Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Duże zużycie procesora+ Parę pytań do was!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawlik4Ver

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:239
  • GG:
  • Imię:Wiktor
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.02.2016 19:58

Cześć,

Mam duże zużycie procesora na ssach niżej będzie pokazane 10% lecz wtedy był  laptop w stanie wstrzymania chodzi mi o to ze nie ruszałem myszką i nić i sie ustabilizowało, lecz niekiedy mam taki problem że skacze mi CPU do 70-100% przeważnie jest to 99%, zużycie pamięci od 60 - 100% przeważnie 80% to jest.

Niżej  lub w załączniku dam ssy.

 

Kolejna sprawa jest taka, jest to windows8 po aktualizacji do winowsa 10, posiadam wykupione ubezpieczenie na ten laptop, i mam pytanie jak mam to ubezpieczenie to obejmie mi ono jeżeli zainstaluje swój system operacyjny na tego lapka, chodzi mi mianowicie o windows xp albo windows 7, jeżeli zainstaluje swój windows i usunę partycję odpowiedzialną za przywracanie systemu, i wyczyszczę cały dysk ale będę chciał potem wrócić do windows 8 i jak oddam do nich na gwarancję czy ubezpieczenie to mi to ubezpieczenie obejmie ingerowanie moje w ten sprzęt, np jeżeli by się coś nie powiodło z instalacją windows xp ?

 

Dlaczego chcę podjąć próbę instalacji swojego OS na tym lapku?

Otóż słyszałem że jeżeli zainstaluję się swój OS odnowa to będzie laptop wydajniejszy bo nie będzie tego syfu wpakowanego który oferuje mi HP, chodzi mi o te programy startowe itp, z tego też względu XP dlatego że jest mniej zasobożerny co to znaczy? Znaczy to że na załadowanie się do pamięci wymaga minimum 64mb ram.

 

Proszę o pomoc, oraz o udzielenie sensownej wypowiedzi, proszę o wypowiedz informatyków, czyli te osoby które się znają na tym co opisałem.

 

 

POZDRAWIAM :)

Załączone miniatury

  • P1352dfv — kopia — kopia.jpg
  • P1352dfv — kopia.jpg
  • P1352dfv.jpg
  • P1352dfv — kopia — kopia — kopia.jpg

Użytkownik Pawlik4Ver edytował ten post 15.02.2016 20:00

Tworze strony Internetowe/WWW (HTML5/CSS, PHP), oraz robię paczki do cs1.6( pisze pluginy też ) na zamówienie.

SPRZEDAM PACZKĘ BASEBUILDER DNKS, mod doskonalony paczka możliwa do zobaczenia przed zakupem, więcej na priv lub GG: 62653757

Skontaktować możesz się zemną przez GG:62653757


#2 wonsz żeczny

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 82
Zaawansowany

  • Postów:254
  • Imię:Wonsz
  • Lokalizacja:Żeka
Offline

Napisano 15.02.2016 23:39

Następnym razem nie kupuj HP, każdy ci powie, że nie warto i nawet sam to zauważyłeś.

Co do ubezpieczenia to zależy, musisz przeczytać papier :D

Jeśli przeinstalujesz system - tak będzie wydajniejszy.

Możesz spróbować oczyścić system, odinstalować wszystkie zbędne programy, usunąć foldery i pliki.

Do tego w folderze WINDOWS wyczyść foldery Prefetch i Temp.

 

Jeśli pobierałeś rzeczy z nie znanych stron to może pomóc antywirus ale szansa jest bardzo mała.

Wejdź też w Komputer, właściwości, zaawansowane ustawienia systemu, gdzie w zakładce zaawansowane w oknie Wydajność zmień ustawienia na uzyskanie najwyższej wydajności.


  • +
  • -
  • 1

#3 Pawlik4Ver

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:239
  • GG:
  • Imię:Wiktor
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 16.02.2016 10:31

Następnym razem nie kupuj HP, każdy ci powie, że nie warto i nawet sam to zauważyłeś.
Co do ubezpieczenia to zależy, musisz przeczytać papier :D
Jeśli przeinstalujesz system - tak będzie wydajniejszy.
Możesz spróbować oczyścić system, odinstalować wszystkie zbędne programy, usunąć foldery i pliki.
Do tego w folderze WINDOWS wyczyść foldery Prefetch i Temp.

Jeśli pobierałeś rzeczy z nie znanych stron to może pomóc antywirus ale szansa jest bardzo mała.
Wejdź też w Komputer, właściwości, zaawansowane ustawienia systemu, gdzie w zakładce zaawansowane w oknie Wydajność zmień ustawienia na uzyskanie najwyższej wydajności.


Kumplu to do wydajności wiem ale thx, mam też lenovo i jest wydajniejszy lecz ten lenovo ma procek intel i5, czekam na innych wypowiedzi .... a co do papierów masz rację powinno tam pisać...

Użytkownik Pawlik4Ver edytował ten post 16.02.2016 10:34

Tworze strony Internetowe/WWW (HTML5/CSS, PHP), oraz robię paczki do cs1.6( pisze pluginy też ) na zamówienie.

SPRZEDAM PACZKĘ BASEBUILDER DNKS, mod doskonalony paczka możliwa do zobaczenia przed zakupem, więcej na priv lub GG: 62653757

Skontaktować możesz się zemną przez GG:62653757


#4 wonsz żeczny

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 82
Zaawansowany

  • Postów:254
  • Imię:Wonsz
  • Lokalizacja:Żeka
Offline

Napisano 16.02.2016 12:06

Ja mam 1`rdzeniowy, 1 wątkowy procek i system mi śmiga bo wszystko co mi nie potrzebne od razu usuwam.

Ramu mam 3 GB na 64 bitowej 7, przycinek brak.

Jeśli zadbasz o system to na wszystkim będzie działać.

A legenda głosi, że mój procek był kiedyś wykorzystany przynajmniej w 90% :D


Użytkownik wonsz żeczny edytował ten post 16.02.2016 12:08

  • +
  • -
  • 1

#5 Pawlik4Ver

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:239
  • GG:
  • Imię:Wiktor
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 16.02.2016 12:15

Musze zainstalować win 7 i będzie raczej śmigać ja mam 2 rdzenie i 2 wątki

Tworze strony Internetowe/WWW (HTML5/CSS, PHP), oraz robię paczki do cs1.6( pisze pluginy też ) na zamówienie.

SPRZEDAM PACZKĘ BASEBUILDER DNKS, mod doskonalony paczka możliwa do zobaczenia przed zakupem, więcej na priv lub GG: 62653757

Skontaktować możesz się zemną przez GG:62653757


#6 Pawlik4Ver

    Wszechwidzący

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:239
  • GG:
  • Imię:Wiktor
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 18.02.2016 16:08

może ktoś się wypowiedzieć? 


Tworze strony Internetowe/WWW (HTML5/CSS, PHP), oraz robię paczki do cs1.6( pisze pluginy też ) na zamówienie.

SPRZEDAM PACZKĘ BASEBUILDER DNKS, mod doskonalony paczka możliwa do zobaczenia przed zakupem, więcej na priv lub GG: 62653757

Skontaktować możesz się zemną przez GG:62653757





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych