Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

ArmsRAce - weapon order


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 VirusX

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 75
Zaawansowany

  • Postów:48
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Zabrze
Offline

Napisano 20.02.2015 10:25

Cześć.

Od 2 dni bezskutecznie próbuję zmienić kolejność broni w csgo w trybie armsrace. Czy da się to w ogóle zrobić?

 

Mimo ustawienia w gamemodes.txt i gamemodes_server.txt odpowiedniego porządku, dla przykładu:

 

"weaponprogression_ct"
{
"p250" { "kills" "1" }
"deagle" { "kills" "1" }
"fiveseven" { "kills" "1" }
"elite" { "kills" "1" }
"knifegg" { "kills" "1" }
}
"weaponprogression_t"
{
"p250" { "kills" "1" }
"deagle" { "kills" "1" }
"fiveseven" { "kills" "1" }
"elite" { "kills" "1" }
"knifegg" { "kills" "1" }
}
 
w dalszym ciągu mam domyślne bronie, tzn smg itd.
Czy da się to zmienić?
 
Z góry dziękuję za pomoc.
 
// INFORMACJA DLA MODERATORA DASIEK \\
Zastanawiam się, czy się kolego troszkę nie zapędzasz w swoim moderowaniu? Zamykasz mi temat odsyłając do jakiegoś tutoriala "jak powinno się zamieszczać kod programu".
Rzeczywiście, ten który wstawiłem jest wręcz skrajnie nieczytelny i przyprawia każdego użytkownika o zawrót głowy i oczopląs. Raz, że to nie jest pawn, dwa - wydaje mi się skrajnie idiotyczne, by dla paru linijek pliku konfiguracyjnego, studiować przydługawy temat-tutorial, gdzie już na wstępie pierwszego obrazka nie da się powiększyć, przynajmniej mi się to nie udało (powiększa się ramka, pozostaje tylko znak wczytywania). Dla podbicia Twojego ego zamieściłem kod w bloczkach, pokolorowałem, pogrubiłem i podkreśliłem co ważniejsze wyrazy. Teraz możesz temat przeczytać na wzór czytanki dla pierwszoklasisty.
Szkoda mi tego czasu, kiedy temat jest zamknięty, a nuż ktoś mógł przez ten czas odpowiedzieć i mi pomóc.

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych