Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] Problem z odtworzeniem dema z GOTV z serwera


Najlepsza odpowiedź labamba63, 07.04.2015 18:10

Problem rozwiązany w server.cfg miałem dopisane exec gotv.cfg, natomiast gotv.cfg to gotowy config gotv ktory byl wziety z neta i chyba jakis wadliwy, skasowalem go zrobilem swoj, teraz juz wszystko smiga, zamiast serii komend dalem tylko podstawy i jest ok

tv_enable "1" // włącza gotv
tv_autorecord "0" // auto nagrywanie
tv_name "CS GOTV" // nazwa
tv_maxclients "10" // maksymalna ilosc podlaczonych klientow do gotv

 

jeżeli, ktos oglada na zywo np. obraz leci na scene do widzow, ktorzy ogladaja lanowy mecz to dodajemy jeszcze komende

tv_delay 0 // opoznienie obrazu
 

domyślnie jest tv_delay 90 (wartosc liczbowa to sekundy o jakie opóźniana jest rozgrywka

 

Pozdrawiam,

Swoja drogą support na tym forum chyba juz trochę spadł, do wielu rzeczy muszę dojść samemu kiedyś jak miałem jeszcze serwer w 1.6 to w kilka minut znajdowałem tutaj odpowiedź, ale i tak wiele ciekawych rzeczy można tutaj znaleźć, do następnego :)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 labamba63

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:11
  • Imię:Jacek
  • Lokalizacja:Tarnow
Offline

Napisano 07.04.2015 12:20

Witam, mam problem na moim serwerze na linuxie uruchamiam gotv wszystko się ładnie nagrywa, później w konsoli serwera wpisuję sobie komendę tv_stoprecord wyskakuje mi informacja, że demo zostało zapisane, wkładam pendrive przegrywam sobie demo z serwera na pena, a później wrzucam go na swój pc uruchamiam csgo wpisuje komende demui, ładuję demo i w tym momencie jest krótka zwiecha i wyłącza mi się gra. Co może być tego powodem, dlaczego nie mogę oglądać dem z gotv z mojego serwera. Wszystkie inne dema pobrane z internetu jakis meczy mi działają normalnie.


  • +
  • -
  • 0

#2 labamba63

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:11
  • Imię:Jacek
  • Lokalizacja:Tarnow
Offline

Napisano 07.04.2015 18:10   Najlepsza odpowiedź

Problem rozwiązany w server.cfg miałem dopisane exec gotv.cfg, natomiast gotv.cfg to gotowy config gotv ktory byl wziety z neta i chyba jakis wadliwy, skasowalem go zrobilem swoj, teraz juz wszystko smiga, zamiast serii komend dalem tylko podstawy i jest ok

tv_enable "1" // włącza gotv
tv_autorecord "0" // auto nagrywanie
tv_name "CS GOTV" // nazwa
tv_maxclients "10" // maksymalna ilosc podlaczonych klientow do gotv

 

jeżeli, ktos oglada na zywo np. obraz leci na scene do widzow, ktorzy ogladaja lanowy mecz to dodajemy jeszcze komende

tv_delay 0 // opoznienie obrazu
 

domyślnie jest tv_delay 90 (wartosc liczbowa to sekundy o jakie opóźniana jest rozgrywka

 

Pozdrawiam,

Swoja drogą support na tym forum chyba juz trochę spadł, do wielu rzeczy muszę dojść samemu kiedyś jak miałem jeszcze serwer w 1.6 to w kilka minut znajdowałem tutaj odpowiedź, ale i tak wiele ciekawych rzeczy można tutaj znaleźć, do następnego :)


  • +
  • -
  • 0

#3 MAGNET

    SourceLearned ;)

  • Moderator

Reputacja: 661
Wszechmogący

  • Postów:1 535
  • GG:
  • Imię:Olek
  • Lokalizacja:Dalekoo
Offline

Napisano 12.04.2015 17:02

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych