Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

Minimalna ilość graczy po banie wchodzi na serwer

gmamxbans

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 snikers1997

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:73
  • GG:
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Elbląg
Offline

Napisano 20.05.2015 21:18

Witam mam taki problem, że jeden na sto graczy zbanowanych, może wejść na serwer, czyli to są po prostu nie które osoby, które cheatują ;/

Wygląda to tak, że dostaje Bana i za kilka sekund znowu wbija, ale tak jak mówię to jest bardzo rzadkość, ale jednak dokuczliwe, skoro, ktoś może zbanować i wyjść ze serwera, a cheater znowu wbije i lipa;/

Np. w amxbansie mam 5 banów pod rząd jednego gracza "permy" i w każdym z nich jest to samo ip interntu. Tylko zmienia się steamid, który u mnie dla graczy non steam jest w stylu valve.

Mam w dproto po ustawiane ładnie i wogóle. Że nie mogą wbić na STEAM_... Tylko na VALVE_...  mowa tu o non steamach, ale i tak te VALVE im się zmienia, ale to chyba normalne dla każdego gracza?!

Ale teraz zależy mi na tym, że taki non steamowy cheater jak dostanie raz bana to, żeby już nie mógł wbić wogóle;/

Ta komendę na co banować mam ustawiono standardowo czyli wybiera automatycznie.

 


  • +
  • -
  • 0

#2 stiVwoW

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:67
Offline

Napisano 20.05.2015 23:40

Podmiana steam ID tak zwana. Nie ma to jak niezawodne stare dprotto które nie generuje steam id czy valve.

Wtedy bany na adres ip lecą. A z nowszym dprotto już na steam id. 

 

W takim przypadku możesz banować na różne sposoby, ale to i tak ci nie pomoże amx_addban  amx_banip itd itd nie podziałają.

Polecam usunąć te wszystkie bany które dałeś z amxbans i dodać bana poprzez amxbans i tam masz wybór czy banować na Adres ip czy sid. Nawet jak ma zmienne ip, parę razy mu sypniesz na Ip to znudzi mu się resetowanie routera, a ten jego smieszny hack do pieca trafi ;]. 

 

Przykład: wchodzisz w swój amx bans na stronie. amxbans/strefa adminów/ dodaj bana/ban na adres ip 

 

 

/edit odpowiadam na pytanie. Valve  generuje na stałe tak że jak klient ma Valve 13333;3123 to wejdzie jutro i reż będzie miał Valve 13333;3123. Chyba że cs'a przeinstaluje.

 

Pozdrawiam.

 

 


Użytkownik stiVwoW edytował ten post 20.05.2015 23:43

  • +
  • -
  • 1

#3 snikers1997

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:73
  • GG:
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Elbląg
Offline

Napisano 23.05.2015 14:16

No okej dzięki wielkie za pomoc. Nic innego się nie zdziała jakoś damy radę :)  Do zamknięcia


  • +
  • -
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych