Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

EurowyboryNa kogo głosujecie?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klakier

    Volenti non fit iniuria

  • Power User

Reputacja: 391
Wszechpomocny

  • Postów:878
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Mogilno
Offline

Napisano 11.05.2014 13:25

Siemanko,

 

zakładam temat z czystej ciekawości. Mianowicie zadaję wam pytanie.

 

Na kogo zamierzacie zagłosować 25 maja (Wybory do Parlamentu Europejskiego) ?

Ja osobiście głosuję na KNP.


  • +
  • -
  • 0

Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)

 

Kontakt GG: 7285018


#2 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 11.05.2014 16:56

Nawet jakbym mogl glosowac to bym nie zagłosował.
  • +
  • -
  • 0

#3 MAGNET

    SourceLearned ;)

  • Moderator

Reputacja: 661
Wszechmogący

  • Postów:1 535
  • GG:
  • Imię:Olek
  • Lokalizacja:Dalekoo
Offline

Napisano 11.05.2014 18:58

Do osiągnięcia pełnoletności brakuje mi pół roku, ale gdybym miał głosować, to głosowałbym na PSL.

 

Zdaniem Janusza Korwina-Mikke UE należy zniszczyć, lub od niej odejść, gdyż wprowadza absurdalne rozporządzenia, rystrykcje i nie pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału naturalnego naszego kraju (jak choćby węgiel, który zawiera bardzo dużo siarki)

 

Można na to patrzeć pod różnym kątem. Zgadzam się bezsprzecznie z wieloma ocenami Pana Janusza, jednak należy wziąć pod uwagę to, że UE dostarcza nam bardzo dużo pieniędzy na różnorakie projekty, dofinansowania, badania etc. Efekty można zaobserwować wszędzie wokół (także w moim sąsiedztwie). 

 

Zakaz sprzedaży oscypków, czy, według dyrektyw Unii, zamienienia ślimaka w rybę jest absurdalne, jednak biorąc pod uwagę to, ile UE zrobiła dla nas, na chwilę obecną jestem za pozostaniem w roli pasożyta ;). Zdaję sobie sprawę z tego, że kiedyś my będziemy musieli płacić innym krajom, jednak mam nadzieję, że do tego czasu Polska stanie się chociaż namiastką zachodniej kultury i dobrobytu.

 

Co do mojego zdania o PSL, powód jest prosty - mój ojciec jest rolnikiem. Z tego też powodu liczę na większe dopłaty z Unii, niż obecne 1000 zł/ha ;)


  • +
  • -
  • 0

#4 Klakier

    Volenti non fit iniuria

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 391
Wszechpomocny

  • Postów:878
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Mogilno
Offline

Napisano 11.05.2014 19:30

Nie licząc ile firm nie zostało założonych z powodu tych absurdów. Co do rolników: a limity produkcji mleka i inne badziewia?

 

Konferencja prasowa KNP: https://www.youtube....h?v=j-DSpG67M84

Bilans zysków i strat. 

 

1234397_770280693012506_2594950116343671


  • +
  • -
  • 0

Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)

 

Kontakt GG: 7285018


#5 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 11.05.2014 19:52

UE dała dużo? Chyba dużo badziewnych zakazów, itp., a reszta to zwykła propaganda, wszędzie jakieś tabliczki, naklejki, plakaty, reklamy, że UE jest taka wspaniała i że gdyby nie UE to Polski by nie było... A rolnik oczywiście, że będzie chciał aby UE dalej była i dopłacała, ale to też tylko taki rolnik, który ma dużo ha. A co do niszczenia UE, ja słyszałem coś innego, Korwin chce redukcji UE do takiego poziomu jak to było na początku, czyli wolny handel plus strefa schengen (tylko to akurat powstało później). Co do głosowania, nie wiem czy będę głosował, ale jakbym miał głosować, to właśnie na KNP, reszta niech mnie cmoknie.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych