Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
TF2

Problem z pluginami i addonami na serwerzeMam mały problem z serwerem i instalacją pewnych rzeczy - proszę o pomoc

tf2 tf2items pluginy problem skiny addons

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AttraVersare

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Witnica
Offline

Napisano 29.04.2014 12:58

Witam, mam problem z instalacją tego o to pluginu: https://forums.allie...ad.php?t=115100

Myślałem, że wszystko jest dobrze po wgrywane, a inne pluginy, które są zależne od tego nie działają.

Najbardziej istotne jest to, że na serwerze pewne modele, które były wgrane są teraz po prostu ERROR'ami oraz gracze, którzy mieli wgrane własne customowe skiny, nie działają mimo, że kilka dni temu wszystko było w porządku.

Nie wiem czy to przez złe wgranie "TF2 items", czy ja coś jeszcze głębiej namieszałem. Bardzo proszę o pomoc


  • +
  • -
  • 0

#2 JaBydlak

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:332
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 29.04.2014 16:07

nie dokońca rozumiem, co napisałeś, ale tf2items nie jest w stanie zmienić modelu broni. A jedynie jej atrybuty.

Możesz zobaczyć co jest w sourcemod/logs/

głównie pliki errors_


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tf2, tf2items, pluginy, problem, skiny, addons

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych