Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

AmxModX Na Zlecenie !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 PrYcZa

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:34
  • GG:
  • Lokalizacja:Ustka
Offline

Napisano 15.06.2008 20:16

Witam wszystkich od dawna robię AMXX By PrYcZa chyba każdy zna ten Pack :-> i postanowiłem wykonywać AMXX na zamówienie robie to za darmo wystarczy ze napiszesz mi na email.

Jak powinno wyglądać zgłoszenie ?
Email : [email protected]

Temat: [AMXX] Dla Marcina `Kieba` Rudkowskiego (To był Przykład imienia i nazwiska po środku wpisujemy swój nick , Dane które mi przetwarzasz nie są publikowane PAMIĘTAJ)

Treść : Witam chciał bym żebyś wykonał mi amxx pod Windowsa/Linuxa Chcę takie oto pluginy jak : anty_rush , ultimatesound itp (Tam gdzie Windowsa/Lunuxa Wpisujemy Tylko Windows Albo Linuxa Zależy Na Czym Stoi Serwer Jak Nie Wiesz To Sie Spytaj Osoby Z Pomocy Od Firmy. anty_rush , ultimatesound To Są Przykładowe pluginy Ty Masz Napisać Jakie Chcesz Mieć W AMXX


PAMIĘTAJ AMXX będę wysyłał w załączniku na email , oraz że mam czas do 6 dni aby wykonać AMXX jeżeli będę miał wyjazd lub coś to będę informował was na email , Jak nie odpisze w ciągu 2 dni to PAMIĘTAJ że jestem Na Wyjeździe.
  • +
  • -
  • 0

#2 cris9408

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
  • GG:
Offline

Napisano 16.08.2008 14:40

Temat: [AMXX] Dla Bartka 'crisa' Walorskiego

Treść : Witam chciał bym żebyś wykonał mi amxx pod Windows xP . Niewiem jak te wszystkie pluginy prawidłowo się nazywają a więc , będę mówił jak uważam mam nadzieję że będziesz wiedzaiał o co chodz jak by co to moje gg : 10337221 . Chcę takiego plugina aby na koniec rundy była muzyka , aby pokazywało się ile zdjąłem dmg graczowi na środku ekranu , żeby komendy np : Cover me były po Polsku , gdy żuca się granata to pisze jaki to "Fire in the hole ! (Hegren) albo (Smokegren) , żeby był nóż z csa 1.5 , żeby pokazywało kto wchodzi i kto wychodzi z serva , gdy admin wchodzi żeby był jakiś dźwięk , żeby przez 5 sek. było się nieśmiertelnym ,aby po lewej stronie ekranu pokazywala się nam ikona broni w zaleznosci jakiej uzywamy , zeby były lewitujące bronie gdy ktoś wyżuci lub ktoś go zabije , zeby wypadały wszystkie bronie po śmierci gracza , zeby zamiast ciała był trup , żeby poniżej 20 hp biło serce , żeby ponizej cyba 20 hp leciała krew , żeby pokazywał się pasek podczas przeladowania bronie , zeby po zabiciu ghracza przez chwile byla linia skad przeciwnik go zastrzelil ciagn aca sie do trupa , zeby przy wchodzeniu na serva pokazywal sie komunikat Cześć moje ip to ......... jeśli będę czitował to ..itd , żebybyły kary dla TK , żeby przy wchodzeniu na serva były do zaakcaptowania zasady , zeby był /rank , top15 itp , gdy zaatakuje się swojego żeby był głos poje... cie , aby mowiono elo albo siema gdy sie wpisze w say , gdy zostanie 10 sek. do wybuchu paki byla muza np. za chwilę będzie bomba jeeee wysadzi nas na calego łoooo , żeby paka się przyczepiala na bok , zyby gdy przyblizy się awp to pize jaka odleglosc w zaleznosci od tego jak daleko przyblizymy , zeby byla 1 runda na kosy 2 na pistols zawsze na poczatku mapy a reszta pozostałych rund az do kanca rund normalnie ,zeby przy zucaniu granatow byly ciagnace sie linie za nimi np hegren czerwona flashbang niebieska , zeby zeby mozna bylo zygac na trupa albo sikac , zeby admini mieli czapke albo ubranie , zeby byly odglosy headshot humilation albno monster kill itd , zeby pisalo na srodku ekranu przy starcie nowej rundy Pprzygotuj się runda .. , zeby mozna bylo widziec kto na mnie patrzy na spec , zeby mozna bylo głosowac i oddac kse dla graczy , i gdy zostanie 1 vs 1 to bylo mozna potarciem o sciane dac wyzwanie na noze ! , zeby banowało speed hacki albo jakies innecz cheaty . Ufff wkońcy koniec ale się napisałem a ty będziesz miała jeszcze gożej bo będziesz musiał to zrobić . I wgraj jeszcze jak najwięcej mapek. PoZdRo ;P :]

[ Dodano: 16-08-2008, 15:41 ]
A móju e-mail to [email protected]
  • +
  • -
  • 0

#3 kolba515

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:94
  • GG:
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 16.08.2008 18:30

Ja już Ci wysłałem na meila jak coś mój meil to [email protected]
  • +
  • -
  • 0

#4 tykwinq

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:21
Offline

Napisano 30.08.2008 10:34

Ja mogę napisać na gg? 3 dzień non stop przy kompie i nie moge zrobić sobie tych wszystkich pluginów które bym chciał, za pomoc odwdzięczę się na pewno ;- )

Pozdrawiam
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych