Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Samo czynne wpisywanie tekstu na say'u


Najlepsza odpowiedź GT Team , 18.06.2014 17:49

Po trudach i mękach trwających ponad pól godziny, doszedłem do wniosku, że nie warto naprawiać tę funkcję, więc zamiast naprawić problem, ominąłem go. Było to w menu, więc zamiast w menu dawać ify i różne ble ble, stworzyłem po prostu inne menu, i dałem p2p.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 GT Team

    Ten lepszy xD

  • Zbanowany

Reputacja: 321
Wszechpomocny

  • Postów:1 435
  • GG:
  • Imię:Tomasz i Grzegorz
  • Lokalizacja:Wojkowice
Offline

Napisano 18.06.2014 15:03

Czy możliwe jest samoczynne wpiasnie tekstu na say'u po wykonaniu jakiejś funkcji, która nie wykonuje operacji na client_cmd.

 

A co lepiej plugin nie wykonuje zadnych operacji na client_cmd

 

Poniewaz, mam tak, ze mam menu, i po wcisnieciu wybranej pozycji, otwiera sie ono jeszcze raz i zmienia sie tekst, ze cos tam i cos tam, a nastepnie po uplywie okreslonego czasu ma sie ono pojawic jeszcze raz, no i pokazuje sie, na 0.1 s po czym niewiadomo czemu gracz wpisuje "/menu" a tego nie wpisal, tak jakby plugin wymusil to wypisanie. i otweira sie to menu z "/menu"

 

Wiem, ze mam bardzo dziwne błędy, i wymagają one główkowania, ale no bez przesady, kolejne jaja się zaczynają robić ;}


Nowa wersja Tower Defense 0.2 Alpha | Inne Mody -> Nowości

 


#2 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 18.06.2014 15:34

Tak.... bez kodu dużo Ci nie powiemy, jest wiele metod, które mogą "wywołać" u gracza wypisanie czegoś na czacie, chociażby jakaś kolizja z innym pluginem.
  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#3 GT Team

    Ten lepszy xD

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 321
Wszechpomocny

  • Postów:1 435
  • GG:
  • Imię:Tomasz i Grzegorz
  • Lokalizacja:Wojkowice
Offline

Napisano 18.06.2014 17:49   Najlepsza odpowiedź

Po trudach i mękach trwających ponad pól godziny, doszedłem do wniosku, że nie warto naprawiać tę funkcję, więc zamiast naprawić problem, ominąłem go. Było to w menu, więc zamiast w menu dawać ify i różne ble ble, stworzyłem po prostu inne menu, i dałem p2p.


Nowa wersja Tower Defense 0.2 Alpha | Inne Mody -> Nowości

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych