Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z JailBreak-Mod


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 The.Scott

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:171
  • Lokalizacja:Secret
Offline

Napisano 16.07.2014 16:27

Korzystam z pluginu JailBreak-Mod, dodałem pięści/paralizator plugin, ale teraz niepoprawnie pracują modele/uszkodzenie(DMG)/dźwięki knife przez /days. Na przykład w ciągu dnia Nightcrawler jedna drużyna musi mieć miecze i DMG z mause1 musi być 15, mause2 65, lecz jest modele pięści/paralizatoru i DMG tesz jak pięści/paralizatoru. 

Jeśli ktoś mi poprawi ten błąd byłbym bardzo wdzięczny.

JailBreak-Mod plugin https://forums.allie...164224?t=164224

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#2 PoDwOJ

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:71
  • Lokalizacja:asddasdasda
Offline

Napisano 16.07.2014 17:18

Działa on poprawnie tylko nie dziw się ,że modele i dmg zostało zmienione w tym pluginie :)

 

Tu masz o DMG :)

Spoiler

 

Usuń to i definicje lub zmodyfikuj :) Chyba ,że nie umiesz to pisz.

 

A co do tej zmieny modeli to nie wiem o co do końca tobie chodzi opisz to krótko zwięźle i na temat.



#3 The.Scott

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:171
  • Lokalizacja:Secret
Offline

Napisano 16.07.2014 19:08

Działa on poprawnie tylko nie dziw się ,że modele i dmg zostało zmienione w tym pluginie :)

 

Tu masz o DMG :)

Spoiler

 

Usuń to i definicje lub zmodyfikuj :) Chyba ,że nie umiesz to pisz.

 

A co do tej zmieny modeli to nie wiem o co do końca tobie chodzi opisz to krótko zwięźle i na temat.

Nie umiem. Po prostu w jakieś dni ( przez /days) muszą być inne modele np. miecz, rękawice bokserskie, ale pozostają modele i Dmg od pięści / paralizatora. Bez pluginu pięści / paralizatora przez jak jakie dni (/days) knife modelę są miecze, rękawice bokserskie, dmg/uszkodzenie inne.. Ja Chciałbym by modele i Dmg (tylko gdy jest zrobiony dzień przez /days )byli takie jak i bez pluginu pięści / paralizatora..

Jeśli można popraw .sma i umieść tutaj, byłbym bardzo wdzięczny.
 


Użytkownik The.Scott edytował ten post 16.07.2014 19:18

  • +
  • -
  • 0

#4 PoDwOJ

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:71
  • Lokalizacja:asddasdasda
Offline

Napisano 16.07.2014 20:55

Jaką masz wersję jailbreaka i czyja ?  na zabawach masz ustawione te modele ?

A co do dmg paralizatora i pięsci mam ci ustawić standard piesci okolo 70 z prawego a z lewego 9-14 dmg ?  co do paralizatora ustawić troszę wiecej czy jak ?


Użytkownik PoDwOJ edytował ten post 16.07.2014 20:58


#5 The.Scott

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:171
  • Lokalizacja:Secret
Offline

Napisano 16.07.2014 21:17

Jaką masz wersję jailbreaka i czyja ?  na zabawach masz ustawione te modele ?

A co do dmg paralizatora i pięsci mam ci ustawić standard piesci okolo 70 z prawego a z lewego 9-14 dmg ?  co do paralizatora ustawić troszę wiecej czy jak ?

Pisałem, że używam Jailbreak-mod(+ link dałem), plugin ma wielu autorów. Normalnie (bez /days) pięści Dmg musi być z Mouse1 ~ 9-14Dmg, a mouse2 20-30 ~. Paralizator od Mouse1 45Dmg, mouse2 75Dmg, ale na zabawach (przez /days) powinne być modele i dmg jak i dano w JailBreak-Mod.sma
( Na zabawach (przez /days) są ustawione różne modele, lecz gdy włożyłem plugin pięści / paralizator to modele(i dmg) na zabawach pozostają pięści / paralizator)

Użytkownik The.Scott edytował ten post 16.07.2014 21:18

  • +
  • -
  • 0

#6 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 16.07.2014 22:01

Can you write this stuff in English? It would be way easier to understamd your words
  • +
  • -
  • 0

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#7 The.Scott

    Profesjonalista

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:171
  • Lokalizacja:Secret
Offline

Napisano 16.07.2014 22:24

 

Can you write this stuff in English? It would be way easier to understamd your words

 

/days - some days have knife models/sounds/damage, but if place Hands/Taser/damage plugin -the models/sounds/damage of "/ days" will disappear, their place will just hands/Taser models/sounds/damage
Sorry for the bad English.

Użytkownik The.Scott edytował ten post 16.07.2014 22:24

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych