Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Java

Java GUI

java

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 m9197778

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:dęblin
Offline

Napisano 02.02.2016 17:36

Musze wykonać pewne zadanie  na sortowanie Liczb w GUI. Na obrazku zaznaczyłem co jest co teraz opisze to.

 

Na czerwono to jest wielkość zbioru jaka mam podać do sortowanania.

Ta całość co jest na żółto ma być ukryta ma się pokazać dopiero wtedy kiedy się utworzy wielkość zbioru.

Na zielono to mają być liczby do posortowania wpisane.

Na fioletowo po kliknięciu powyżej wprowadzone liczby na tym zaznaczonym polu na zielono mają być posortowane metodą bąbelkową.

 

To zaznaczone na czarno to już inne metody 

 

To pole zaznaczone na szaro to maja być wyświetlone już posortowane liczby i tez ma być ono ukryte ma się pokazać dopiero po kliknieciu danego sortowania.

 

Potrzebna mi pomoc bo nie wiem gdzie mam kod wpisać np sortowania jak zrobić aby przycisk działa jak zrobić żeby te pewne rzeczy były ukryte do pewnego momentu jak zrobić wyświetlane te już posortowane liczby jak wprowadzić liczby w polu wielkość zbioru no nie wiem jak zrobić to co ogólnie na górze kody sortowania mam zrobione . Bardzo Proszę o pomoc.

Załączone miniatury

  • Gui java.png

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: java

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych