Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Pukawka VPS


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 aka_z

    Zaawansowany

  • Oczekujący

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:93
Offline

Napisano 14.02.2016 20:58

Witam wszystkich użytkowników forum.

 

Pukawka.pl hosting serwerów gier jakiś czas temu uruchomił nową ofertę serwery vps pod serwery gier i forum a także serwery głosowe.

 

Najbardziej mnie interesuje opinia o serwerach VPS wiem że są zlokalizowane w Gdańsku ale nic o pingu,uptime.

Przykładowo jeśli gram na serwerze CS 1.6 hosting pukawka oferta starter - bardzo obciążony przez pluginy mój ping wynosi około "50" - brak lagów + płynna gra

Pytanie brzmi jak będzie się mieć mój ping w wersji VPS Micro i Mini Game ?

Czy uptime jest porównywalny z serwerami w zlokalizowanymi w Warszawie ? 

 

Jakie macie doświadczenie z tą ofertą.

Co firma Pukawka.pl może powiedzieć na temat samej usługi bo niestety nie ma testów danej usługi :) ?


  • +
  • -
  • 0

#2 Balian3D

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:268
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.02.2016 00:54

Siema. Osobiście myślę tak, VPS na pewno nie są złe, jeżeli są pod serwery gier, forum, serwer głosowy. Ogólnie jeżeli kupujesz VPS nawet na innym hostingu to możesz postawić serwer ts3 czy też na spokojnie forum, lecz do serwerów gier musi to być troszkę lepsze, wiec zapewne taki serwer cs 1.6 na tym VPS Micro czy Mini Game, na spokojnie uciągnie lub nawet cs go.

 

Co do pingu to myślę że nie odczujesz różnicy :) możesz mieć np 10 pingu więcej, zależy też gdzie mieszekasz.

 

Uptime, to zależy od cb :D uptime to czas kiedy VPS cały czas działa :D (Fakt może np pukawka nagle cos ci konfigurowac i wyłączą na 5min) ale jak twój VPS będzie działał 24/7 to uptime będzie wynosił 99.9% (gdzie 0.1%) to np jak robisz cos i wyłączysz na 2 min :D Jak będziesz się bawił VPS że tam coś robisz i OFF to wiadomo uptime będzie spadał :)


  • +
  • -
  • 0

#3 aka_z

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Oczekujący

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:93
Offline

Napisano 15.02.2016 08:41

Uptime, to zależy od cb :D uptime to czas kiedy VPS cały czas działa :D (Fakt może np pukawka nagle cos ci konfigurowac i wyłączą na 5min) ale jak twój VPS będzie działał 24/7 to uptime będzie wynosił 99.9% (gdzie 0.1%) to np jak robisz cos i wyłączysz na 2 min :D Jak będziesz się bawił VPS że tam coś robisz i OFF to wiadomo uptime będzie spadał :)

 

Wiem co to uptime :) dlatego się pytam bo ostatnio pukawka.pl poruszała ten temat na forum ale to odnosiło się do Ataman Warszawa a vps są zlokalizowane w Gdańsku.

Uptime źle odbierasz to pojęcie :P.

Spoiler

Czyli zależy to od usługodawcy :) A to jak będziesz prowadził serwer i co na nim miał twoja sprawa :).


  • +
  • -
  • 0

#4 Balian3D

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:268
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.02.2016 13:34

No ta xD Nie powinno być różnicy, a jeżeli masz wątpliwości to przeciesz od czego masz tam support? :D


  • +
  • -
  • 0

#5 aka_z

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Oczekujący

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:93
Offline

Napisano 15.02.2016 20:52

No ta xD Nie powinno być różnicy, a jeżeli masz wątpliwości to przeciesz od czego masz tam support? :D

Każdy support będzie zachwalał produkt bo z tego mają profity :) więc wole zdać się na osoby które miały te usługi i ich doświadczenie z nimi :)


  • +
  • -
  • 0

#6 CoreVPS.pl

    Nowy

  • Przedstawiciel Firmy

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:6
Offline

Napisano 22.08.2016 08:06

Jeśli ktoś byłby zainteresowany szybkimi serwerami VPS SSD to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://corevps.pl :)


Użytkownik CoreVPS.pl edytował ten post 22.08.2016 08:07

  • +
  • -
  • 0

Promocja -50% na wszystkie serwery VPS - CoreVPS pl


Zapraszamy do darmowego testu naszych usług zamawiając pakiet VPS Test pod adresem https://corevps.pl/panel/cart.php lub kontaktując się z nami


Specjalnie dla AMXX kod promocyjny -60% na wszystkie serwery VPS: amxxpromo





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych