Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] PF_WriteString_I called with no active message Kiedy ten błąd występuje?


Najlepsza odpowiedź BlackPerfum, 07.07.2014 21:12

Ten błąd wyskakuje gdy próbujesz dopisać argument typu string wiadomości której nie rozpocząłeś (lub juz ją zakończyłeś) tzn. poszukaj w kodzie write_string i ustaw tak by było pomiędzy message_begin i message_end pamiętaj też że jeśli złapiesz wykonywanie dopisania argumentu wiadomości to nie możesz tworzyć nowej gdyż stara nie jest zakończona

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 07.07.2014 21:04

Witam, tak jak w temacie, jakie sa przyczyny, że w konsolii wyskakuje taki o to błąd?

PF_WriteString_I called with no active message

 

Powoduje to wyłączenie się serwera, lecz nie mam bladego pojęcia, do czego powinienem się odnieść w kodzie.


  • +
  • -
  • 1

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#2 BlackPerfum

    Pseudo interakcja??

  • Power User

Reputacja: 459
Wszechobecny

  • Postów:575
  • Lokalizacja:...
Offline

Napisano 07.07.2014 21:12   Najlepsza odpowiedź

Ten błąd wyskakuje gdy próbujesz dopisać argument typu string wiadomości której nie rozpocząłeś (lub juz ją zakończyłeś) tzn. poszukaj w kodzie write_string i ustaw tak by było pomiędzy message_begin i message_end pamiętaj też że jeśli złapiesz wykonywanie dopisania argumentu wiadomości to nie możesz tworzyć nowej gdyż stara nie jest zakończona


  • +
  • -
  • 1
Chcesz napisać do mnie na PW to:
Spoiler

Mój tok myślenia jest błędny? Wskaż mi błąd zmienie to!

Aktualnie bije limit 32 graczy (łącze serwery) ale nadal są lagi przy zbyt dużym przesyłu informacji Dołączona grafika
Gra się płynnie do 40~50 graczy potem łącze pada i zamiast biegać ludzie się teleportują Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych