Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

"Praca" komputera w głośnikach (zakłócenia), karta dźwiękowa


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 27.11.2014 21:10

Generalnie o tych zakłóceniach wiedziałem już wcześniej, ale słyszalne one były u mnie praktycznie tylko wtedy jak była zupełna cisza, albo jak podpinałem słuchawki (i oczywiście nie było nic odtwarzane), ale teraz jak kupiłem sobie wzmacniacz i podpiąłem 4 nawet spoko głośniki, to wystarczy, że wyciszę dźwięk (albo w lapku, albo w wzmacniaczu) i wtedy prawie cały czas słychać bardzo wyraźnie te zakłócenia (szumy, trzaski, piski), a już tym bardziej jak zacznę myszką ruszać, czy też po prostu przewijać strony w przeglądarce. Trochę czytałem o tych zakłóceniach i gdzieś pisali, że tylko zewnętrzna karta dźwiękowa może pomóc, ale jaka to musi być karta? Nie chcę wydać kij wie ile kasy na kartę dźwiękową, bo ten sprzęt co mam, raczej nie jest tego warty, ale chciałbym jednak wyeliminować te zakłócenia, więc ze 100 zł mógłbym wydać.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#2 sebul

    Godlike

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 11.12.2014 23:16

Myślicie, że taka karta jak "asus xonar u3", czy "Audiotrak Maya U5" mogła by rozwiązać ten problem?
sebul (19.12.2014 15:06):
Kupiłem "Audiotrak Maya U5" zobaczymy jak to teraz będzie.

  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#3 sebul

    Godlike

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 21.12.2014 21:49

Jednak taka karta nie redukuje tych "szumów", bo właśnie jakiś czas temu je miałem.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych