Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Dodawarka do katalogów za link na Twojej stronie!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kazz.r

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 19.08.2009 17:40

Witam.

Posiadam bardzo ciekawe narzędzie mianowicie dodawarkę do katalogów którą udostępniałem za drobną opłatą jednakże zrezygnowałem z tej techniki i zaczynam coś innego. Jeżeli jesteś zainteresowany wypozycjonowaniem swojej strony i ciekawym miejscem w googlach (baza dodawarki to 663 wartościowych katalogów, jednakże sam także możesz je dodawać i powiększać swoją bazę) to już teraz możesz wejść w jej posiadanie! Wystarczy, że umieścisz link do mojej strony na swoim forum lub swojej stronie internetowej!

Więcej info na gg: 4932996 (jeżeli jestem na zaraz wracam i nie odpisuje to zostaw wiadomość - na pewno się odezwę).

Jeżeli mój link zniknie z Twojej strony to po prostu wwalam w nią paczkę punktów z SWL i wylatuje z indexu google i dostaje filtra:) (czyt. bana) przeważnie na okres od 3 miesięcy do nieograniczonego czasu. Google lubi opcje drugą :)

Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

#2 Wujek

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:279
Offline

Napisano 19.08.2009 18:04

Jeżeli mój link zniknie z Twojej strony to po prostu wwalam w nią paczkę punktów z SWL

Możesz szerzej, na czym to polega? ;]
  • +
  • -
  • 0

Reksio FFA, najstarszy serwer CS 1.6 w Polsce - 193.33.177.14:27051

SRU :)


#3 Kazz.r

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 19.08.2009 20:38

Jeżeli mój link zniknie z Twojej strony to po prostu wwalam w nią paczkę punktów z SWL

Możesz szerzej, na czym to polega? ;]

Tego akurat nie musisz wiedzieć bo to jest Black SEO czyli depozycjonowanie stron i nie popieram takiego zachowania.
  • +
  • -
  • 0

#4 Seba

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 198
Profesjonalista

  • Postów:424
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 20.08.2009 13:32

To jest fake, koleś chce po prostu pozyskać linki.

eżeli mój link zniknie z Twojej strony to po prostu wwalam w nią paczkę punktów z SWL i wylatuje z indexu google i dostaje filtra:) (czyt. bana) przeważnie na okres od 3 miesięcy do nieograniczonego czasu. Google lubi opcje drugą :)

Fake kolejne. Najbardziej hardkorowe sajty po 1-2 miesiacach teraz z filtru wychodzą, gdy nie mają wprowadzonych żadnych zmian.

I filtr != ban

Pochwal się ile punktów swl na takie coś chcesz poświęcić.

#5 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 20.08.2009 15:25

Seba, uważaj bo puchacz z google wyleci ^^

Swoją drogą zastanawia mnie cytat z ittechnology.us
Konkurencja niewiele może zrobić, aby pogorszyć miejsce Twojej witryny w rankingu lub usunąć ją z naszego indeksu, co wskazuje na to, że istnieją sposoby na negatywną manipulację.

  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#6 Seba

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 198
Profesjonalista

  • Postów:424
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 20.08.2009 19:04

Seba, uważaj bo puchacz z google wyleci ^^

Takim czymś to (z jego punktu widzenia) straci tylko punkty, a mi wzmocni serpy. Więc jak chce, to raczej problemu nie ma.

#7 Kazz.r

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 24.08.2009 12:04

Seba, uważaj bo puchacz z google wyleci ^^

Takim czymś to (z jego punktu widzenia) straci tylko punkty, a mi wzmocni serpy. Więc jak chce, to raczej problemu nie ma.

Jesteś pewien? Po wielu ownedach puchatka na prawdę przyjdzie czas na jego wyindeksowanie, jezeli myślisz, że depozycjonowanie to tylko SWL to gratuluje, napisałem tylko o SWL ale z chęcią zdepozycjonuje puchatka jak i wiaderko na pewno spadnie o 50-70 miejsc w dół jak walne z 80 kopii proxy tego fora chcesz się przekonać?

Aktualizacja bazy katalogów - ponad 1200 katalogów.

To jest fake, koleś chce po prostu pozyskać linki.

eżeli mój link zniknie z Twojej strony to po prostu wwalam w nią paczkę punktów z SWL i wylatuje z indexu google i dostaje filtra:) (czyt. bana) przeważnie na okres od 3 miesięcy do nieograniczonego czasu. Google lubi opcje drugą :)

Fake kolejne. Najbardziej hardkorowe sajty po 1-2 miesiacach teraz z filtru wychodzą, gdy nie mają wprowadzonych żadnych zmian.

I filtr != ban

Pochwal się ile punktów swl na takie coś chcesz poświęcić.

Dziwne.. widzę, że za dużo czytasz PiO. A ja myślałem, że jak się nie linkuje i nic nie robi z sitem to rzadko kiedy wyjdzie po 2 miesiącach.. gratuluje obeznania w branży SEO.
  • +
  • -
  • 0

#8 Seba

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 198
Profesjonalista

  • Postów:424
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 24.08.2009 15:14

Po wielu ownedach puchatka na prawdę przyjd

Słucham ?

przyjdzie czas na jego wyindeksowanie, jezeli myślisz, że depozycjonowanie to tylko SWL to gratuluje, napisałem tylko o SWL ale z chęcią zdepozycjonuje puchatka jak i wiaderko na pewno spadnie o 50-70 miejsc w dół jak walne z 80 kopii proxy tego fora chcesz się przekonać?

Straszysz mnie i mosha? :)

Dziwne.. widzę, że za dużo czytasz PiO. A ja myślałem, że jak się nie linkuje i nic nie robi z sitem to rzadko kiedy wyjdzie po 2 miesiącach.. gratuluje obeznania w branży SEO.

Takich bzdetnych for nie czytam (tam same seło góró), a dziękuje - panie seło góró.

#9 Kazz.r

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 24.08.2009 16:39

Po wielu ownedach puchatka na prawdę przyjd

Słucham ?

przyjdzie czas na jego wyindeksowanie, jezeli myślisz, że depozycjonowanie to tylko SWL to gratuluje, napisałem tylko o SWL ale z chęcią zdepozycjonuje puchatka jak i wiaderko na pewno spadnie o 50-70 miejsc w dół jak walne z 80 kopii proxy tego fora chcesz się przekonać?

Straszysz mnie i mosha? :)

Dziwne.. widzę, że za dużo czytasz PiO. A ja myślałem, że jak się nie linkuje i nic nie robi z sitem to rzadko kiedy wyjdzie po 2 miesiącach.. gratuluje obeznania w branży SEO.

Takich bzdetnych for nie czytam (tam same seło góró), a dziękuje - panie seło góró.

Straszę Cię. Pytam się także czy chcesz się dowiedzieć jak działa depozycjonowanie na swoim forum? Dla mnie to kwestia 30minut dziennie a czasu trochę mam;)

Skoro poprawie Ci tylko serpy to mam zaczynać?
  • +
  • -
  • 0

#10 Wujek

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:279
Offline

Napisano 24.08.2009 16:44

Jestem pewien że Seba niema nic przeciwko. ;]
  • +
  • -
  • 0

Reksio FFA, najstarszy serwer CS 1.6 w Polsce - 193.33.177.14:27051

SRU :)


#11 Saper

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 221
Profesjonalista

  • Postów:1 315
  • GG:
  • Imię:Juzio ;d
  • Lokalizacja:Bialystok
Offline

Napisano 24.08.2009 19:56

Straszę Cię. Pytam się także czy chcesz się dowiedzieć jak działa depozycjonowanie na swoim forum? Dla mnie to kwestia 30minut dziennie a czasu trochę mam;)

To jedziesz, amxx.pl na tym zyska ): ;d
  • +
  • -
  • 0

#12 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 24.08.2009 20:30

Nasze forum tak naprawdę nie było nigdy pozycjonowane, na zimę to się zmieni ...

#13 starsky

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:178
  • GG:
  • Lokalizacja:v_v
Offline

Napisano 24.08.2009 21:00

niezła wojna się tutaj zrobiła :D
Proponuje prywatne kłotnie przeniesc na gg ;P

kur3k ale masz spider friendly a to juz duzo daje ;d
  • +
  • -
  • 0

#14 Kazz.r

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 24.08.2009 22:04

Straszę Cię. Pytam się także czy chcesz się dowiedzieć jak działa depozycjonowanie na swoim forum? Dla mnie to kwestia 30minut dziennie a czasu trochę mam;)

To jedziesz, amxx.pl na tym zyska ): ;d

Jesteś pewien? Jeżeli tylko jakiś admin się zgodzi to z chęcią:) Po drugie forum jest słabo zlinkowane wg. mnie wystarczy paczka swl i kilka kopii proxy. Punktów na weblinku mam wystarczająco dużo z zaplecz, że nawet nie wiem co mam z nimi robić...

niezła wojna się tutaj zrobiła :D
Proponuje prywatne kłotnie przeniesc na gg ;P

kur3k ale masz spider friendly a to juz duzo daje ;d

To optymalizacja a nie pozycjonowanie...
  • +
  • -
  • 0

#15 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 25.08.2009 12:16

To optymalizacja a nie pozycjonowanie...

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization - SEO; zwana także pozycjonowaniem


  • +
  • -
  • 0

#16 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 25.08.2009 16:27

Kazz.r, napisz Ci tak ... Jak masz coś do Sebastiana, wyjaśnij to na GG ... Umieściłeś swoją ofertę, tego się trzymaj?

Pozycjonowanie i Optymalizacja idą w parze ;)

#17 Seba

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 198
Profesjonalista

  • Postów:424
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 25.08.2009 17:25

Kopia stron nie jest zła, ale niewiele zdziała w przypadku dużej strony jak wiaderko czy cs-puch - tam G indexuje nowe tematy w ciągu kilku godzin, a w przypadku proxy (kopii strony) wątpię aby zaindexowało w ciągu dnia - dwóch.

#18 Kazz.r

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 25.08.2009 18:36

To optymalizacja a nie pozycjonowanie...

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization - SEO; zwana także pozycjonowaniem

Z wikipedii to masz? Gratuluje... tam mogę sobie napisać, że optymalizacja to projektowanie stron www. Optymalizacja to optymalizacja witryny czyli poprawna walidacja, proste adresy itp. Oczywiście, że to idzie w parze z pozycjonowaniem ale to nie to samo.

Kazz.r, napisz Ci tak ... Jak masz coś do Sebastiana, wyjaśnij to na GG ... Umieściłeś swoją ofertę, tego się trzymaj?

Pozycjonowanie i Optymalizacja idą w parze ;)

Ostatnia odpowiedź...

Kopia stron nie jest zła, ale niewiele zdziała w przypadku dużej strony jak wiaderko czy cs-puch - tam G indexuje nowe tematy w ciągu kilku godzin, a w przypadku proxy (kopii strony) wątpię aby zaindexowało w ciągu dnia - dwóch.

Założymy się? Jak podlinkuje ze swoich zaplecz kopie to zaindeksuje mi w przeciągu 24h.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych