Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Info w HUD/Zmiana nicku.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mohylew

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:95
Offline

Napisano 13.05.2015 19:19

Cześć.

 

Czy istnieje taki plugin działający identycznie jak ten http://amxx.pl/topic...rtiser-tag-you/, ale wyświetlający reklamę/informacje w HUD? Czyli ustawiamy x sekund jakieś info i ono wyświetla nam się w HUD.

 

Chciałbym także zapytać czy istnieje taki plugin, który wymusza zmianę nicku jeżeli reklamuje on jakąś, stronę, siec etc.? Podkreślam - nie banuje, tylko wymusza zmianę np. na taki, który my ustawimy odgórnie.

 

Szukałem takich pluginów ale nie mogłem nic znaleźć, więc pytam Was drodzy koledzy i koleżanki.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 


  • +
  • -
  • 0

#2 Skull.

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:314
  • Steam:steam
  • Imię:Tajemnica
  • Lokalizacja:Woj. Wielkopolskie
Offline

Napisano 14.05.2015 14:23

Czy istnieje taki plugin działający identycznie jak ten http://amxx.pl/topic...rtiser-tag-you/, ale wyświetlający reklamę/informacje w HUD? Czyli ustawiamy x sekund jakieś info i ono wyświetla nam się w HUD.

Raczej nie lecz można to napisać bardzo prosto i bardzo optymalnie.

Zgłoś się do mnie na PW a zrobię ci to za Free, Nie podam tutaj ponieważ to nie jest dział od tego + muszę ci to wytłumaczyć jak dodać napisy do tablicy.

Postaram się kiedyś zrobić taki plugin który ułatwi konfiguracje lecz na ten czas nie wiem jak to zrobić więc umiem tylko za pomocą użycia tablicy co za tym idzie że napisy trzeba dodać do pluginy a nie do innego pliku bez to tylko puki co oferuje pomoc na PW gdyż nie chce tutaj robić spamu gdybyś nie ogarniał

 

 

Chciałbym także zapytać czy istnieje taki plugin, który wymusza zmianę nicku jeżeli reklamuje on jakąś, stronę, siec etc.? Podkreślam - nie banuje, tylko wymusza zmianę np. na taki, który my ustawimy odgórnie.

Jest parę anty reklam tylko już praktycznie nie skuteczne na te Boty które reklamują, lecz posiadam plugin napisany przez siebie co jak na razie sprawuję się na 100% i jeszcze nie było żadnej reklamy oraz żadnego lagowania serwera ani crasha serwera przez te boty. Lecz jeden minus jaki jest to taki że te plugin mogę jedynie sprzedać.


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych