Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pukawka czy Zabijaka?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 jony

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:72
  • Lokalizacja:Chełm
Offline

Napisano 09.07.2014 23:21

Witam, mam zamiar postawić serwer BF2+ FFA z kilkoma dodatkami typowymi dla 4FUN, 21 slotów.

Nasuwa się teraz pytanie który hosting wybrać, pukawka czy zabijaka?

Miałem już serwery na pukawce w wersji max i lite, nigdy nie narzekałem, jednak zabijaka jest tańsza, a wiele osób twierdzi że jest przy tym lepsza, co by nie mówić kilka dodatkowych złotówek aby dorzucić do reklamy zawsze się przyda.

Teraz pytanie do was który hosting bardziej polecacie i w jakiej wersji oraz dlaczego.

Proszę żeby wypowiadały się osoby które mają pojęcie o tym co piszą :)


Użytkownik jony edytował ten post 09.07.2014 23:21

b_350_20_5B5B5D_000000_0F78D2_000000.png


#2 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 09.07.2014 23:27

1shot1kill.pl.
Nowa oferta od wczoraj warta polecenia i zobaczenia.
Nie będę się rozpisywać bo i tak nikt nie przeczyta, ale polecam z całego serca, oraz posiadam od 2013 roku o u nich serwery i jest wszystko stabilne i znakomite
  • +
  • -
  • 1

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#3 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 09.07.2014 23:30

Wybierając pomiędzy tymi hostingami wskazuję na pukawkę. Jakość porównywalna, ceny niższe w zabijace, lecz pukawka wygrywa zdecydowanie lepszym, szybszym i niezawodnym supportem.
  • +
  • -
  • 4

#4 pro100wHS

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:70
  • GG:
  • Lokalizacja:Ziemia
Offline

Napisano 10.07.2014 08:37

Ja mam akurat teraz dostęp do pukawki(od marca) i do zabijaki od kilku dni. Na serwery pukawki zbytnio narzekać nie mogę, choć raz im maszyna siadła z ich winy. Pukawka ma przejrzysty panel, dobrze działającą konsolę(od jakiegoś czasu już nie trzeba mieć zainstalowanej javy na komputerze do obsługi konsoli). Zabijaka ma natomiast problemy z konsolą(przynajmniej u mnie), mianowicie po wpisaniu komendy nie zawsze załapuje i trzeba odświeżać stronę. Dodatkowo nie ma płynności w działaniu konsoli(po wpisaniu komendy jest mini-refresh). Kolejna sprawa to instalator. Zainstalownie amxmodx, dproto itd nie robi problemów, ale za to pluginy- śmiechu warte. Kliknąłem ostatnio na instalowanie galileo, ptb i jeszcze kilka pluginów. Napisało, że może to potrwać kilka minut. Co jakiś czas odświeżałem stronę, ale nadal pisało niezainstalowany. Wylogowałem się więc i wbiłem na ich stronę ponownie za 3 godziny- nadal nie zainstalowało. Wnerwiłem się więc i zacząłem instalować pluginy ręcznie. I tu odkrycie- instalator zadziałał, ale nie w pełni, czyli w plugins.ini pluginy były dodane poprawnie, ale plików sma/amxx/konfiguracyjnych/językowych nie było. Też ilość tych pluginów do wgrania jest różna na pukawce i zabijaka. Pukawka oferuje 85 pluginów(w tym doliczyłem paczki map, dproto), a na zabijaka  mamy:

amxmodx

dproto

Aktualizacje do amxmodx, dproto, metamod

15 pluginów.

Co do wydajności zabijaki wypowiedzieć się nie mogę, bo serwer nie miał jeszcze mocnego obciążenia.

 

Ogółem- jak się nie znasz na obsłudze serwera to radzę pukawkę, bo przynajmniej MOŻE nie będziesz musiał instalować dodatkowych pluginów ręcznie, bo do podstawowych modyfikacji ten zestaw starcza. Natomiast jak już się orientujesz to możesz próbować na zabijaka.


  • +
  • -
  • 1

b_350_20_FFFFFF_ACBB53_0A0F2E_000000.png

Jeżeli masz do mnie jakąś sprawę to napisz od razu o co ci chodzi.

Wiadomości typu "pomożesz?" bez wyjaśnienia sprawy będę od razu usuwał


#5 Mrowa .

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:176
  • GG:
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Bąków
Offline

Napisano 10.07.2014 09:07

pukawke weż .


Robie paczki / pluginy / naprawiam serwery pisz PW lub gg 42740500


#6 Mychu

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:229
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:katowice
Offline

Napisano 10.07.2014 09:31

Jak dla mnie to pukawka stanowczo zabijaka jest dobra na serwery paintballmod 


  • +
  • -
  • 1

76561198004971956.pngAddFriend.png

 


#7 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 10.07.2014 11:34

Ogółem- jak się nie znasz na obsłudze serwera to radzę pukawkę, bo przynajmniej MOŻE nie będziesz musiał instalować dodatkowych pluginów ręcznie, bo do podstawowych modyfikacji ten zestaw starcza. Natomiast jak już się orientujesz to możesz próbować na zabijaka.

Jak się nie zna na obsłudze serwera, to niech w ogóle się za to nie bierze. Ogólnie te instalatory są zbędnym dodatkiem, bo nie wiem dla kogo są one robione, ale na pewno nie dla kogoś kto się zna, bo ktoś taki po prostu wchodzi na ftp i wgrywa to co trzeba.
  • +
  • -
  • 3

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#8 jony

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:72
  • Lokalizacja:Chełm
Offline

Napisano 10.07.2014 11:44

Dobra dzięki, stara dobra pukawka, łatwa instalacja, bo na zabijace już po wzięciu serwera testowego były jakieś zgrzyty i z 10 minut mi zeszło zanim zaczęło normalnie wszystko śmigać, a ta dyszka i tak nie zbawi.

Każdy dostaje o "+" za pomoc :D

Temat można zamknąć.


Użytkownik jony edytował ten post 10.07.2014 11:47

b_350_20_5B5B5D_000000_0F78D2_000000.png


#9 pro100wHS

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:70
  • GG:
  • Lokalizacja:Ziemia
Offline

Napisano 10.07.2014 13:15

Ogółem- jak się nie znasz na obsłudze serwera to radzę pukawkę, bo przynajmniej MOŻE nie będziesz musiał instalować dodatkowych pluginów ręcznie, bo do podstawowych modyfikacji ten zestaw starcza. Natomiast jak już się orientujesz to możesz próbować na zabijaka.

Jak się nie zna na obsłudze serwera, to niech w ogóle się za to nie bierze. Ogólnie te instalatory są zbędnym dodatkiem, bo nie wiem dla kogo są one robione, ale na pewno nie dla kogoś kto się zna, bo ktoś taki po prostu wchodzi na ftp i wgrywa to co trzeba.

Prawda, ale nech się biedaki cieszą, że mieli serwer. Przy okazji można się pośmiać jak piszą, że im co chwile serwer crashuje :D
  • +
  • -
  • 0

b_350_20_FFFFFF_ACBB53_0A0F2E_000000.png

Jeżeli masz do mnie jakąś sprawę to napisz od razu o co ci chodzi.

Wiadomości typu "pomożesz?" bez wyjaśnienia sprawy będę od razu usuwał


#10 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 10.07.2014 14:53

Pukawka.


  • +
  • -
  • 1

#11 mino118

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • GG:
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Włodawa
Offline

Napisano 11.07.2014 12:41

Polecam host netshoot.pl .

 

Ale z tych co napisałeś to Pukawka


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Zapraszamy!


#12 bicek

    Ja tu tylko sprzątam.

  • Zbanowany

Reputacja: 914
Master

  • Postów:796
  • Lokalizacja:Wieluń
Offline

Napisano 12.07.2014 16:43

Netshoot? Daj spokój. Na maszynie za 300 zł upychane ponad 500 slotów? Bez przesady. 

 

Nie zastanawiaj się nawet tylko inwestuj w pukawkę. 

 

- Masz powód, że pukawka nie padnie za kilka miesięcy... 

- Świetny panel - wszystko czego dusza zapragnie.

- Szybki kontakt - odpisują do 20 minut.



#13 Fredus

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:10
  • Lokalizacja:Gdzies
Offline

Napisano 24.08.2014 10:01

Ja też polecę Pukawkę, tym bardziej, że miałeś już u nich serwery, więc wiesz jak działają.


  • +
  • -
  • 0

#14 sNH.

    Czy MisieQ ukradł ciasteczko?

  • Power User

Reputacja: 299
Wszechwidzący

  • Postów:1 070
  • Steam:steam
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Ełk
Offline

Napisano 24.08.2014 15:56

Dopiero zauważyłem temat, dlatego postanowiłem odpisać "dla przyszłych pokoleń"

 

Co jest lepsze? Co ja bym wybrał? Co się bardziej opłaca? Na pewno nic z tych 2 rzeczy. Nazywając rzeczy po imieniu oba hostingi są po prostu mierne. Nie chcę nikogo obrażać, ale taka jest prawda. Pierwsze serwery stawiałem ok 4 lata temu i miałem do czynienia z wieloma hostingami. Może teraz poprę trochę swoją opinię pewnymi informacjami. Po 1 z zabijaką było wiele problemów. Nigdy nie wiadomo co serwerowi dolega, a odpowiedź z supportu zawsze jest taka sama - wyłącz plugin będzie dobrze. A co jeżeli to jest cod mod, a support każe nam wyłączył głównego moda, żeby serwer działał poprawnie? Czy to jest kompetentna odpowiedź supportu? Nie wydaje mi się. W ciągu 2 lat było bardzo dużo problemów z serwerem, jakieś lagi, ściny, skoki, przeciążenia CPU i inne. Co się opłaca tam stawiać? Chyba na 1k fps serwer FFA. Co do pukawki, sytuacja podobna jeżeli chodzi o pomoc. Support za wszelką cenę chce udowodnić swoją prawdę, a po czasie przyznaje rację. Czy jest sens z nimi rozmawiać? Otóż nie. W przypadku zabijaki, zawsze ich ratuje założyciel hostingu, w tym przypadku nawet nie wiem kim on jest i czy pomaga w supporcie. W przypadku pukawki problemy są nawet z reinstalacją serwera. Nie da się otrzymać przez ich panel "czystego" serwera O_0. Ogólnie jeżeli chodzi o jakieś porozumienie z nimi, wygląda to następująco. Masz problemy, np z lagami, nie wiesz co to powoduje, co zrobisz? Piszesz do nich. W odpowiedzi dostaniesz każdego dnia od zgłoszenia "yy tak obserwujemy Pański serwer, i odezwiemy się jak coś spostrzeżemy" - podczas tego czasu śmiało możecie zmienić hosting. 

 

Nie mam zamiaru więcej się rozpisywać, bo już w sumie mnie to nie obchodzi. Szczerze mówiąc polecam 1shot1kill


  • +
  • -
  • 0

#15 Wszechwiedzący

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 46
Pomocny

  • Postów:172
  • Lokalizacja:polska
Offline

Napisano 24.08.2014 16:28

Zabjiaka i Pukawka (niby najlepsze hostingi jakie do tej pory powstały). Miałem doczynienia z tym i z tym i tak jak kolega wyzej w przypadku zabjiaki wyłącz te i te pluginy i wszystko bedzie działało.Z pukawką to samo no po prostu jedna wielka żenada.

Jaki hosting wybrać?? takie pytanie mozna by teraz postawić.Są dwie masz dwa hostingi do wyboru 1shot1kill lub disconnect. Są to teraz najlepsze hostingi moim zdaniem.


Zapraszam serdecznie na moj serwer Cod mod Awnase klas.Oraz forum http://nafukani.eu/

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

Jesli pomogłem daj  :plus:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych