Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Klawiatura i Myszka


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 28.04.2014 14:49

Siemka ;)
 
Zastanawiam się nad kupnem klawiatury oraz myszki.
Klawiatura to: Razer DeathStalker
Myszka to: ROCCAT KONE XTD

 

Czy ktoś z was posiada już jakiś z tych produktów i mógłby o nim swoja opinie napisać, bo na necie są ale takie w stylu "ok, bardzo dobra".

 

Liczę na pomoc :)


  • +
  • -
  • 0

#2 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 28.04.2014 15:22


ROCCAT KONE XTD

Mój kuzyn ma tą mysz, według jego opinii jest bardzo dobra. Ja podczas jej krótkiego używania również nie zauważyłem żadnych problemów.


  • +
  • -
  • 0

#3 wezmnienozem

    Zaawansowany

  • Girl

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:148
  • Imię:Anka
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 28.04.2014 22:11

Tak Ci powiem, że ta klawiatura jest idealna dla grafików i fotografów. Moim zdaniem dla graczy lepsza jest Black Widow 2013. Ale to tylko moja opinia. Myszka jak najbardziej spoko. 

 


  • +
  • -
  • 0

Pomogę z grafiką, CS i przy tworzeniu stron internetowych xD


#4 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 30.04.2014 11:48

drogi sprzęt chcesz sobie kupic ^-^

z myszki będziesz raczej zadowolony :D

Natomiast co do klawiatury, to na pewno jest "wyjaberowana" ma poswietlenie i touchpad z wieloma funkcjami. Jeśli faktycznie masz taką kase na wydanie na klawe to ją bierz.

Przemyśl jeszcze jaki lubisz profil klawiszy - niski czy wysoki. Ja sobie kupiłem 2 lata temu coś takiego http://www.ceneo.pl/2475701

Jasne nie ten przedział cenowy :P Chciałbym zwrócić uwagę na możliwości ten klawiatury. Przede wszystkim ma z lewej strony złącze audio i mikrofon co mi bardzo się przydaje. Kiedy potrzebuję, to szybko odłączam słuchawki bez potrzeby wchodzenia pod biurko. Ta klawiatura ma też jakieś otwory, które służą do tego że jak wylejesz jakiś płyn na klawe to niby to wszystko spłynie nie uszkadzając klawiatury. Nie wiem czy ten razer to ma. Może wartoby poszukaj jakieś klawy ze złączem audio? Oczywiście jeśli będziesz z tego korzystał.

Ale klawa fajna :D

 

@misieg

aaaaaa no widzisz :P

Tak dziady oznaczają, patrzyłem na ceneo a potem na allegro były te same nazwy więc uznałem że Twoja wersja klawy jest ta bardziej wypasiona :P


  • +
  • -
  • 0

#5 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Autor tematu
  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 30.04.2014 14:08

drogi sprzęt chcesz sobie kupic ^-^

z myszki będziesz raczej zadowolony :D

Natomiast co do klawiatury, to na pewno jest "wyjaberowana" ma poswietlenie i touchpad z wieloma funkcjami. Jeśli faktycznie masz taką kase na wydanie na klawe to ją bierz.

Przemyśl jeszcze jaki lubisz profil klawiszy - niski czy wysoki. Ja sobie kupiłem 2 lata temu coś takiego http://www.ceneo.pl/2475701

Jasne nie ten przedział cenowy :P Chciałbym zwrócić uwagę na możliwości ten klawiatury. Przede wszystkim ma z lewej strony złącze audio i mikrofon co mi bardzo się przydaje. Kiedy potrzebuję, to szybko odłączam słuchawki bez potrzeby wchodzenia pod biurko. Ta klawiatura ma też jakieś otwory, które służą do tego że jak wylejesz jakiś płyn na klawe to niby to wszystko spłynie nie uszkadzając klawiatury. Nie wiem czy ten razer to ma. Może wartoby poszukaj jakieś klawy ze złączem audio? Oczywiście jeśli będziesz z tego korzystał.

Ale klawa fajna :D

Ty piszesz o Razer DeathStalker Ultimate a ja kupuje wersje Razer DeathStalker


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych