Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] aplikacja do zdjęć android


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 grankee

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 517
Wszechwiedzący

  • Postów:1 500
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 11.12.2014 13:36

Siema siema, czy zna ktoś taką aplikację na androida, która po zrobieniu zdjęcia zapyta mnie do którego folderu zapisać?

W razie innych pomysłów wyjaśnię o co chodzi.

Pracuje na pakowaniu produktów. Po wykonaniu ich dział produkcji wysyła wszystko do mnie, a ja segreguje to dla poszczególnych odbiorców.

Rzecz wygląda tak, że w ciągu 8 godzin pracy (lub czasem więcej) towar leci na bieżąco, a ja rozkładam go po kilku skrzynkach itd itd.

Problem w tym, że od pewnego czasu brakuje towaru, a ja jestem pewny, że to nie moja pomyłka tylko albo kierowcom coś smakuje albo gdzieś dalej to ginie, no ale wina jest moja więc kierownik poradził mi robić zdjęcia skrzynki przed jej zamknięciem, żeby mieć podkładkę. Problem w tym, że nie chce mi się tych wszystkich skrzynek ściągać na koniec, żeby robić zdjęcia, bo nie mam na to czasu więc robię na bieżąco każdej skrzynki zdjęcie, ale żeby się później połapać na zdjęciach która skrzynka dla którego odbiorcy to robię zdjęcie nazwy odbiorcy a potem zdjęcie skrzynki z towarem, ale w ten sposób prawie połowa zdjęć to same nazwy. Przydałaby mi się aplikacja, w której po zrobieniu zdjęcia pyta mnie do którego z przygotowanych folderów je zapisać. Byłoby super gdyby jeszcze w nazwie zdjęcia dołączało datę jego zrobienia, albo tworzyło w tym wybranym folderze jeszcze jeden z datą w naziwe i tam zapisywało.

Rozumiecie mam nadzieje, robię fotkę, pojawia się "wybierz folder", wybieram i tam zapisuje. Nie udało mi się znaleźć czegoś takeigo, ale może ktoś coś wie o takiej aplikacji?


Użytkownik grankee edytował ten post 11.12.2014 13:39

  • +
  • -
  • 0

#2 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 11.12.2014 16:56

CheQ przybywaj !
  • +
  • -
  • 0

#3 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 12.12.2014 07:03

Nie znam takiej aplikacji, a wiem że to kilka stron na stacku więc zrobiłem.

 

Odpalając aplikację klikasz na guzik "New Button" - > aplikacja przeniesie Cię na widok aparatu. Robisz zdjęcie , zatwierdzasz i już.

 

Zdjęcie zostanie zachowane na karcie pamięci w folderze grankee/<data_wykonania> pod nazwą <godzina_wykonania>.png

 

Za wygląd apki nie bij. Chyba nie o to chodzi tutaj. Poza Tym -  Myślę że nie obrazisz się jak dodam większą funkcjonalność i wrzucę ją do sklepu play (w końcu pomysł jest Twój, więc wolę się zapytać).

 

Sprawdzone na LG L5 z Androidem 4.4.2

 

Pozdrawiam.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#4 grankee

    Godlike

  • Autor tematu
  • Support Team

Reputacja: 517
Wszechwiedzący

  • Postów:1 500
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 12.12.2014 15:34

CheQ dla mnie spoko mozesz to dalej wrzucac na sklep, tylko bardzo ważne dla mnie jest, aby po zrobieniu zdjecia pojawila sie lista folderow (wczesniej przygotowanych i dodanych lub zebym ta liste folderow tworzyl w tym programie-jak Ci wygodniej) o nazwach

crk

shn

crkj

shnj

(jak się da to w tej kolejnosci)

i jak zrobie zdjecie to dopiero jak wybiore jeden z tych folderow z listy to zapisze w nim, nastepnie tak jak juz zrobiles czyli folder z data i plik o nazwie godzina. 

Czyli robie zdjecie, wybieram z listy np. shnj i teraz wyglada to tak:

shnj/11-12-14/12:30.jpg

 

Dla mnie najwazniejszym elementem jest wlasnie ten wybor gdzie zapisac po zrobieniu zdjecia :) Z góry Dzięki, no i z dołu też za chęć pomocy :)

 

PS. wyglad niewazny, ma dzialac i byc proste w obsludze i praktyczne.


Użytkownik grankee edytował ten post 13.12.2014 02:42

  • +
  • -
  • 0

#5 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 12.12.2014 20:56

Ciesze sie ze "prawie trafilem" i ze mpge pomoc. Zrobi sie, na dniach ;)
  • +
  • -
  • 0

#6 bicek

    Ja tu tylko sprzątam.

  • Zbanowany

Reputacja: 914
Master

  • Postów:796
  • Lokalizacja:Wieluń
Offline

Napisano 21.12.2014 17:40

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych