Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Nie czyta banów z amxbans


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Novak Djokovic

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Adrian
Offline

Napisano 23.10.2015 22:16

Witam, szczerze mówiąc to mam kilka pytań, postaram się streścić.

 

Postawiłem serwer na 1shot1kill, od nich ze strony zainstalowałem dporto, oraz amxmod x.

 

Potem od czego chciałem zacząć to instalacja amxbans, więc zakupiłem serwer na proserwer, postawiłem amxbans, utowrzyłem baze danych i tak dalej.

 

Kłopoty zaczęły się z połączeniem serwera pod amxbans, nie łapało w ogóle, więc podłączyłem przez phpmyadmin - ręcznie, ostatecznie serwer podłączyło. Adminów normalnie czyta.

 

I TERAZ: amxmodmenu jest kompletnie "zjebane" nie mozna wybrać powodu, tylko od razu banuje "zdupy", więc zbanowałem siebie, potem hltv i banów nie pokazuje na stronie. 

 

Co poradzić?

 

+ jak skonfigurować amxmodmenu, aby było ładnie "zbanuj" wybieram gracza, potem czas, potem powód. Aha i nie pokazuje wiadomości po banie na głównym sayu tym zielonym kolorem...

 

Wiem, że duzo tego, ale jestem nowy, w sensie kiedyś kładłem sieci w 2011, teraz nowe dzieje... Liczę na pomoc, chyba, że ktoś "zaufany" mi to zrobi.

 

TAKŻE W SKRÓCIE, NIE CZYTA BANÓW ZE SERWERA, AMXMODMENU - JAK ŁADNIE ZROBIĆ - CHYBA, ŻE TO WINA AMXBANS CZY COŚ, I NIE POKAZUJE POWODU NA GŁÓWNYM SAYU

 

Zarzucam pluginy w załączniku.

Załączone pliki


Użytkownik Novak Djokovic edytował ten post 23.10.2015 22:19

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych