Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

[Degradacja] BlackPerfum (#27920)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 17.07.2014 20:45

*
Popularny

W związku z niesamowitą niekompetencją, jaką wykazał się 27920 w temacie Lepszy sposób zmiany prędkości gracza, przedstawiając błędną "metodę" okraszoną kłamliwymi, wyssanymi z palca argumentami, nie przetestowawszy nawet tej metody, wnoszę o umożliwienie temu użytkownikowi nacieszeniem się jasno niebieskim kolorem, który niedawno uzyskał (czyt. degradację do PU).

 

edit; Uzasadnienie: Uważam, że osoba, która nie ma zielonego pojęcia o tym, jak działa silnik HLDS, myli podstawowe eventy silnika, tworzy tutoriale podając fałszywe argumenty i nie testująca rzetelnie materiałów do publikacji, wprowadzając w błąd użytkowników forum, nie jest godna rangi Support Teamu AMXX.pl.


Użytkownik 21977 edytował ten post 17.07.2014 20:50


#2 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 17.07.2014 21:08

Jak dla mnie na nie. Kazdy ma prawo popelniac bledy, a jak na tem momnent to jak dla mnie on poświęca najwięcej czasu ma wytłumaczenie czegoś. Ponadto, jest w stanie to wytłumaczyć prywatnie. Sorry, no ale od Viebie zadnego /głębszego/ postu jak na to n moment nie widziałem, mimo że jestem dość młodym userem.
(17.07.2014 21:18):
Temat nie dotyczy ani mnie, ani pomocy, zwłaszcza na PW.

  • +
  • -
  • 2

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#3 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 17.07.2014 21:53

jezem na Tak i to w pełni


  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#4 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 554
Godlike

  • Postów:11 979
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 17.07.2014 23:33

*
Popularny

Patrząc na to w ten sposób to większość z obecnej ekipy nie miała by swojej rangi ;)


  • +
  • -
  • 10

#5 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Online

Napisano 18.07.2014 07:45

*
Popularny

Nie - jestem przeciwny degradacji użytkownika BlackPerfum. 

Przyczyna jest prosta - pisze! pisze ładnie, stara się tłumaczyć i ma swój sposób myślenia, to że czasami nie zgodny z "prawdą" to inna sprawa, chwała Tobie że zauwazyłeś błąd ale podobnie jak Shark - uważam że za ostro został potraktowany. Jak mogłeś pewnie zauważyć (czy zauważyłeś czy nie) BlackPerfum napisał ten temat przed otrzymaniem ST, mogę powiedzieć że również zaniedbaliśmy bo zaakceptowaliśmy temat nie do końca go weryfikując. Nas też masz zamiar zjechać?

 

Nie to żeby coś, ale nie tacy ludzie "na forum karierę robili"  ;>


  • +
  • -
  • 7

#6 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 18.07.2014 11:18

*
Popularny

Sam się wiele razy myliłem, miałem na koncie poradnik do którego sebul dość sporo dołożył, bo doradził mi kilka rozwiązań i wytknął kilka błędów. I to nie jedyne moje pomyłki, czasem nawet większego kalibru, niż BlackPerfum.

Jakoś nikt się nie czepia o to, że jestem administratorem. Jeśli masz jakąś osobistą urazę do użytkownika to po prostu ją wyznaj, a nie kryjesz się za wytykaniem błędów w poradnikach i jego poradach. Nie wiem jakie były twoje intencje, tylko zgaduję... Ale nie wygląda to na czysto obiektywne spojrzenie, nigdy nie widziałem takiego zaangażowania u Ciebie, żeby komuś błąd wytknąć...
  • +
  • -
  • 9

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#7 Gość_21977_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 18.07.2014 20:59

*
Popularny

Chodziło mi nie o popełniony błąd, ale bardziej o nieumiejętność przyznania się do niego i łganie w celu jego zatuszowania.
Nie mniej jednak, 27920 w końcu przyznał się do błędu i poprawił najgorszy błąd, pozostał mu jeden, mniej istotny.
W związku z tym, widząc poprawę w zachowaniu tego użytkownika, dostrzegłem nadzieję w jego obecności na forum.
 
Tym samym prośbę cofam, a temat zamykam :lock:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych