy wybrać odpowiednie forum i kliknąć instaluj.

 

Z automatu będziesz miał gotowe forum z danymi dostępowymi na Twoim mailu.

 

Jeśli hosting nie udostępnia takich rozwiązań, możesz pobrać gotowy skrypt ze stron forum (np. wspomnianego MyBB) i zainstalować ręcznie. To jednak wymaga wiedzy nt. serwerów FTP i konfiguracji bazy (zazwyczaj MySQL).

 

Napisz na PW to być może będę mógł pomóc.


  • +
  • -
  • 0

Zapraszam na kurs PHP oraz kurs SQL online - zupełnie za darmo.

 

Bogate zestawienie języków programowania wraz z kursami na start.


#4 NacpanyKsiaze

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 27
Życzliwy

  • Postów:118
  • GG:
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:Świętno
Offline

Napisano 02.05.2016 15:48

Hmm...

 

Mimo wszystko jedna polecam poszukać lepszego hostingu :)

ProSerwer to nie jest dobry wybór...

 

Następnie zastanowić się nad skryptem jaki chcesz u siebie zainstalować :)

Później znaleźć porządny styl i go ewentulanie dostować pod swoje potrzeby lub też zlecić komuś wykonanie stylu :)

 

Osobiście mogę Ci zainstalować wybrany skrypt i go skonfigurować porządnie oraz przygotować forum i ewentualną edycję stylu :)

Zapraszam na PW :)


  • +
  • -
  • 0

#5 Harmon

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
Offline

Napisano 26.01.2017 13:51

Jeżeli myślisz na poważnie o sieci, która będzie nie tylko istniała, ale i na siebie zarabiała to skorzystaj z usług jakiejś firmy... Postawić stronę to jedno, ale pozyskać na niej ruch to inna sprawa. Osobiście polecam firmę http://www.antygen.pl


Użytkownik Harmon edytował ten post 26.01.2017 13:51

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych