Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Pukawka 2.35zł za slot publiczny Lite to duży rabat?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sprawa

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:37
  • Lokalizacja:kosz
Offline

Napisano 16.05.2014 19:40

Witam,

Dzisiaj wysłałem do pukawki wiadomość w której pisałem że chciałbym zakupić 2x serwer o pojemności 21 slotów w wersji LITE OBY 2 SERWERY NA OKRES 6 Miesięcy.

Zresztą dam wam wycinki miałem zapytana o portfel bo mam za dużo funduszy w nim i wyskoczył mi komunikat o ograniczeniu.

 

Ja

 

 

Witam,
 
Zacznę może tak.
Od ostatnich 2 tygodni rozkręciłem mały biznesik w internetach, i postanowiłem moje płatności które dostaje sms'ami ulokować u was.
 
Zamierzam postawić swoją serwerownię, ale ostatnio pojawił mi się komunikat "Prosimy o ograniczenie sumy środków w portfelu do max. 200% kosztów!"
Jeśli będę dokonywał dalej wpłat do portfela czy będę ponosił jakieś konsekwencję z tego tytułu?
 
Działam od 2 tyg w internecie i samymi sms'ami zarobiłem ponad 1000zł gdzie 500zł ulokowałem u was resztę wpłacałem do portfela na inny hosting.
Korzystając z okazji, mam do was parę pytań:
 
-Chciałbym zakupić na raz 2x serwery oba:
 
-W ofercie "Lite",
-21 slotów publicznych
-Okres kupna 6 miesięcy każdy
 
Czy mógłbym liczyć na jakieś zniżki na te serwery?
Czy do kolejnych serwerów będę posiadał takie same zniżki jak to tych wyżej?

 

Odpowiedź od nich:

 

 

Bardzo się cieszymy, że korzysta Pan z naszych usług.
Portfel to nie jest konto bankowe a pkt , więc nie można mówić o lokowaniu. Celem portfela jest tylko i wyłączeni ułatwienie wspólnych składek na opłacenie serwer.
Zależy nam aby nasi klienci nie generowali zbyt dużych zobowiązań księgowych, a tym właśnie jest nadmierna ilość środków w portfelu.
Wychodzimy z założenie, że nasi klienci to osoby które rozumieją do czego służy portfel i dla tego nie stosujemy żadnych konsekwencji, chociaż w myśl regulaminu mamy do tego prawo.
Bardzo się cieszymy, że chce Pan zakupić za te środki serwery, bo tym się właśnie zajmujemy, a nie pseudo bankowością :)

Dla serwerów Lite możemy zaproponować cenę 2,35 zł zamiast 2.50 zł za slot pub.
Proszę pamiętać o działającym programie lojalnościowym który docelowo daje jeszcze kolejne 9% upustu, czyli można osiągnąć cenę 2.16 zł za slot pub. Lite
Cena z upustem jest na stałe przypisana do danego serwera pod warunkiem, że nie będzie zmniejszana ilość slotów.
Przedłużając na 7 miesiąc otrzyma Pan automatycznie z programu lojalnościowego dodatkowe 6% upustu.
9% jest przy przedłużeniu na 10 miesiąc.

Proszę przesłać nr id zamówień, to ustawimy upusty już w zamówieniach, przed opłaceniem serwerów.

 

Ja:

 

Hmmm, pisałem do was 1 miesiąc temu też w podobnej sprawie i otrzymałem tam propozycję 2,20 za slot "Lite Publiczny" na serwery 2x 21 slotów na 3 miesiące każdy + program.
Chciałem sprawdzić, czy potraktujecie moją osobę z funduszami tak samo jak ludka tylko z planami na serwerownie. Wniosek z tego taki że lepiej być spłukany :] (Mała wtopa, dajecie do myślenia).
Wniosek z tego zostawiam dla siebie.

Więc z kupnem na dzień dzisiejszy się wstrzymam.

 

Odpowiedź od nich:

 

 

To nie jest żadna "wtopa" tylko ukróciliśmy nieco upusty i od mniej więcej od około miesiąca czasu nikomu nie oferujemy już ceny 2.20 zł
Trzeba było wtedy brać, obecnie nie otrzyma Pan już takiego upustu.
Proszę się nie wstrzymywać za długo z zakupem serwerów, gdyż tak jak wspomniałem nie zgadzamy się na traktowanie portfela jak zastępczego konta bankowego.

 

Ja:

 

 

Ok, rozumiem.
Pkt. pozbędę się w miarę jak najszybszym terminie.

 

Odpowiedź od nich:

 

 

Najlepszą formą byłby zakup serwerów i ich transfer na inne konta.
Tak jak informowałem jesteśmy hostingiem serwerów gier i system obecnie uniemożliwia "przepuszczanie" przez nas pieniędzy.
Był to wymóg związany między innymi z przeciwdziałaniem wprowadzania do obrotu pieniędzy pochodzących z przestępstw, czyli tzw prania brudnych pieniędzy.
W przypadku zbierania przez Pana wpłat z sms polecamy https://panel.cashbill.pl/#register
Umowa zlecenie, pit na koniec roku do rozliczenia się z urzędem. Legalnie i bez stresu.

 

 

Co o tym myślicie byłbym w stanie wyciągnąć od nich większą żniźkę?

Czy 2.35 to dużo przy takim zamówieniu?


Użytkownik Sprawa edytował ten post 16.05.2014 19:40


#2 camelovy

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:48
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 16.05.2014 21:53

No wiesz , zawsze jakaś zniżka jest :) Z tego co wyczytałem to już niżej nie zejdą.
  • +
  • -
  • 0

CsTopek.PL ^D^


#3 Sprawa

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:37
  • Lokalizacja:kosz
Offline

Napisano 17.05.2014 09:59

Dobiłem do 2.20 za slot + program, targować dalej?



#4 camelovy

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:48
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 17.05.2014 14:25

Oszczędzasz już 6.30Wpln. 21slotów/miech. Możesz próbować do 2zł za slota ale wątpię że tak spuszczą. :P
  • +
  • -
  • 0

CsTopek.PL ^D^


#5 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 17.05.2014 14:38

posiadam 3 serwery, 2 w ofercie max i 1 lite. Te z oferty max są przedłużane regularnie od ponad roku i mam tam już maksymalną zniżkę lojalnościową - 9%.

Na lite aktualnie mam 6% zniżki i już po upustach, które mi oferowali mam cene za slot 2,35, więc skoro wytargowałeś 2,20 ze zniżką lojalnościową 6% to bierz i się ciesz :P. Przedłużysz o kolejne 3 miesiące i będziesz płacił jeszcze mniej :)

Ja bym brał.

Jak będziesz prosił o więcej, to dostaniesz mniej. Wiele razy już to przetestowałem niestety na sobie :<


  • +
  • -
  • 1

#6 Sprawa

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:37
  • Lokalizacja:kosz
Offline

Napisano 17.05.2014 14:46

posiadam 3 serwery, 2 w ofercie max i 1 lite. Te z oferty max są przedłużane regularnie od ponad roku i mam tam już maksymalną zniżkę lojalnościową - 9%.

Na lite aktualnie mam 6% zniżki i już po upustach, które mi oferowali mam cene za slot 2,35, więc skoro wytargowałeś 2,20 ze zniżką lojalnościową 6% to bierz i się ciesz :P. Przedłużysz o kolejne 3 miesiące i będziesz płacił jeszcze mniej :)

Ja bym brał.

Jak będziesz prosił o więcej, to dostaniesz mniej. Wiele razy już to przetestowałem niestety na sobie :<

 

Ze zniżką lojalnościową (9miesięcy) będę płacił 2.02 Zł.



#7 camelovy

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:48
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 17.05.2014 19:45

czyli dużo mniej niż większość ludzi
  • +
  • -
  • 0

CsTopek.PL ^D^


#8 Sprawa

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:37
  • Lokalizacja:kosz
Offline

Napisano 17.05.2014 21:03

Przystałem na to 2.20 :]



#9 Empiryczny

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: -5
Nowy

  • Postów:30
  • Lokalizacja:Rybnik
Offline

Napisano 30.06.2014 01:29

Pozwolę sobie odświeżyć i merytorycznie się wypowiedzieć.

 

Jedyne wniosek do tego tematu jest taki: dać palec a rękę utną... Jakość oferowanych przez nich usług jest dość wysoka, a Ty jeszcze chcesz wyłudzić jak największą zniżkę. Wiem, że autor tematu zbanowany, ale to jest śmieszne i pokazuje pazerność ludzi pokroju "Sprawa". Najlepiej jak najwięcej za darmo wziąć, a potem narzekać na jakość. Porażka. Za jakość trzeba płacić, bo nikt do niej dopłacać nie będzie. Tak samo nie rozumiem jak można upubliczniać prywatne rozmowy i ich odpowiedzi. Na ich miejscu buntowałbym się, aczkolwiek znając 'Panów' z Pukawki za łagodnie podchodzą do takich osób jak "Sprawa".

 

Proponuję zamknąć temat - pozdrawiam.


Użytkownik Luverde edytował ten post 30.06.2014 01:31


#10 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 30.06.2014 07:08

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych