Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

gmamxbans 1.6x/1.5x crash serwera

gmamxbans

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 DaFFyy

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: -38
Absolutna Porażka

  • Postów:214
  • GG:
  • Lokalizacja:Warsss
Offline

Napisano 27.02.2016 23:26

Witam,

 

Mam nietypowy problem, serwer na który stoi moje forum jest obiektem częstych ataków (DDOS), co jakiś czas atakującym uda się wywalić moją bazę danych i tutaj leży problem... Gdy baza jest wyłączona, serwery podłączone do niej padają. Używam gamxbansa 1.6 z pluginami 1.5 z wiadomych powodów (1.6 tylko kickował), czy dałoby się to jakoś naprawić? jak tak to jak?

 

oraz inne pytanie przy okazji

 

Czy da się przekazać dane do bazy poprzez plugin amxx? Nie chcę każdemu dawać czystych danych dostępowych w sql.cfg tylko np poprzez plugin amxx z którego większość zielonych nic nie wyciągnie.


  • +
  • -
  • 0

#2 Kowalsky

    master of disaster

  • Użytkownik

Reputacja: 136
Zaawansowany

  • Postów:424
  • Lokalizacja:San José
Offline

Napisano 28.02.2016 01:54

Większość pluginów, które mają problem z połączeniem się z bazą danych wywalą Ci serwer w CS 1.6.

Zawsze możesz umieścić bazę na innym hostingu, podłączyć do serwera oraz strony. Wtedy w czasie DDoSU na stronę baza będzie działać.

 

Co do drugiego pytania możesz wsadzić dane w plugin i przekompilować a z sql.cfg usunąć. Tylko po co jak wystarczy komenda meta cvars i widać wszystko ;)


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gmamxbans

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych