Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[KOSZ] Malo graczy ;/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wyntelek

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:41
Offline

Napisano 21.01.2016 17:25

Witam, mam problem z graczami, posiadam na serwerze unikalna paczke by Play (Tutaj Dziobak) no i jakbym sie nie staral to serwer ledwo wyciąga srednio 10 graczy na dzien. Co do reklam to wydałem na nie kolo 400-500 zl ze swojej kieszeni no i wtedy to juz było cos , nie powiem ale nastąpiła zmiana paczki bo tamta siadla pod wpływem 20-26 graczy no i tak jakos bylo krucho az do teraz.

Co moge zrobic by server nie wielkim kosztem wrocil na szczyt? Jakies darmowe rozwiązania / sposoby ?

Serwer ip w sygnaturze dla podglądu paczki / klas.
  • +
  • -
  • 0

#2 aka_z

    Zaawansowany

  • Oczekujący

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:93
Offline

Napisano 21.01.2016 17:49

Być może serwer po prostu nie podoba się graczom...

Co może zniechęcić gracz ?

Słabe FastDL 

Paczka która jest źle skonfigurowana

Dużo czitów i mało adminów 

Pingi

Można wymieniać bez liku. Choć to dziwne przy takiej kasie na reklame jak by się postarał to można 3 serwery rozkręcić.

 

Może powienieneś pomyśleć jak gracz, bo wiele osób po prostu nie chce grać na wielkiej kobyle amxx'a ? 

I pomyśl o dobrej ekipie adminów. Daj im go za darmo oczywiście dla steam tylko... No i mały boost na miesac za 50zł wystarczy :)


  • +
  • -
  • 0

#3 Wyntelek

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:41
Offline

Napisano 21.01.2016 18:41

Atmosfera jest dobra,wszytko jest dobrze skonfigurowane,adminow ogarniętych tez mam duzo, paczka jest unikalna, unikalne pluginy, itd, klasy darmowe też sa w miare dobre.
Co do pingow to takze malo realne - hosting 1s1k i plugin ktory banuje na pare minut za lagi.

niesety ale wszystkie rzeczy które wymieniłes serwer spełnia ;/

Moze bylby jakis chetny osobnik który wbije na serwer zobaczyć co mu się nie podoba, co kolwiek.

Użytkownik Wyntelek edytował ten post 21.01.2016 18:46

  • +
  • -
  • 0

#4 aka_z

    Zaawansowany

  • Oczekujący

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:93
Offline

Napisano 21.01.2016 18:55

No ale co z tego że :) serwer jest unikalny :). Ostatnio zrobiłem bf2 24 odznaki pluginy z neta przerobiony death effect od darka gl dym i sprites kill kill2 kill3 z cs zombi. Serwer wskoczył 2k w ciągu miesiąca reklama to 25zł  na stawce 3zł i i 3 razy dynamiczna po 10zł.

 

To że mod jest unikalny to nie znaczy że się może podobać :) patrz jak gracz. Wraca ze szkoły/pracy i chce sobie po prostu pograc jedni kase wydaja drudzy nie. I wolą zagrać w coś co jest im znane. :) A czy serwer to unikat ? Paczka bardzo dobrze zrobiona fajne rzeczy ale na wielu serwerach jest coś podobnego :). Choć mi się podoba to nie znaczy że innym graczom również. A swoją drogą mówisz że tyle kasy wydales to co to za jakiś był boost czy co tam innego :)


  • +
  • -
  • 0

#5 Gość_Sh@dow._*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 21.01.2016 18:58

Zauważ, że takich modów jest dużo, druga sprawa to ludzie się przesiadają na GO ;P



#6 Wyntelek

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:41
Offline

Napisano 21.01.2016 20:10

No ale co z tego że :) serwer jest unikalny :). Ostatnio zrobiłem bf2 24 odznaki pluginy z neta przerobiony death effect od darka gl dym i sprites kill kill2 kill3 z cs zombi. Serwer wskoczył 2k w ciągu miesiąca reklama to 25zł  na stawce 3zł i i 3 razy dynamiczna po 10zł.
 
To że mod jest unikalny to nie znaczy że się może podobać :) patrz jak gracz. Wraca ze szkoły/pracy i chce sobie po prostu pograc jedni kase wydaja drudzy nie. I wolą zagrać w coś co jest im znane. :) A czy serwer to unikat ? Paczka bardzo dobrze zrobiona fajne rzeczy ale na wielu serwerach jest coś podobnego :). Choć mi się podoba to nie znaczy że innym graczom również. A swoją drogą mówisz że tyle kasy wydales to co to za jakiś był boost czy co tam innego :)


Cssetti stawka 10 zl, ale co z tego jak teraz jest pusty ;//
  • +
  • -
  • 0

#7 IceBaRa

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:113
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 21.01.2016 20:31

Wbiłem na serwer pograłem 45 sekund bo więcej się nie dało , co wyszedłem na longa to od razu od jakiegoś vipa ze scouta w mały palec u nogi i fullDMG mi zadało ... , Paczka nie musi być unikalna tylko po prostu fajna , nigdy nie miałem jakiejś mega unikalnej paczki na serwerze a zawszę rozkręcałem serwer na stawce 2 zł, po za tym COD jest teraz mało grywalny , polecam ci wyłączyć reklame i zmienić na jakiś inny MOD albo zlecić komuś zrobienie fajnej paczki , grywalnej itp :)


ZAPRASZAM NA MOJE SERWERY:

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png


#8 Wyntelek

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:41
Offline

Napisano 21.01.2016 20:39

Wbiłem na serwer pograłem 45 sekund bo więcej się nie dało , co wyszedłem na longa to od razu od jakiegoś vipa ze scouta w mały palec u nogi i fullDMG mi zadało ... , Paczka nie musi być unikalna tylko po prostu fajna , nigdy nie miałem jakiejś mega unikalnej paczki na serwerze a zawszę rozkręcałem serwer na stawce 2 zł, po za tym COD jest teraz mało grywalny , polecam ci wyłączyć reklame i zmienić na jakiś inny MOD albo zlecić komuś zrobienie fajnej paczki , grywalnej itp :)


Ale czego więcej się grac nie dalo? Dlatego ze ktos ma refleks i cie ściągał raz za razem? Myse ze zmiana paczki nie nastapi bo kolejny raz tego błędu nie zrobie :3

Jedni pisza ze malo grywalna, drudzy ze coś tam a jeszcze inni ze jeszcze cos ;d

To jak w koncu, mhm? Jakiś ekspert sie może wypowie ktory mial juz kilka serwerow, itd.

Użytkownik Wyntelek edytował ten post 21.01.2016 20:42

  • +
  • -
  • 0

#9 IceBaRa

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:113
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 21.01.2016 21:11

Ekspertem może nie jestem ale nigdy nie miałem takiej akcji że przy stawce 10 zł mi ludzi nie wbijali , nie chodziło mi o refleks tylko chyba o przesadzone klasy PREMIUM, dodatkowo nazwa serwera , w ogóle nie przyciąga bo nie wiadomo o co chodzi , domyślam się że ordery to tylko zmiana nazwy waluty z monet ale już nie wiadomo o co chodzi + Gilidie , nie lepiej klany ? dodatkowo po co te ELITE ? obojętnie na jaki serwer bym z jakimś COD GHOST czy coś nie wbił niczym się prawie nie różni , moim zdaniem do twojego COD'a zrobiłbym taką nazwę 

[COD 701] CSMANIA.pl [MISJE | KLANY | MONETY]


ZAPRASZAM NA MOJE SERWERY:

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png


#10 DeNNy

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Zabrze
Offline

Napisano 21.01.2016 23:22

Pierw to naucz się grać czysto :)

Nie pozdrawiam


Użytkownik DeNNy edytował ten post 21.01.2016 23:23

  • +
  • -
  • 0

#11 Wyntelek

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:41
Offline

Napisano 22.01.2016 12:06

Pierw to naucz się grać czysto :)

Nie pozdrawiam

 

Przepraszam czy my sie znamy ;)?

 

Pozatym to nie jest temat na takie odpowiedzi wyssane z fusow od herbaty.

 

 

proszę o ukaranie osobnika warnem.


Użytkownik Wyntelek edytował ten post 22.01.2016 12:07

  • +
  • -
  • 0

#12 wiwi249

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 150
Profesjonalista

  • Postów:440
  • GG:
  • Imię:Wiktor
  • Lokalizacja:Tarnobrzeg
Offline

Napisano 22.01.2016 12:35

Jak nie zrobisz dobrego serwera to nie ma co liczyć na graczy. Codmodów jest miliony. Jeśli chcesz się wybić to przygotuj fajny serwer, a nie codmoda.

Wireshark Cookie Dump:

OKCancel

  • +
  • -
  • 0

Wykonuję strony internetowe, zlecenia AMXX i HLDS - w tym pisanie pluginów, ogarnianie serwerów, edycja i tworzenie modeli.

Potrzebujesz czegoś? Pisz!

 

"śpieszmy się pisać posty, tak szybko banują..." ~ sebul


#13 aka_z

    Zaawansowany

  • Oczekujący

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:93
Offline

Napisano 22.01.2016 16:55

Słuchaj serwer to są ludzi. A ludzie na ns to wiesz albo zostaną albo nie jak nie masz stałych graczy steam to nic nie osiągniesz... A serwerów ns na ciągłej reklamie jest dużo i są tylko po to aby zarobić kase a cały czas się bostują...

Gdzie te czasy ze gracze szukali serwerów po forach i ciekawych opisach :( :P.


  • +
  • -
  • 0

#14 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 22.01.2016 18:47

Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią.
Napisz ponownie temat nazywając go tak, aby każdy wiedział o co chodzi.

Jednoznacznie określ problematykę tematu, wyróżniając go spośród reszty.
Nie dodawaj zbędnych informacji, znaków, ani emotikon w nazwie tematu.

Ten temat w ciągu 24 godzin zostanie przeniesiony do kosza.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych