Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Stary

Pomijanie nagrody expa dla najlepazych graczy

cod stary

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Last One

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:76
  • GG:
  • Lokalizacja:Brzyska Wola
Offline

Napisano 02.02.2015 19:46

Witam.
Zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Otóż. Mam coda i chciałem dodać pewna modyfikacje. Dla 3 najlepszych graczy jest dodatkowy exp. I chciałem dodac, ze jeśli gracz ma najwięcej fragow na mapie a osiągnął juz maksymalny lvl to nagroda expa za 1 miejsce przechodzi na kolejnego gracza. I tak samo z drugim i 3 miejscem.
  • +
  • -
  • 0

--<<SPRZEDAM>>--

UNIKALNĄ MODYFIKACJĘ BF2

Modyfikacja zawiera: EXP oraz LVL do wbijania rang zamiast zabić, Umiejętność na mapę dostępną po uzyskaniu odpowiedniego LVL, skiny broni po osiągnięciu określonej liczby medali, 52 odznaki, 33 rangi w tym 8 rang specjalnych, 170 lvl, wbudowany VIP i wiele innych mniejszych modyfikacji. Modyfikacja nie zawiera bugów i jest mojego autorstwa. 

Kontakt: GG-22185431 | Steam- Last One XXX | PW na forum. 


#2 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 02.02.2015 19:56

Witam.
Zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Otóż. Mam coda i chciałem dodać pewna modyfikacje. Dla 3 najlepszych graczy jest dodatkowy exp. I chciałem dodac, ze jeśli gracz ma najwięcej fragow na mapie a osiągnął juz maksymalny lvl to nagroda expa za 1 miejsce przechodzi na kolejnego gracza. I tak samo z drugim i 3 miejscem.


Dodajesz warunek sprawdzajacy jaki gracz ma lvl, jesli ma rowny z limitem poziomu to omijaj go. Bulka z maslem.
  • +
  • -
  • 0

b35020692_qesnxqa.png


#3 Last One

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:76
  • GG:
  • Lokalizacja:Brzyska Wola
Offline

Napisano 02.02.2015 20:10

Taki miałem zamiar. Tylko nie wiem jak sformułować pominięcie. Np.dla takiej funkcji:

if(poziom_gracza[id] == MAX_LVL)
funkcja z pominięciem
  • +
  • -
  • 0

--<<SPRZEDAM>>--

UNIKALNĄ MODYFIKACJĘ BF2

Modyfikacja zawiera: EXP oraz LVL do wbijania rang zamiast zabić, Umiejętność na mapę dostępną po uzyskaniu odpowiedniego LVL, skiny broni po osiągnięciu określonej liczby medali, 52 odznaki, 33 rangi w tym 8 rang specjalnych, 170 lvl, wbudowany VIP i wiele innych mniejszych modyfikacji. Modyfikacja nie zawiera bugów i jest mojego autorstwa. 

Kontakt: GG-22185431 | Steam- Last One XXX | PW na forum. 


#4 NiczegoWinien

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:334
  • Lokalizacja:No Disc
Offline

Napisano 02.02.2015 20:17

Continue ;
  • +
  • -
  • 0

#5 Last One

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:76
  • GG:
  • Lokalizacja:Brzyska Wola
Offline

Napisano 02.02.2015 20:23

To wystarczy? A co z zabiciami na mapie? Automatycznie przyzna nagrodę kolejnemu graczowi? Co jeśli będzie 3 graczy z max lvl w czołówce mapy? Będzie szukało graczy spoza warunku?
  • +
  • -
  • 0

--<<SPRZEDAM>>--

UNIKALNĄ MODYFIKACJĘ BF2

Modyfikacja zawiera: EXP oraz LVL do wbijania rang zamiast zabić, Umiejętność na mapę dostępną po uzyskaniu odpowiedniego LVL, skiny broni po osiągnięciu określonej liczby medali, 52 odznaki, 33 rangi w tym 8 rang specjalnych, 170 lvl, wbudowany VIP i wiele innych mniejszych modyfikacji. Modyfikacja nie zawiera bugów i jest mojego autorstwa. 

Kontakt: GG-22185431 | Steam- Last One XXX | PW na forum. 


#6 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 02.02.2015 21:02

To wystarczy? A co z zabiciami na mapie? Automatycznie przyzna nagrodę kolejnemu graczowi? Co jeśli będzie 3 graczy z max lvl w czołówce mapy? Będzie szukało graczy spoza warunku?


Zostana ominieci i wyszuka kolejne 3 osoby wedlug statystyk.
  • +
  • -
  • 0

b35020692_qesnxqa.png


#7 Last One

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:76
  • GG:
  • Lokalizacja:Brzyska Wola
Offline

Napisano 02.02.2015 21:10

Wydaje mi się to zbyt łatwe aby mogło być realne :) jutro przetestuje i dam znać.
  • +
  • -
  • 0

--<<SPRZEDAM>>--

UNIKALNĄ MODYFIKACJĘ BF2

Modyfikacja zawiera: EXP oraz LVL do wbijania rang zamiast zabić, Umiejętność na mapę dostępną po uzyskaniu odpowiedniego LVL, skiny broni po osiągnięciu określonej liczby medali, 52 odznaki, 33 rangi w tym 8 rang specjalnych, 170 lvl, wbudowany VIP i wiele innych mniejszych modyfikacji. Modyfikacja nie zawiera bugów i jest mojego autorstwa. 

Kontakt: GG-22185431 | Steam- Last One XXX | PW na forum. 


#8 Last One

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:76
  • GG:
  • Lokalizacja:Brzyska Wola
Offline

Napisano 03.02.2015 10:21

Niestety nie działa.
Mam jeszcze pewien problem. Otóż gdy wbije nowy poziom to zeruje mi expa. Np. mam 6 lvl i do wbicia 7 lvl potrzebuje 1000 xp. Kupuje w sklepie losowanie expa i dostaje 2500. Wbija mi 7 lvl a do 8 potrzebuje 1500 wiec powinienem miec teraz 8 lvl. Ale tak nie jest i mam 7 lvl i 0 expa. Słowem mówiąc nie przenosi mi expa dalej tylko na każdym poziomie zeruje.
  • +
  • -
  • 0

--<<SPRZEDAM>>--

UNIKALNĄ MODYFIKACJĘ BF2

Modyfikacja zawiera: EXP oraz LVL do wbijania rang zamiast zabić, Umiejętność na mapę dostępną po uzyskaniu odpowiedniego LVL, skiny broni po osiągnięciu określonej liczby medali, 52 odznaki, 33 rangi w tym 8 rang specjalnych, 170 lvl, wbudowany VIP i wiele innych mniejszych modyfikacji. Modyfikacja nie zawiera bugów i jest mojego autorstwa. 

Kontakt: GG-22185431 | Steam- Last One XXX | PW na forum. 


#9 Last One

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:76
  • GG:
  • Lokalizacja:Brzyska Wola
Offline

Napisano 03.02.2015 14:16

Proszę o zamknięcie tematu. Problem rozwiązany.


  • +
  • -
  • 0

--<<SPRZEDAM>>--

UNIKALNĄ MODYFIKACJĘ BF2

Modyfikacja zawiera: EXP oraz LVL do wbijania rang zamiast zabić, Umiejętność na mapę dostępną po uzyskaniu odpowiedniego LVL, skiny broni po osiągnięciu określonej liczby medali, 52 odznaki, 33 rangi w tym 8 rang specjalnych, 170 lvl, wbudowany VIP i wiele innych mniejszych modyfikacji. Modyfikacja nie zawiera bugów i jest mojego autorstwa. 

Kontakt: GG-22185431 | Steam- Last One XXX | PW na forum. 


#10 radim

    Godlike

  • Moderator

Reputacja: 939
Master

  • Postów:2 725
  • Steam:steam
  • Imię:Arkadiusz
  • Lokalizacja:Janów Lub.
Offline

Napisano 03.02.2015 14:23

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0

Chcąc napisać do mnie prywatną wiadomość, wpierw zapoznaj się ze stroną "O mnie" w moim profilu użytkownika [ radim ] !






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod stary

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych