Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] LOL Mod w CS 1.6 ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 25.12.2014 22:58

Cześć, jest takie coś jak LOL-Mod w naszym starym poczciwym CS'ie czy chu**wo szukałem?


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#2 NoLiFeR

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 103
Zaawansowany

  • Postów:483
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Sosnowiec
Offline

Napisano 25.12.2014 23:03

NIE MA :D I oby nie było...


  • +
  • -
  • 0

#3 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 25.12.2014 23:04

Znając życie ktoś zaraz ruszy d*pę i zacznie robić, takie tam kradnięcie pomysłu :)


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#4 bicek

    Ja tu tylko sprzątam.

  • Zbanowany

Reputacja: 914
Master

  • Postów:796
  • Lokalizacja:Wieluń
Offline

Napisano 25.12.2014 23:05

Mam nadzieję, że nikt się nie odważy :( 



#5 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 25.12.2014 23:08

Znając życie ktoś zaraz ruszy d*pę i zacznie robić, takie tam kradnięcie pomysłu :)

 

:giggle:

Przymiarek do tego moda było już kilka. Widziałem to gdzieś kiedyś na alliedzie, tutaj na forum oraz na innych forach. Oczywiście nie publiki i to w większości były jakieś przeróbki codmodów.

 

Serio myślałeś, że mamy prawie 2015r i jako pierwszy wpadłeś na pomysł lol moda?  :^D


  • +
  • -
  • 1

#6 sNH.

    Czy MisieQ ukradł ciasteczko?

  • Power User

Reputacja: 299
Wszechwidzący

  • Postów:1 070
  • Steam:steam
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 25.12.2014 23:09

Ogólnie rzecz biorąc mieliśmy zamiar robić :D Ekipa była zacna, mapa już się robiła, modele turretów, postaci itd były. Silnik się pisał. Ale z komunikacją było ciężko. Był to środek roku szkolnego i ciężko było spotkać się w te 5 osób razem.


  • +
  • -
  • 0

#7 Kobciu

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:108
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.12.2014 23:12

No to niedługo ten mod ujrzy światło dzienne  :crazy:  ^D^


  • +
  • -
  • 0

#8 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 25.12.2014 23:20

No to niedługo ten mod ujrzy światło dzienne  :crazy:  ^D^

 

Chyba nie myślisz, że moje przemyślenia na GG były potwierdzeniem, że za taki mod się biorę.

 

@sNH., a mieliście zrobiony widok "z góry mapy" tak jak w lolu?


  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#9 sNH.

    Czy MisieQ ukradł ciasteczko?

  • Power User

Reputacja: 299
Wszechwidzący

  • Postów:1 070
  • Steam:steam
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 25.12.2014 23:35

Nee, ogólnie projekt opierał się na pomysłach. Zastanawialiśmy się nad lobby poza mapą i kilku serwerach, ale już nie chce mi się tego szukać bo mam na 2 dysku :D Najbardziej szkoda modeli bo były bardzo fajne


  • +
  • -
  • 0

#10 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 25.12.2014 23:44

Dokładne odwzorowanie tego moda w csie nie ma sensu. Mówię tu o widoku z góry, lobby, usunięciu broni itp.

Jedyny ciekawy pomysł to zrobić to podobnie jak coda/diablo, że są bronie i dodatkowe moce, bo inaczej nie dałoby się zachować balansu między ADC, Tankami czy Assasinami, a supportami nikt by nie grał.

 


  • +
  • -
  • 2

#11 mastah7991

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 154
Profesjonalista

  • Postów:388
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 26.12.2014 00:58

co do widoku umieszczasz byt nad głową wysoko i umieszczasz tam kamerę (tyle filozofii ) :c

 

co do moda był jako przerobiony cod


  • +
  • -
  • 0

#12 White

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 472
Wszechobecny

  • Postów:384
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 26.12.2014 09:22

Z widokiem raczej problemu by nie było. Część modeli, dźwięki, grafiki już kiedyś wstawiłem na forum: http://amxx.pl/topic...s-i-inne-pliki/

Resztę niestety trzeba skonwertować. Chyba, że ktoś już ma.


  • +
  • -
  • 0

#13 Kiccool

    Początkujący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:17
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 26.12.2014 09:43

Zapewne w 2015 będzie już jakiś serwerek (pewnie zagraniczny) na tym śmigał, a w 2016 może będzie paczka ogólno dostępna..



#14 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 26.12.2014 09:50

Nikt przy zdrowym ciele nie podejmnie sie tego syfu :).
  • +
  • -
  • 1

b35020692_qesnxqa.png


#15 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 26.12.2014 09:58

Nikt przy zdrowym ciele nie podejmnie sie tego syfu :).

Dlaczego nie?

To dla fanatyków lola i CS'a mogłoby dać spore możliwości, natomiast po co?
Nic innego po za nazwami ewentualnie jakimiś dodatkami które i tak na odległość pachną CoD'em czy diablo?

Zero sensu.
Równie dobrze można to nazwać Call of Duty LoL i to będzie jedno i to samo :)
Trudne do wykonania to nie jest, potrzeba jedynie kogoś kto zna się dobrze na LoLu i skryptera do modeli :)


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#16 sNH.

    Czy MisieQ ukradł ciasteczko?

  • Power User

Reputacja: 299
Wszechwidzący

  • Postów:1 070
  • Steam:steam
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 26.12.2014 11:33

Ja myślę, że w 1.6 już nic z tego nie wyjdzie, prędzej cs:go kiedy skrypterzy wezmą górę :D W ciągu może 2 lat, jeszcze większa osób tam się przeniesie i na 100% ktoś zacznie znowu zabawę z nowymi modami, tak aby zarobić. Historia się powtórzy i pewnie będzie coś ala lol mod. Ja sam chciałbym zobaczyć pokemoda i mam fajne plany co do niego :D


  • +
  • -
  • 0

#17 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 26.12.2014 12:20

Jestem ciekawy kto podjął by się zadania odtworzyć modele postaci (nie wspominając już o itemach) ;)
Ale na początek nie musi być modeli, modele można dodać zawsze i wszędzie.
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#18 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 26.12.2014 21:09

Ja myślę, że w 1.6 już nic z tego nie wyjdzie, prędzej cs:go kiedy skrypterzy wezmą górę :D W ciągu może 2 lat, jeszcze większa osób tam się przeniesie i na 100% ktoś zacznie znowu zabawę z nowymi modami, tak aby zarobić. Historia się powtórzy i pewnie będzie coś ala lol mod. Ja sam chciałbym zobaczyć pokemoda i mam fajne plany co do niego :D

CS:GO to nic innego jak SourceMod, który od dawna bije na główkę naszego kochanego Amx'a.
Zwątpiłem jak kiedyś zobaczyłem budowę pluginu VIP'a tam ! :P 
Natomiast skrypterzy już biorą się pod GO, ale raczej do tworzenia rozgrywek al'a turniejowych/lanowych.

Nie sądzę, aby ktoś robił modyfikacje choćby typu COD, bardziej ludzie skupiają się na CS:GO w kwestii gier turniejowych. 

Raczej nie wydaje mi się aby ktoś widział dobry zysk z tego robiąc sieć i serwery typu COD, marne szanse.
Świetna sprawa bo nowość, ale i tak wiadomo że każdy woli czyste rozgrywki i tam bajery ładować. 

Znam wiele osób które tylko mają GO dla turniejów natomiast grają w 1.6 dla przyjemności :)


  • +
  • -
  • 2

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#19 sNH.

    Czy MisieQ ukradł ciasteczko?

  • Power User

Reputacja: 299
Wszechwidzący

  • Postów:1 070
  • Steam:steam
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 26.12.2014 22:22

 

Ja myślę, że w 1.6 już nic z tego nie wyjdzie, prędzej cs:go kiedy skrypterzy wezmą górę :D W ciągu może 2 lat, jeszcze większa osób tam się przeniesie i na 100% ktoś zacznie znowu zabawę z nowymi modami, tak aby zarobić. Historia się powtórzy i pewnie będzie coś ala lol mod. Ja sam chciałbym zobaczyć pokemoda i mam fajne plany co do niego :D

CS:GO to nic innego jak SourceMod, który od dawna bije na główkę naszego kochanego Amx'a.
Zwątpiłem jak kiedyś zobaczyłem budowę pluginu VIP'a tam ! :P 
Natomiast skrypterzy już biorą się pod GO, ale raczej do tworzenia rozgrywek al'a turniejowych/lanowych.

Nie sądzę, aby ktoś robił modyfikacje choćby typu COD, bardziej ludzie skupiają się na CS:GO w kwestii gier turniejowych. 

Raczej nie wydaje mi się aby ktoś widział dobry zysk z tego robiąc sieć i serwery typu COD, marne szanse.
Świetna sprawa bo nowość, ale i tak wiadomo że każdy woli czyste rozgrywki i tam bajery ładować. 

Znam wiele osób które tylko mają GO dla turniejów natomiast grają w 1.6 dla przyjemności :)

 

 

Co ty nie powiesz? Source mod? Nie domyśliłbym się o_0 Ktoś bierze się za Cod, bo mam parę znajomości, a dark leń miał robić diablo moda, więc nie mów że będą marne szanse na zysk. Dobrze zrobiony mod i serwer i zysk jest. Co do grania w go. Sam gram w go, żeby być coraz lepszym i grać na turniejach. Co jakiś czas pykamy sobie teamówki i dość dobrze to idzie. Wg mnie będzie podobna sytuacja jak z 1.6, niby każdy sadzi esl'e i mixy, a później przesiada się na mody. W moim przypadku też pewnie tak będzie, wbiję sobie globala i już nie będzie nic ciekawego to będę szukać modów. W sumie codziennie pogrywam sobie na surfie obecnie.


  • +
  • -
  • 0

#20 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 26.12.2014 23:06

 

 

Ja myślę, że w 1.6 już nic z tego nie wyjdzie, prędzej cs:go kiedy skrypterzy wezmą górę :D W ciągu może 2 lat, jeszcze większa osób tam się przeniesie i na 100% ktoś zacznie znowu zabawę z nowymi modami, tak aby zarobić. Historia się powtórzy i pewnie będzie coś ala lol mod. Ja sam chciałbym zobaczyć pokemoda i mam fajne plany co do niego :D

CS:GO to nic innego jak SourceMod, który od dawna bije na główkę naszego kochanego Amx'a.
Zwątpiłem jak kiedyś zobaczyłem budowę pluginu VIP'a tam ! :P 
Natomiast skrypterzy już biorą się pod GO, ale raczej do tworzenia rozgrywek al'a turniejowych/lanowych.

Nie sądzę, aby ktoś robił modyfikacje choćby typu COD, bardziej ludzie skupiają się na CS:GO w kwestii gier turniejowych. 

Raczej nie wydaje mi się aby ktoś widział dobry zysk z tego robiąc sieć i serwery typu COD, marne szanse.
Świetna sprawa bo nowość, ale i tak wiadomo że każdy woli czyste rozgrywki i tam bajery ładować. 

Znam wiele osób które tylko mają GO dla turniejów natomiast grają w 1.6 dla przyjemności :)

 

 

Co ty nie powiesz? Source mod? Nie domyśliłbym się o_0 Ktoś bierze się za Cod, bo mam parę znajomości, a dark leń miał robić diablo moda, więc nie mów że będą marne szanse na zysk. Dobrze zrobiony mod i serwer i zysk jest. Co do grania w go. Sam gram w go, żeby być coraz lepszym i grać na turniejach. Co jakiś czas pykamy sobie teamówki i dość dobrze to idzie. Wg mnie będzie podobna sytuacja jak z 1.6, niby każdy sadzi esl'e i mixy, a później przesiada się na mody. W moim przypadku też pewnie tak będzie, wbiję sobie globala i już nie będzie nic ciekawego to będę szukać modów. W sumie codziennie pogrywam sobie na surfie obecnie.

 

ESL wymarł zanim Ty zacząłeś myśleć o GO. 
Teraz to tylko jest zbyt na GO, ewentualnie jakieś MIRCE, bo znaleźć 1:1 na ESL to jest magia, a 5'tki to tylko z randomami bez TS'a ogarniesz. 
Tydzień tak się bawiłem. 

 

Dark dużo tego Diablo zrobił, nie wiem czemu przestał? Pewnie czas. 

Ironia to Ci kiepsko wychodzi, ja stwierdzam fakty, Ty próbujesz zabłysnąć :P 

Koniec takiego głupiego gadania.
Wątpię, że w przypadku GO mody będą bardziej opłacalne niż turniejówki. 

Wybacz, ale nie widzi mi się żeby ktoś rozdawał na modach skiny, a to priorytet dla każdego jak widzę po graczach :P

Przeważnie i tak każdy kto chce grać dla zabawy wraca do 1.6 i tutaj się bawi :)


  • +
  • -
  • 2

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych