Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Plugin votemap


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 _Remik_92_Novy_

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:14
  • GG:
  • Imię:Remik
  • Lokalizacja:Świętokrzyskie
Offline

Napisano 07.04.2015 19:10

Witam.

Chciałbym zlecić komuś ogarniętemu w pisaniu pluginów do Counter Strike 1.6 alby napisał mi następujący plugin:

 

VOTEMAP (ogólny opis)

Przy liczbie graczy 1-10 i mniej lecą same małe mapy (dostępna komanda /malemapy dzięki której każdy obczai jakie małe mapy są dostepne), oczywiście przy liczbie graczy 1-10 dostępne do nominowania są wyłącznie małe mapy , jeśli ktoś nominuje dużo to pojawia się info w hud, że duże mapy nominuje się przy 11-32 graczach.
Przy liczbie graczy 11-32 lecą normalne, duże mapy (tutaj tez dostępna komenda /mapy, w której będą widniały dostępne duże mapy, ewentualnie 1 komenta /mapy, w której będą widniały wszystkie mapy dostępne na serwie)
Pod koniec każdej mapy każdego zamraża, u każdego gracza pojawia się czarny ekran i wtedy wyskakuje VOTE z 5cioma mapami, które były nominowane podczas trwania mapy (chyba, ze nikt nie nominował żadnej, wtedy pojawiają się losowe małe/duże mapy oczywiście zależy od ilości graczy)

 

Ile mogę zaoferować.. hmm pisałem z DarkGL i wycenił mi to na 4dyszki ale widocznie ma za dużo zleceń aby zająć się moim od ręki.

Wszystko dokładnie możemy dogadać na PW, liczę na szybką odpowiedz na:

GG: 1547127

lub

Steam: remik92novy

Z góry mówię, że zapłata będzie po całkowitym uporaniu się z pluginem, sprawdzeniu czy wszsytko działa itd. Nie wymagam do sprawdzenia aby udostępnić mi .amxx. Jest sporo hostingów, które udostępniają serwer za free na określony czas, więc wystarczy, że ktoś wbije go na jakiś serwer, ja załatwię ekipę i pluginek się dokładnie sprawdzi.


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych