Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z sid changerem...


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mrufka.

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:40
Offline

Napisano 08.05.2015 11:17

Witam, moim problemem jest to, że nie nie mogę uniemożliwić pluginami itd. możliwości zmiany sid'a poprzez różne cheaty zmieniające sid'y

 

I tu zwracam się do was o prośbę. Czytałem gdzieś, że jest to bug w dproto wykorzystywany do zmiany sida, a czy istnieje jakiś sposób na zlikwidowanie tego oto buga? Jak jest to proszę o wyjaśnienie jak to zrobić.

 

Jeżeli jednak nie ma takiej opcji to czy można jakoś ominąć blokadę nadpisywania plików takim natrętom? (nie można im dać bana na cfg, ani zrobić destroy'a itd.) bo chciałbym edytować plugin ,,ban cfg" tak, żeby tworzył nowy plik .cfg o jakieś nazwie po której taki cheat się nie domyśli, że właśnie dzięki niemu nie może wejść na serwer lub taki który będzie umieszczać wykrywalny .dll w folderze z cs, a plugin będzie go blokować.

 

Jeżeli napisałem coś źle lub nie potraficie mnie zrozumieć to mogę edytować post i postarać się wytłumaczyć jaśniej.


  • +
  • -
  • 0

#2 Sniper Elite

    Master

  • Power User

Reputacja: 176
Profesjonalista

  • Postów:981
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Skryptolandia
Offline

Napisano 10.05.2015 23:15

Zmień banowanie z auto na IP w amxbans.

A DarkGL opisywał gdzieś jak obejść tego guardiana co to blokuje ustawianie bindów itp. Wykorzystywało się zwykłe set_info.... Gdzieś na jego blogu na pewno jest. Może ci pomoże: darkgl.amxx.pl


  • +
  • -
  • 0

Kontakt:

Steam: CSnajper

GG: 4394855

 

Na steam i GG pomagam wyłącznie odpłatnie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych