Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Akcje moderatorskie


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 22.07.2014 22:56

*
Popularny

Nie uwazacie ze zamykanie tematow dlatego ze autor zostal zbanowany to glupota? np w dziale pluginy wtedy jak ma sie uwagi to trzeba robic nowy temat a zas jak ktos ma problem to nie dostaje rozwiazania ale rozwiazania nie dostaja tez osoby z podobnym problemem wiec zakladaja temat i tylko syf sie robi.

 

No i zamykanie tematu z informacją ze jest zle nazwany temat czy cos to wiecie nawet spoko tylko nie lepiej bylo by wyrzucac powiadomienie gosciowi a temat od razu do kosza ladować żeby był mniejszy syf albo chociaz ukrywać?

 

Szczególnie w dziale zlecenia płatne zamykacie temat bo coś tam jest źle ale co z tego skoro temat dalej jest na forum i dalej można sobie wyczytać dane do zleceniodawcy, więc autor osiąga swój cel a na forum tylko dostajemy niepotrzebne podbicie tematu z informacja że coś było źle które oprócz zajmowania miejsca w bazie nie robi nic więcej.

 

Jedynie zamykanie tematu bo problem rozwiązany jest w miare ok tyle ze mozna by ich nie zamykac żeby zawsze można było coś dodać (nie mówie o dzialach n/t działania forum np skargach czy cos takiego ale o problemach czy pytaniach). No i jest na forum najlepsza odpowiedź więc można by zrobić że oznaczenie najlepszej odpowiedzi zamyka temat bez dodawania jakichs bezsensownych postów (no chyba że tak juz jest to sory)

 

od takie moje uwagi d/t "naprawy" forum

 

Bardziej chodzi mi o normalna dyskusje na temat tych akcji a nie na jakis hejt czy uciecie tematu (patrz drama n/t reputacji za akcje moderatorskie) niż o wprowadzenie tych zmian bo wiem że są ludzie którym przeszkadza to że mozna dawać za to rep i że sie posty nabijają xD


  • +
  • -
  • 6
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#2 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 23.07.2014 00:31


Nie uwazacie ze zamykanie tematow dlatego ze autor zostal zbanowany to glupota?

Skoro autor tematu i tak nie może w nim odpowiedzieć? Dlaczego tak sądzisz?

 

 


np w dziale pluginy wtedy jak ma sie uwagi to trzeba robic nowy temat a zas jak ktos ma problem to nie dostaje rozwiazania ale rozwiazania nie dostaja tez osoby z podobnym problemem wiec zakladaja temat i tylko syf sie robi.

W dziale pluginy, jeśli ktoś kto napisał temat zostanie zbanowany jaki jest sens żeby temat był otwarty? Mogę Ci wytłumaczyć dlaczego to nie ma sensu:

1. Użytkownik ten i tak nie poprawi błędu(ów) ponieważ nie ma możliwości edycji posta

2. Nie zaktualizuje też pluginu / kodu źródłowego ponieważ j/w

3. Od problemów z pluginami i tak jest osobny dział, gdzie wypada założyć swój temat (pod warunkiem, że nikt wcześniej nie założył takiego samego tematu) a robi się to po to żeby nie śmiecić w temacie problemami, które się ma...

 

 

 


No i zamykanie tematu z informacją ze jest zle nazwany temat czy cos to wiecie nawet spoko tylko nie lepiej bylo by wyrzucac powiadomienie gosciowi a temat od razu do kosza ladować żeby był mniejszy syf albo chociaz ukrywać?

Kiedyś działało automatyczne przenoszenie do kosza... Postaram się to naprawić :) dziękuję, że to zauważyłeś.


  • +
  • -
  • 2

#3 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 23.07.2014 00:58


Dlaczego tak sądzisz?

 

no ok ale chodzi o same uwagi czy nawet konfiguracje np gdy plugin ma duzo cvarów czy coś to lepiej takie coś rozstrzygać w temacie pluginu niż żeby 10 osób załozyło z 7 tematów bo tylko kilka użyło szukajki. A w innych tematach ktoś ma problem z pluginem/potrzebuje kodu whatever ale zostaje zbanowany popatrz że jeśli ktoś mu da tą odpowiedź to ktoś inny ją tam znajdzie i nie założy tematu albo ktoś ten temat podbije że ma taki sam problem i wtedy on bedzie jakby prowadzić wątek a nie autor

 


Od problemów z pluginami i tak jest osobny dział, gdzie wypada założyć swój temat (pod warunkiem, że nikt wcześniej nie założył takiego samego tematu) a robi się to po to żeby nie śmiecić w temacie problemami, które się ma...

 

Na forum jest 1413 pluginów więc myśle że tyle tematów n/t problemów by wystarczyło ewentualnie zakładać od razu topic w dziale problemy przy dodawaniu pluginu (utopia) bo niestety ale ludzie są głupi i leniwi i wolą założyć nowy temat, ba zrobić to 5x bo nie potrafią go nazwać zamiast wpisać 2 słowa do wyszukiwarki. Czemu mamy iść na rękę takim ludziom i podawać im wszystko na tacy? (po tym tylko wrócą po więcej i więcej) nie chce uogólniać ale większosc tematów to poprostu śmieci które zostawili po sobie ludzie którzy nie sprawdzili czy dany problem nie wystąpił (ile było tematów że roundsound nie działa mimo że rozwiązanie jest na wyciągniecie ręki?) nie mówie że trzeba podjąć jakieś radykalne środki bo oczywiscie użytkownicy są "najważniejsi" ale wszystko w granicach rozsądku. 

 

Na 4prog jest opcja że jak piszesz temat to wyszukuje podobne tematy na podstawie tresci i tytułu i wyświetla ich liste (cos jak na demotach przed dodaniem) jeśli coś takiego dla IpB istnieje to byłó by dobrym rozwiązaniem tego problemu i pretekstem żeby karać bardziej radykalnie wałkowanie po 100x tej samej kwesti.

 

Tak na prawde na forum jest już większość rozwiązań jak nie w poradnikach (gdzie o konfiguracji jest prawie wszystko) to w starszych tematach tylko trzeba zachęcić użytkowników do ich przeglądania a myśle że zmniejszenie ilości takich tematów ułatwki sprawe

 


Kiedyś działało automatyczne przenoszenie do kosza... Postaram się to naprawić :) dziękuję, że to zauważyłeś.

 

no spoko głównie zwróciłem uwage na zlecenia bo tam jest najbardziej widoczne to że takie "zamkniecie" tematu tak na prawde ***** daje oprócz podbicia posta.

 

Btw mam nadzieje że te zmiany o których mówisz będą szły w dobrym kierunku i będziesz sie starał jakoś o nich informować więc pozostaje mi zyczyć powodzenia bo będzie Ci potrzebne :)

 


  • +
  • -
  • 1
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#4 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 23.07.2014 09:44

Mi również bardzo podoba się ta opcja na 4prog, nie ma azt tylu tematów dotyczących tego samego problemu. Jestem jak najbardziej za by coś takiego wprowadzić. Pięć groszy odemnie smile.png
GwynBleidD (23.07.2014 13:40):
Ale nie róbmy postów na kilometr, nie cytujmy całego, wielkiego postu, który jest o post wyżej w temacie... przecież to oczywiste, że na niego się odpowiada...

Jak chcesz na jego fragment odpowiedzieć to ten fragment zacytuj, a nie całość.

  • +
  • -
  • 0

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#5 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 19.11.2014 08:07

Odświeżam te propozycje, które rzucił GoQ kilka miesięcy temu - mianowicie zamykanie tematu, jeżeli autor został zbanowany -

Nie uwazacie ze zamykanie tematow dlatego ze autor zostal zbanowany to glupota? np w dziale pluginy wtedy jak ma sie uwagi to trzeba robic nowy temat a zas jak ktos ma problem to nie dostaje rozwiazania ale rozwiazania nie dostaja tez osoby z podobnym problemem wiec zakladaja temat i tylko syf sie robi.

 

I pomysł #2

 

Na 4prog jest opcja że jak piszesz temat to wyszukuje podobne tematy na podstawie tresci i tytułu i wyświetla ich liste (cos jak na demotach przed dodaniem) jeśli coś takiego dla IpB istnieje to byłó by dobrym rozwiązaniem tego problemu i pretekstem żeby karać bardziej radykalnie wałkowanie po 100x tej samej kwesti.

 

Jest chociaż cień szansy?


  • +
  • -
  • 0

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#6 KochamFootball

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 27
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 19.11.2014 12:36

Blokuje się tematy z paczkami gdzie autorzy postu są zbanowani etc - to jest złe - między innymi gdy ktoś ma problem z paczką / pluginem / sklepem pisze bezpośrednio w temacie a nie tworzy kolejne i nabija ilość tematów dla forum. Głównie przez to robi się burdel. Nikt nie może nikomu pomóc kiedy dzieje się tak a nie inaczej - tworzy się niepotrzebny spam. Trzeba tłumaczyć 10 razy ten sam problem skoro można 1 raz w jednym temacie. Chcecie mieć więcej pracy? Róbcie tak dalej. 


  • +
  • -
  • 0

Gdzie moje ciastka?





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych