Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Serwer b4 cod-problem połączenia cod moda z bf4Problemy, bugi

kondycja perki 1/1 klasy1/1 nie działająca ninja odznaki bf4 nie dodają broni speedhacker zbugowany

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 astroe

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Błażej
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 09.03.2015 23:18

Witam. Jestem w porównaniu do 95% z Was świeżakiem jeżeli chodzi o znajomość amx innego niż podstawowe. Mam na serwerze pewne problemy, które nie pozwalają mi, ani też graczom na spokojną, nie irytującą grę. Serwer cod bf4 to połączenie dwóch chwilami wykluczających się spraw. Nie wiem jak naprawić następujące sprawy, ponieważ tak jak napisałem, jestem lewy w ftp i bez intrukcji obsługi nie dam rady tego naprawić. Miał ktoś kiedyś podobny problem(nie widziałem w tematach, lub źle wpisywałem tagi)

 

Bugowanie kondycji-po zmianie broni kondycja spada do prędkości odznaki z smg(120 kondycji zamienia się w 30 po zmianie broni)(może zamiast smg które dodaje speed, zmienić to na szybkostrzelność?)

 

Perki 1/1 nie działają na duze lvle(chcę by działały-sprawa wygląda tak że gdy gracz ma chociaż 1 stopień odznaki walka na medal(zmniejszone obrażenia), lub wytrzymałość na ponad 40 pkt, nie ma możliwości ubicia go na 1 strzał, jeśli różnica lvl jest zbyt duża(jak gość ma mniejszy lvl to od razu pada)

 

Klasy 1/1 nie działąją  praktycznie wogóle(Też chciałbym by działały-to samo co wyżej)

 

Odznaki dodające broń nie dodają jej(chcę by dodawały)-są odznaki które dodają smg, deagle, snajperkę, jednak na serwerze występuje problem i nikt takowych przedmiotów nie dostaje

 

Speedhacker gdy dostaje broń z perku traci ją w następnej rundzie, mimo że perk posiada dalej(chciałbym by dostawał broń) nie mam pojęcia dlaczego, gdy kogoś zabije całą rundę może biegać(powoli przez bug z kondycją) jednak w następnej broń traci, mimo iż perk jest

 

Ninja nie jest niewidzialna, nie ma 1/1 z noża, nie ma zmiejszonej grawitacji-najgorsza klasa na serwerze, a to klasa premium, również chciałbym by działała-niewidzianość zapewne siada przez odznakę ze strzelby w bf4, 1/1 wiadome nie działa na serwerze, zmiejszonej grawitacji też nie ma, jeżeli nie ma się odznaki celnościowej(zmiejszona grawitacja)

 

Zbugowana grawitacja-po zmianie broni grawitacja wraca do podstawowej-jak a zwykłym serwerze, mimo iż mam odznakę która daje zmiejszoną grawitację.

 

Proszę o jakąś odpowiedź. Jeśli się da to za odpowiedź daję plusy.


  • +
  • -
  • 0

#2 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 10.03.2015 05:50

Cieszę się, że tak wyczerpałeś temat, dobrze opisując problemy, jednak bez kodu (przynajmniej części tych, który problemy "wykonują") nic nie poradzimy. 

 

 

 

 

 

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

AMX Mod X > Problemy

do

Mody > Inne mody > Problemy


  • +
  • -
  • 1

#3 astroe

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Błażej
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 10.03.2015 22:11

Proszę o niezamykanie tematu. Odpowiem w Nim najszybciej jak to będzie możliwe, teraz czekam na h@, ponieważ nie mam plików sma na ftp.


  • +
  • -
  • 0

#4 astroe

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Błażej
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 14.03.2015 00:02

Nie wiem jak edytować poprzedni post by nie robić zbędnego spamu. Dziękuję za nie usunięcie postu, tutaj wrzucam silnik i czekam na podpowiedzi.

 

Silnik

 

 

Za odpowiedzi daje +:)


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kondycja, perki 1/1, klasy1/1, nie działająca ninja, odznaki bf4 nie dodają broni, speedhacker zbugowany,

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych