Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Technik informatyk + 10 godzin wf-u


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 EmiLowaTy

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Okolice Zwolenia
Offline

Napisano 06.01.2015 21:31

Z racji tego, że to forum jest mi najbliższe ze wszystkich, to zakładam ten temat, by dowiedzieć się coś o moim przyszłym kierunku(?).

Upatrzyłem sobie technikum, w którym jest Technik informatyk + 10 godzin wf-u. 

Czy po zdaniu tej szkoły będę miał takie umiejętności, by bez problemu przyjęli mnie do pracy, np. do tworzenia stron? Bo na studiach chciałbym zdobyć jakiś inny zawód.

Co mi da to 10 godzin wf-u? jakiś zawód czy będzie mi tylko przeszkadzać w nauce?

Sportowcem to ja jestem. Biegam codziennie, z 1 raz na tydzień pakuję. W piłkę też dobrze gram (tak mi się wydaje), ale jeszcze do dobrego klubu nie chodzę. Zapiszę się w lato do jakiegoś 1 ligowca, ale wiem że do 1 składu będzie trzeba dużo razy przyjeżdżać na trening.

 

Ok, to słucham państwa na temat tego wszystkiego.

 

 

 


  • +
  • -
  • 0

Na pytania na GG odpowiadam za darmo.

Tworzę perki, klasy, klasy z awansami i inne rzeczy na Cod'a. Także sklepy, rzeczy na Jailbreak, edycje pluginów i coś tam jeszcze umiem  ;P

Moje GG: 5866230

Sprzedam: Paczkę CodMod 301 lvl + awanse (Unikat)! Klasy z awansami (6 awansów), system Euro, Misje, 245 Perków, Unikalny Sklep. Więcej informacji na GG! 


#2 mastah7991

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 154
Profesjonalista

  • Postów:388
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 06.01.2015 21:54

technikum uczy podstaw 

to musi być pasja by robić dobre strony :) (mowa tu PHP + JS + MySQL itd a nie sam HTML ;_; )


  • +
  • -
  • 1

#3 IntelCom

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 100
Zaawansowany

  • Postów:500
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Opole
Offline

Napisano 06.01.2015 21:55

Kierunek technik informatyk+10h wf?

Nie możliwe ,)
  • +
  • -
  • 0

#4 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 06.01.2015 22:16

Pakujesz i biegasz? Jak dla mnie to się trochę wyklucza xD

Jeżeli chcesz iść do technikum to nie patrz tylko na to, że będziesz miał tytuł technik-informatyk. Ile osób kończy w końcu technikum o takim profilu. Podstawą jest dobrze napisana matura w roku kolejnym.
  • +
  • -
  • 0

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#5 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 06.01.2015 22:34

*
Popularny

Szczerze?

Nic nie uczą za bardzo.
Same raczej podstawy budowy komputera, płyt głównych ogólnie sprzętu.

Jakieś rzeczy które ktoś kto interesuje się tym wie. 
podstawy wszystkiego tak naprawdę.

Rozwinąć musisz na własną rękę, bądź pewnie jakiś dział na studiach to mocno potem rozwija.
Ale jeśli masz pasję jak strony internetowe, to bez własnego zapału tego nie zrobisz.

Abyś dostał pracę przy tworzeniu stron, musisz  mieć spore portfolio, które pokaże Twoje umiejętności a nie tytuł technika.

Papier nie daje Ci nic po za jakimś tam zakończonym działem w Twoim życiu.
Liczą się umiejętności :) 


  • +
  • -
  • 5

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#6 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 06.01.2015 23:04

Abyś dostał pracę przy tworzeniu stron, musisz  mieć spore portfolio, które pokaże Twoje umiejętności a nie tytuł technika.

Te portfolio to chyba tylko na pracę zdalną, po za firmą, bo tak w takim Olsztynie po prostu chodzisz na rozmowy i tam przeważnie masz gadkę o tym co umiesz i jakiś test pisemny, albo słowny. I nie to, że ja tylko tak miałem, mam wielu znajomych co tak miało.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#7 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 07.01.2015 06:45

Niezbyt rozumiem Twoje pytanie - co przeszkadza w tym, że szkoła utworzyła kierunek w którym jest 10 godzin wf? to tak jakby zastanawiać się, czy Technik informatyk z 4 godzinami języka polskiego czy matmy jest ok? Po zdaniu egzaminu/egzaminów dostajesz papierek że jesteś technikiem informatyki i bez żadnej dodatkowej wiedzy, zainteresowania i własnej praktyki żadna firma Cię nie przyjmie. Głównie w technikum (przynajmniej jak dziadzio czekuś uczył się) na specjalizacji aplikacje internetowe uczyli HTML i JS głównie. Php i mysql baaaaardzo pobieżnie. I w sumie dobrze bo 

 


mowa tu PHP + JS + MySQL itd a nie sam HTML ;_;

 

php ssie, i tak samo jak mysql jest przereklamowany. 


DarkGL (07.01.2015 11:31):
java ssie musiałem :D
dasiek (07.01.2015 11:35):
Dołączona grafika

  • +
  • -
  • 0

#8 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 07.01.2015 13:22

 

Abyś dostał pracę przy tworzeniu stron, musisz  mieć spore portfolio, które pokaże Twoje umiejętności a nie tytuł technika.

Te portfolio to chyba tylko na pracę zdalną, po za firmą, bo tak w takim Olsztynie po prostu chodzisz na rozmowy i tam przeważnie masz gadkę o tym co umiesz i jakiś test pisemny, albo słowny. I nie to, że ja tylko tak miałem, mam wielu znajomych co tak miało.

 

Dokładnie wiem, że tak jest. 
Natomiast często pracodawcy też chcą jakieś portfolio, jeśli właśnie tak jak mówisz, zatrudniasz się na odległość a nie w jakiejś firmie do której dzień w dzień chodzisz czy coś w ten deseń :)

Wujek Adaś ! 
Co Ty tak ciągle w tej Javie zakochany?  :(

---- 
CheQ - też chciałbym takie ładne notatki dodawać :| 

Oj to niech Ci służy jak najdłużej, ale jednak wole php, którym tak bardzo gardzisz, chociaż java jest bardzo "dynamiczna" z tego co widziałem !  :^D 

 


dasiek (07.01.2015 13:26):
Cały czas się uczę i cały czas zaskakuje mnie czymś nowym. Jak tu jej nie kochać? ^^

  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#9 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 07.01.2015 13:40

wf nie ma nic do tegoczy znajdziesz robote. Ale jak już ją znajdziesz to wiedz że doswiadczenie zawodowe jest więcej warte i bardziej cenione niż najlepsze papierki

java ssie
i to jak sam skur**syn
  • +
  • -
  • 1
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#10 bicek

    Ja tu tylko sprzątam.

  • Zbanowany

Reputacja: 914
Master

  • Postów:796
  • Lokalizacja:Wieluń
Offline

Napisano 07.01.2015 15:42

Informatyk? Najgorsze co może być  :^D

 

PS 10 godzin WF dla informatyka... bardzo dobrze! przesiedzieć po 14H na stołku to też trzeba mieć dar 



#11 lukatrans

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
  • Imię:Michal
  • Lokalizacja:Lodz
Offline

Napisano 08.01.2015 16:12

Ukończenie technikum w sumie teraz mało istotną kwestią. Ale to że w technikum masz 10h w-f to już w ogólnie dziwna sprawa, pierwszy raz słyszę o takim systemie godzinnym jeszcze takiego przedmiotu, który raczej jest znienawidzony przez uczniów zwłaszcza kierunków informatycznych. 


  • +
  • -
  • 0

Firma istnieje już od kilku dobrych lat, nabierając coraz to większego doświadczenia w transporcie, wykonujemy również przeprowadzki w Szczecinie. Dzięki swojej pracowitości, solidności zyskaliśmy grano stałych klientów indywidualnych oraz firm z którymi współpracujemy od samego początku.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych