Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Dodanie mini działu języku lua


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Split

    Programista

  • Power User

Reputacja: 106
Zaawansowany

  • Postów:490
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:Opole
Offline

Napisano 23.08.2014 21:55

Witam, chciałbym aby na forum wprowadzono dział lua, z takiej ankiety którą przeprowadziłem na tej stronie wynika że 25% osób mają swoje serwery mta san andreas, i potrzebują pomocy, jak by wprowadzono taki dział liczba osób na forum podniosła by się oraz dużo osób polecałoby tą stronę bardziej, czemu i nie lua? 

Znam się na lua, posiadam własny serwer, jeżeli będzie trzeba osobę która będzie pomagać to ja, bo właśnie mam serwer rpg.

 

Myślę że ta propozycja zostanie rozpatrzona.

Nie myście sobie że jestem tak nazwę "frajerem" że czy nie umie czytać ale to jest od AMXX, owszem.

Jest te forum dla amxx, ale wprowadzenie dodatkowego języka np do działu Inne byłoby bardzo fajne szczególnie dla dużej ilości osób.

Dlatego już drugi raz piszę, nie piszcie takie komentarze jak "to forum amxx" nawet na forach innych o lua są działy o amxx.

 

Dziękuje oraz pozdrawiam


  • +
  • -
  • 2

LoL, 500 postów ;D


#2 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 23.08.2014 22:51

Czemu lua nie może być zaliczone do ogólnego działu programowanie?
  • +
  • -
  • 1

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#3 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 23.08.2014 23:36

To dodajmy jeszcze c, c++, pascala, perła, pythona, rugb, lispa, jave, javascript, c#, object script, objective c... i w kazdym z tych działów będzie pewnie po 2, 3 tematy... jeśli jakiś konkretny jszyk ma być wyróżniony i mieć własny dział, to usu sobie na to w jakiś sposób zasłużyć... LUA nie jest z amxx związany na tyle, by od razu mu dział tworzyć.
  • +
  • -
  • 1

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#4 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 24.08.2014 08:57

Jeśli zobaczymy że język ten zasługuje na utworzenie działu - utworzymy. Znasz się dobrze? Pisz tematy i pokaż nam że 25% forum chce ten język.

 

Tyle. 


  • +
  • -
  • 0

#5 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 24.08.2014 10:59

A ja jestem osobiście za


  • +
  • -
  • 3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych