Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Skrypt

Bind na duck ^^

skrypt

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 okajtek1

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:71
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 26.12.2014 18:45

Witam. Od 1 dnia czytam poradniki na temat skryptingu w cs 1.6 i może czegoś się nauczyłem.
To mój pierwszy skrypt:

;alias wr "alias_special wr;wr"
;alias w5 "wait;wait;wait;wait;wait"
;alias +wr "alias_special;+duck;w5;-duck;w5;+duck;wait;wait;wait;-duck;w5;+duck;w5;w5;-duck;w5;+duck;w5;-duck;+duck;w5;-duck;w5;+duck;wait;wait;wait;-duck;w5;+duck;w5;w5;-duck;w5;+duck;w5;-duck;+duck;w5;-duck;w5;+duck;wait;wait;wait;-duck;w5;+duck;w5;w5;-duck;w5;+duck;w5;-duck;+duck;w5;-duck;w5;+duck;wait;wait;wait;-duck;w5;+duck;w5;w5;-duck;w5;+duck;w5;-duck;+duck;w5;-duck;w5;+duck;wait;wait;wait;-duck"
;bind alt +wr

Mam dwie prośby. Czy mógłby ktoś mi go przerobić , żeby robił ciągle duckowanie a nie tylko 5 razy na jedno przyciśnięcie klawisza . A drugie ważniejsze , żeby się dało w tym skrypcie robić strefy na 120-300 fps'ach. Wiem , że mająć zwykły bind na auto duck lipa jest cisnąć na np. 100 fps bo wtedy nie możesz robić stref a tu właśnie też stref nie mogę robić i kto mi przerobi ten skrypt , żeby się dało robić strefy ? Nie musicie tego robić właściwie dla mnie ale i dla siebie żeby się wykazać przede mną co umiecie.

 

Edit @ znalazłem i zedytowałem trochę lepszy skrypt jednak dwa problemy co wyżej dalej te same ale podaję :

alias "w" "wait"
alias "w5" "w; w; w; w; w;"
alias "w10" "w5; w5"
alias "w20" "w10; w10"
alias "w40" "w20; w20"
alias "+sgs" "alias _special @sgs; @sgs"
alias "-sgs" "alias _special"
alias "@sgs" "+duck; w5; -duck; w5; w5; +duck; w20; -duck; w10; w5; +duck; w5; -duck; w5; w5; +duck; w20; -duck; w10; w5; +duck; w5; -duck; w5; w5; +duck; w20; -duck; w10; w5; +duck; w5; -duck; w5; w5; +duck; w20; -duck; w10; w5; +duck; w5; -duck; w5; w5; +duck; w20; -duck; w10; w5; special"
bind alt +sgs

Użytkownik okajtek1 edytował ten post 26.12.2014 19:04

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skrypt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych